Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации MI 8

И аз се ъпдейтнах днес на Global MIUI V10.0.3.0 OEAMIFH. Нищо особено не виждам като промяна...

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Някакъв ъпдейт за добро утро имам Smile[Изображение: 8da67d1177e535a7e0a0c269605f9125.jpg]
Цитирай

(2018-12-28, 07:59:50)hgeorgiev написа:  Някакъв ъпдейт за добро утро имам Smile[Изображение: 8da67d1177e535a7e0a0c269605f9125.jpg]

Не го пускай ,голям дрейн на батерията с него има.
Цитирай

(2018-12-28, 09:53:28)Mcl написа:  Не го пускай ,голям дрейн на батерията с него има.
За сега не виждам някаква промяна в живота на батерията , но пък камерата има дългоочаквания нощен режим. Ще чакам да се стъмни...

Изпратено от моят MI 8 с помощта на Tapatalk
Цитирай

    също така има super slow motion 960 fps

 
Цитирай

Ама наистина топи батерията по-бързо Sad


Sent from my MI 8 using Tapatalk
[Изображение: 6fdc62b5a80d41dbef6b75a930d6033c.jpg]
Цитирай

Еми ще чакаме следващия Smile
Аз не съм зареждал до горе но ще разбера утре.
Цитирай

Здравейте

На 25.12.18г телефона ми се ъпдейтна до Android P и Miui 10.1.2.0 стабилна версия.

До тук всичко е ок, но батерията започна да ми се разрежда три пъти по бързо. Преди ъпдейта с начина ми на употреба батерията държеше два дни и половина и включвах зарядно на 15-19%. Сега от сутринта до вечерта съм на 15%.Телефона е Глобал версия на софтуера и не съм го пипал. Проблем със самата работа няма, дори мога да кажа, че се подобри.Модела ми е Mi8/6/64.Ако някой има подобен проблем и решение ще съм много благодарен да го сподели с мен?

Благодаря и весело изкарване на Новогодишната нощ на всички!

Изпратено от моят MI 8 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S10/SM-G973F
Цитирай

Wipe data, factory reset пробвай първо. Това ще го върне във фабричен вид, само че с този софтуер, с който си. Запази си всичко защото ще се изтрие.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

Пробвай с връщане на фабрични настройки. Когато се качва версията на андроида, препоръчително е да се направи връщане на фаб. настройки, но изтрива всичко от телефона. Успех.

ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА 2019!!!
Цитирай

Благодаря Ви
Утре ще се пробвам. Дано стане.
Весело посрещане на Новата Година

Изпратено от моят MI 8 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S10/SM-G973F
Цитирай

За проблемите с батерията може да пробвате това: http://en.miui.com/thread-5068929-1-1.html (предполагам че това ще помогне ако "Cell Standby" ви харчи много батерия)

Отива се в Настройки - About Phone

Кликате 5 пъти върху Internal Storage.

При телефони с Global Version, настройката за Европа трябва да е LTE/WCDMA/GSM, но липса. затова се слага LTE/WCDMA (само че не работи 2G). И тази настройка трябва да се прави след всеки рестарт на телефона.

Аз лично не съм го пробвал тъй като си седя на 10.0.3 докато не оправят бъговете Smile
На 10.0.3 е по подразбиране LTE/TD-SCDMA/UMTS
Цитирай

(2019-01-02, 16:46:00)admin написа:  За проблемите с батерията може да пробвате това: http://en.miui.com/thread-5068929-1-1.html

Т.е. при телефони с Global Version, настройката за Европа трябва да е LTE/WCDMA/GSM, но липса. затова се слага LTE/WCDMA (само че не работи 2G). И тази настройка трябва да се прави след всеки рестарт на телефона.

Аз лично не съм го пробвал тъй като си седя на 10.0.3 докато не оправят бъговете Smile
А трябва ли да сменим региона на Италия. Или само типа връзка да сменим.
Цитирай

(2019-01-02, 16:46:00)admin написа:  За проблемите с батерията може да пробвате това: http://en.miui.com/thread-5068929-1-1.html (предполагам че това ще помогне ако "Cell Standby" ви харчи много батерия)

Отива се в Настройки - About Phone

Кликате 5 пъти върху Internal Storage.

При телефони с Global Version, настройката за Европа трябва да е LTE/WCDMA/GSM, но липса. затова се слага LTE/WCDMA (само че не работи 2G). И тази настройка трябва да се прави след всеки рестарт на телефона.

Аз лично не съм го пробвал тъй като си седя на 10.0.3 докато не оправят бъговете Smile
На 10.0.3 е по подразбиране LTE/TD-SCDMA/UMTS
Благодаря!
Смених го както си написъл
Ще пиша пак, за да кажа как е положението след смяната

Изпратено от моят MI 8 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S10/SM-G973F
Цитирай

Някой със седмичен eu(mi 8), дали са оправили 4g иконката? Преди и при изключен мобилни пак не се махаше?

Изпратено от моят MI 8 с помощта на Tapatalk
Цитирай

На китайски седмичен не показва 4г само когато си на уай-фай, без значение дали са включени/изключени мобилни данни си показва 4г.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

Значи все още и при еu е така..

Изпратено от моят MI 8 с помощта на Tapatalk
Цитирай

След ъпдейт до 10.1.2.0(PEAMIFI) ми изчезнаха вибрациите, може ли някой да ми даде съвет какво да направя ?
Цитирай

Връщане до заводски настройки след актуализацията не помогнаха ли?

 
Цитирай

(2019-01-02, 22:58:01)avram написа:  След ъпдейт до 10.1.2.0(PEAMIFI) ми изчезнаха вибрациите, може ли някой да ми даде съвет какво да направя ?

При мен беше изключена по подразбиране, виж и при теб дали не е .
Цитирай

Всичко направих, но вибрациите ги няма.
Цитирай

може ли да провериш дали работят в тестовото меню:
*#*#6484#*#*
при мен се пада на 19-то място - vibrator test
Цитирай

(2019-01-03, 09:53:12)suffer написа:  може ли да провериш дали работят в тестовото меню:
*#*#6484#*#*
при мен се пада на 19-то място - vibrator test

Сега пробвах теста за вибрации и има вибрации, но пак не излизат по принцип. Може ли да се върне предишна версия на MIUI ?
Цитирай

А от падащото меню включена ли ти е вибрацията. Защото и аз като ъпдейтнах нямах вибрация, и от падащото меню си я включих и се появи.
Цитирай

Здравейте колеги
Аз забелязвам и едно друго нещо, което липсва, а именно опцията за скриване на notch-a?
Честно казано не я използвам но ме попитаха и наистина я няма.При Вас как е?

Изпратено от моят MI 8 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S10/SM-G973F
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)