Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации MI 8

Да за 10.3.1.0 ...
Цитирай
Аксесоари

(2019-04-18, 17:24:12)Stormrage написа:  Да за 10.3.1.0 ...
При мен си дойде ota stable...

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Цитирай

Мисля че update-а е пуснат в началото на Април, но за кратко след това е спрян. Проблеми с премигване на екрана при low brightness, бързо изтощаване на батерията и т.н. Dakr Mode също реално липсвал...
Цитирай

Батерията пада по-бързо, както писах безжичната мрежа си прави пи*ки, звука сякаш е по-тих... След като ъпдейтнах до 10.3.1.0 направих пълен ресет без да възстановявам нищо.
Цитирай

Някой знае ли кое е това приложение и за какво служи?


Прикачени файлове Миниатюри
   

HUAWEI P9, XIAOMI MI 8
Цитирай

Това е крайният прозорец с бързите шорткъти.
Цитирай

(2019-04-28, 10:11:48)predator_v_bg написа:  Това е крайният прозорец с бързите шорткъти.

Ако може малко по простичко да обясниш Smile

HUAWEI P9, XIAOMI MI 8
Цитирай

За това става въпрос...[Изображение: c9fdb29bc62fb7c7c515f8aa89427193.jpg]
Цитирай

Излезе нов ъпдейт 10.3.2.0 Global PEAMIXM
Download
MIUI  10.3.2.0 Global Recovery

ВКЛЮЧЕНА ТЪМНА ТЕМА

Списък с измененията:


Прикачени файлове Миниатюри
                       
       
[-] 3 потребители изказват благодарност на JovaniJo за това мнение:
  • andro9060777, Baikonator, DashBerlin
Цитирай

Добавили са и показание за батерията на AlwaysOnDisplay  Big Grin

Xiaomi Mi 8 6/64 blue, ex. HTC 10, ex.Huawei P9, HTC One , ex SGSII I9100 user ,ex Nokia E52-батерията няма край , ex HTC Wildfire S user
Цитирай

И аз ъпдейтнах сега ,....4к 60 фпс видео
Напишете нещата които най ви харесват от ъпа и как се държи телефона като цяло
Цитирай

Здравейте,
препоръчително ли е да се прави factory reset след този ъпдейт?
Цитирай

(2019-05-18, 15:53:59)to4kata написа:  Здравейте,
препоръчително ли е да се прави factory reset след този ъпдейт?
Не.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на iv.enev за това мнение:
  • borko197
Цитирай

Има ли начин на автоматично ниво на подсветката да се зададе определен минимален праг? Доста ми затъмнява и ме дразни.
Цитирай

Батерията държи яко! Уж не са пипали такива бъгове, ама са правили и други неща. Не съм правил ресет.

Мисля, че ако се налаха factory reset след всеки ъпдейт никой нормален потребител няма да иска ми8
Цитирай

Моя "бял кахър" е, че ползвам други теми, които ми допадат повече, но след ъпдейта щората си остава стандартната /бялата/, независимо, че в приложената тема е щората различна.

P.S. Мммм да, било достатъчно само да се рестартира ...
Цитирай

Вчера нямах възможност да изтегля ъпдейта, днес при опит за актуализация ми казва , че моята версия е последната. Тези ОТА ъпдейти с един ден давност ли са ? С 10.3.1 съм.
Цитирай

Може да са го спрели заради бъгове, или да няма връзка със сървъра временно.
Цитирай

Вчера сутринта го изтеглих новия ъпдейт и го оставих да се инсталира. Като го погледнах след около 10 минути, телефонът беше на черен екран и не можеше да се стартира. Дълго опитвах трите клавишни комбинации (около 15 минути) и най-накрая през буут менюто успях да го стартирам и да стигне до начален екран. Тъча реагираше бавно. Свалих си картата и я сложих в друг телефон и повече не съм го гледал. След малко ще го видя. Мисля че има накякъв бъг в пакета с новата актуализация.
Цитирай

При мен го правеше с 10.3.1 това. С новия нямам проблеми...

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Цитирай

И при мен умря за 15 минути, но след това се стартира и инсталира ъпдейта. Изкара ми акъла, но сега всичко е ок.

Nokia E7 --> HTC Desire X --> Samsung S6 32gb --> Xiaomi MI 8
Цитирай

(2019-05-19, 15:50:33)suffer написа:  Може да са го спрели заради бъгове, или да няма връзка със сървъра временно.

Не е спрян. При мен се беше получило същото с предишният ъпдейт. Цял ден не го ъпдейтнах и явно рикуеста е timeout-нал и отново отиваш да чакаш  на "опашката"... при мен бяха нужни една две седмици докато се появи пак като OTA.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Stormrage за това мнение:
  • bobibmv
Цитирай

Ще ти дойде ъпа. Пичове, няма такав батерия. Ще си го оставя на 10.3.2.0 че такова чудо няма. Така ми държеше батерията когато ми дойде телефона, преди година, със стария андроид. А и видеото е УОУ!
[-] 2 потребители изказват благодарност на borko197 за това мнение:
  • birzia, suffer
Цитирай

Xiaomi Mi 8 gets DC dimming with MIUI 10 9.5.22 update

Този петък, за ползващите Chaina и Xiaomi.eu beta.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Mi8 Black128gb/Xiaomi.eu MiUi10 Beta
Цитирай

10.3.2.0 вече е и при мен... При мен се ъпдейтна за около 3-4 мин без никакви дертове..
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)