Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации MI 8

TiL, аз даже и толкова нямам. Но не ми и пука, важното е, че знам, че се работи над Андроид 10 за модела, пък га доде, все тая ми е. Шайоми на разработка са изпълнителни и не се притеснявам.
Цитирай
Аксесоари

Някой получи ли Android 10 ? При мене нищо...
Цитирай

И аз чакам но уви няма ???
Цитирай

И при мен няма...
Цитирай

При мен  дойде през OTA преди около месец (mi 8 Global)


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

И при мен все още няма, а региона има ли значение? С глобална версия съм, с регион Швейцария. (не че има логика де) Smile

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Sony Xperia L ROM: CM12 5.0.2 Lollipop  KERNEL: ThunderZap 4.12
Цитирай

Най-после дойде  Visslar


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

И при мен излезе ей сега.
Цитирай

Най-накрая... Обаче усещам че ще са посрали нещо и щв ни секне радостта Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на TiL за това мнение:
  • pepuncho
Цитирай

На първо време забелязах, че лед индикатора не ме известява при съобщения от Вайбър и Месинджър.
Цитирай
Thumbs Up 

И при мене дойде вчера Андроид 10
Цитирай

как така ви излиза актуализация при мен версията е уж по висока 11.0.6 а съм с 9 и нищо не излиза


Прикачени файлове Миниатюри
   

Xiaomi Mi 8
Цитирай

При мен няма никакви аномалии.
Цитирай

При мен си стоя с 11.05.0 stable pecmixm андроид 9 от повече от месец .
Аз ползвам регион Тайван за да ми работи лицевото отключване.
Вие на кой регион сте?
Цитирай

Не забелязвам никакви проблеми засега. Нито нещо кой знае колко ново.
Цитирай

Сега смених региона на Тайван и веднага ми излезе ъпдейта

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Sony Xperia L ROM: CM12 5.0.2 Lollipop  KERNEL: ThunderZap 4.12
Цитирай

Нещо нещата се посраха. Телефона взе да забавя, понякога във фейса като цъкна да прегледам някоя снимка спира да реагира(реагират само софтуерните бутони), в нета докъто браузвам забива понякога(на текст примерно), днес даже при входящо обаждане "накъса" мелодията. Софтуерен ресет, префлашване и няма полза. За няколко дни пробвах Lineage os и с него си вървеше мазно както когато го купих. Та сега мисля да пробвам със стара версия на миуи и андроид, ако не е ок и с тях ще ползвам къстъм ром. Тъкмо почнах да се кефя, че ме е изкарал една година без ядове и... отново андроида ме накара да мисля за айфон Visslar
[-] 1 потребител изказва благодарност на TiL за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Внимавай колко казад опитваш да се върнеш. Ми 8 беше един от моделите с ARB
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

(2020-03-12, 00:18:00)TiL написа:  Нещо нещата се посраха. Телефона взе да забавя, понякога във фейса като цъкна да прегледам някоя снимка спира да реагира(реагират само софтуерните бутони), в нета докъто браузвам забива понякога(на текст примерно), днес даже при входящо обаждане "накъса" мелодията. Софтуерен ресет, префлашване и няма полза. За няколко дни пробвах Lineage os и с него си вървеше мазно както когато го купих. Та сега мисля да пробвам със стара версия на миуи и андроид, ако не е ок и с тях ще ползвам къстъм ром. Тъкмо почнах да се кефя, че ме е изкарал една година без ядове и... отново андроида ме накара да мисля за айфон Visslar
Здравейте и аз забелязвам същите проблеми само с двете приложения фейсбук и Google chrome замръзва и не мърда но всъщност телефона не е забил а самото приложение и това се случва след ъпдейта до 10
[-] 1 потребител изказва благодарност на pepuncho за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

То първият билд на десетката беше ясно, че ще има ядове. Винаги има при първи билдове. Сега въпросът е кога ще пуснат вторият с кръпките.
Цитирай

(2020-03-12, 00:18:00)TiL написа:  Нещо нещата се посраха. Телефона взе да забавя, понякога във фейса като цъкна да прегледам някоя снимка спира да реагира(реагират само софтуерните бутони), в нета докъто браузвам забива понякога(на текст примерно), днес даже при входящо обаждане "накъса" мелодията. Софтуерен ресет, префлашване и няма полза. За няколко дни пробвах Lineage os и с него си вървеше мазно както когато го купих. Та сега мисля да пробвам със стара версия на миуи и андроид, ако не е ок и с тях ще ползвам къстъм ром. Тъкмо почнах да се кефя, че ме е изкарал една година без ядове и... отново андроида ме накара да мисля за айфон Visslar

Само в Хром срещам проблем - замръзва понякога докато пиша. Май най-вече мнения в този форум. Не ми се тества с друг браузър, защото не мисля да ползвам друг засега, ако някой има наблюдения я с този към MIUI, я с който и да било - да сподели.
Цитирай

С лисицата нямам никакви ядове, но пък съм сложил и къстъм ром.
Цитирай

Mi 8 – Global Stable ROM V11.0.4.0.QEAMIXM

MIUI: 11
Android: 10.0
Update at 2020-04-21 14:42:08
Recovery: miui_MI8Global_V11.0.4.0.QEAMIXM_5e74c6110e_10.0.zip
Filesize - 1.9G
MD5: 5e74c6110e94ac627ad45e1efcd83a6b
Link:
https://bigota.d.miui.…XM_5e74c6110e_10.0.zip
OTA:
apply for: V11.0.3.0.QEAMIXM
Filesize:506M
MD5:5074234279795120cb1754d6eee4dd75
Download:
https://bigota.d.miui.…XM-5074234279-10.0.zip
Да благодарим на колегите от 4pda.ru - secret13


Прикачени файлове
.jpg 19482719.jpg Размер: 10.08 KB  Сваляния: 183
[-] 3 потребители изказват благодарност на JovaniJo за това мнение:
  • Be6i4, HaTpanHuK, romborak
Цитирай

Снощи излезе при мен, разлики не намирам.
Цитирай

https://www.androidsage.com/2020/04/27/d...i-devices/
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)