Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации MI 8

Немога да си сложа скриинсеивър от приложение, винаги ми излиза този който е от конкретната тема?
Мисля че от предишния ъпдейт е така.
Цитирай
Аксесоари

Здравейте, някой да е дочул кога ще излиза MIUI 12 за нашите модели?

Nokia E7 --> HTC Desire X --> Samsung S6 32gb --> Xiaomi MI 8
Цитирай

Би трябвало до края на месеца.
Цитирай

Mi9T PRO получи вчера update-а, надяваме се Mi8 да не чака много.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Stormrage за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай

Току що, но не е 12 Sad(


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

И аз го получих днес около обяд. А дванайска да чакаме ли изобщо и ако да кога горе-долу?
Цитирай

12- ка, според мен септември.
[-] 1 потребител изказва благодарност на milenorcev за това мнение:
  • pepuncho
Цитирай

https://www.notebookcheck.net/MIUI-12-st...472.0.html. Тук пише до края на Юли. Ха дано Wink

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Цитирай

(2020-07-22, 05:53:08)iv.enev написа:  https://www.notebookcheck.net/MIUI-12-st...472.0.html.  Тук пише до края на Юли. Ха дано Wink

Sent from my MI 8 using Tapatalk

До края на Юли за Китай за Европа средата на Август в най добрия случай ??
Цитирай

Предивд забавянето на MIUI 12 за устройствата от първата вълна, то при Шайоми гаранция нямате, така че се заредете по-скоро за края на август поне, за да не се дразните. Пък ако дойде по-рано - хубаво.
[-] 2 потребители изказват благодарност на fifth_root за това мнение:
  • esil2, pepuncho
Цитирай

Някой сложил ли е miui 12?
Тела е при баща ми и досега беше с miui 10, преди малко инсталирах 11. Сега гледам имa и miui 12.
Чудя се дали да инсталирам 12, да няма някакви бъгове?
Става въпрос за xiaomi.eu (стабилна версия).

Sent from my Huawei P30 Pro using Tapatalk
Цитирай

На Mi9 съм с MIUI 12 на Xiaomi EU от повече от месец и няма никакви проблеми.
Слагай смело според мен.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


[-] 1 потребител изказва благодарност на Be6i4 за това мнение:
  • suffer
Цитирай

(2020-08-04, 15:55:53)Be6i4 написа:  На Mi9 съм с MIUI 12 на Xiaomi EU

Малко извън темата,но би ли споделил дали с отключен буутлоудър и този ROM има някакви проблеми с безконтактното разплащане и дали работят приложенията за мобилно банкиране?
Благодаря предварително!

::Google Pixel 3a White::
Цитирай

Точно с xiaomi.eu няма никакви проблеми с безконтактни плащания. Освен ако не руутнеш. Тогава вероятно с повече гимнастики пак ще успееш да го докараш до вид, в който всичко да работи
Цитирай

(2020-08-04, 21:08:23)ivo777 написа:  Малко извън темата,но би ли споделил дали с отключен буутлоудър и този ROM има някакви проблеми с безконтактното разплащане и дали работят приложенията за мобилно банкиране?
Благодаря предварително!

Няма никакъв проблем, както вече ти отговориха. И revolut, и paypal, и google pay си работят без проблеми.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

(2020-08-04, 21:08:23)ivo777 написа:  Малко извън темата,но би ли споделил дали с отключен буутлоудър и този ROM има някакви проблеми с безконтактното разплащане и дали работят приложенията за мобилно банкиране?
Благодаря предварително!

Аз използвам Xiaomi mi 8 с MIUI 12 от Xiaomi eu и мобилното банкиране и безконтактното разплащане на Райфайзенбанк работят без проблеми.
Дори и след като го рутна работи известно време и спира от съображения за сигурност само приложението за разплащане.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Здравейте някой с mi 8 pro  global  да е получил update  гледам че излезна още август но на мен все още не ми е излезнал
Цитирай

А някой с Mi 8 да знае кога ще има miui 12 ?
Цитирай

За китайския вече има. Глобалния скоро ще излезе(няма точна дата, никой вече не се ангажира със срокове) за ЕУ версията няма да има или поне не в близко бъдеще.
Цитирай

Ами дано е скоро за Mi 8LITE и Mi 8SE излязоха, май се опитват да ни накарат да си закупим по-нови модели Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на milenorcev за това мнение:
  • pepuncho
Цитирай

(2020-09-24, 10:30:16)milenorcev написа:  Ами дано е скоро за Mi 8LITE и Mi 8SE излязоха, май се опитват да ни накарат да си закупим по-нови модели Smile

Май да но не виждам какъв по добър модел говорим за цената която платих за Mi 8 някъде към 550-570 лв. чисто нов.??. Вече скъпи модели параметри ?
Цитирай

Тях не ги интересува това, искат да си вземем Mi 10 Smile
Цитирай

Аз па определено няма да си взема повече телефон от марката. За тия 1200лв дето дадох за ми8 128гб можеше да получа поне добра подръжка. Не стига че от към технически харктеристики не блести ами и подръжката взема да куца яко.
Цитирай

(2020-09-25, 09:56:16)TiL написа:  Аз па определено няма да си взема повече телефон от марката. За тия 1200лв дето дадох за ми8 128гб можеше да получа поне добра подръжка. Не стига че от към технически харктеристики не блести ами и подръжката взема да куца яко.

В интерес на голата истина , наистина много куца подръжката. Аз също няма да си купя техен телефон. По скоро бих се върнал на ябълката ,въпреки че и от тях не останах много очарован.
Цитирай

Бе не си останал очарован от ябълката ама... Смених 7+ 128гб с ми8 128гб. Естествено в началоро всичко розово, свобода, няма ги ограниченията на иос, бачка си бързо телефончето. В следващия почваш да виждаш недостатъците. За мен е безкрайно дразнещо да правя клип със силна музика примерно(бас) и след това ксто го плейвам звука да няма нищо общо с реалния... тая камера и тея хиляда микрофона само за снимки ли са? Няма елементарна водоустойчивост, всеки път катомсе пусна с каяка го затварям в буркан та да не го пръсне някоя капка. Звука от говорителите е зле... Всеки път актуализациите се протакват във времето, сега до последно ни подмятаха лъжливи информации, че ще получим ъпдейт на андроида, но накрая стана ясно, че ще хванем дървото. Та тея пари дето броих на ми8-ка ги броя като пари дадени на вятъра. Та или ще сменям марката или пак на нагризана ябълка.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)