Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации MI 8

(2020-09-26, 19:51:40)TiL написа:  Бе не си останал очарован от ябълката ама... Смених 7+ 128гб с ми8 128гб. Естествено в началоро всичко розово, свобода, няма ги ограниченията на иос, бачка си бързо телефончето. В следващия почваш да виждаш недостатъците. За мен е безкрайно дразнещо да правя клип със силна музика примерно(бас) и след това ксто го плейвам звука да няма нищо общо с реалния... тая камера и тея хиляда микрофона само за снимки ли са? Няма елементарна водоустойчивост, всеки път катомсе пусна с каяка го затварям в буркан та да не го пръсне някоя капка. Звука от говорителите е зле... Всеки път актуализациите се протакват във времето, сега до последно ни подмятаха лъжливи информации, че ще получим ъпдейт на андроида, но накрая стана ясно, че ще хванем дървото. Та тея пари дето броих на ми8-ка ги броя като пари дадени на вятъра. Та или ще сменям марката или пак на нагризана ябълка.
Моя преход беше от LG G6 и впечатленията са ми същите. Не че предишния е от най- поддържаните, но аз не държа точно на това. Не се предава, колкото и да е счупено животното и всичко ме кефи повече от Mi8.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Sony Xperia L ROM: CM12 5.0.2 Lollipop  KERNEL: ThunderZap 4.12
Цитирай
Аксесоари

Към колегите, който чакат MIUI 12, а то сиг ще дойде след месец Smile. Преди два дена сложих Lineage OS 17.1, можете да я пробвате. Aз лично съм много доволен и май ще пропусна вече MIUI, защото ще пусна телефона за продажба.
Цитирай

Щешв да е ок ако можеше да се подкара лицевото разпознаване, така и не можах да го подкарам на 16 и 17 и зарязах занимавките. Отделно там ъодейти през ден ?
Цитирай

Вече почти седмица съм с LineageOS 17.1. Телефона ми се прероди, всичко работи много, много добре. Сложих и тази Google camera https://www.cyanogenmods.org/mi-8-gcam/, версията на BSG. Снимките са светлинни години по-добри от сток, особенно селфитата. Продажбата ще се отложи Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на milenorcev за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай

Колеги някакво инфо има ли, дали ще получим миу 12 или ще си останем на 11.
Цитирай

Китайския е пуснат, на глобалния пише coming soon..

Nokia E7 --> HTC Desire X --> Samsung S6 32gb --> Xiaomi MI 8
Цитирай

Този coming soon е вече четвърти месец.
Цитирай

Аз си мислех че са с читава поддръжка... Ама с това бълване на телефони май не смогват с актуализациите! Следващия няма да е Xiaomi...
Цитирай

За Xiaomi Mi 8 се появи надежда,макар и малка, за  Android 11. За повече инфо - Тук

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • pepuncho
Цитирай

(2020-10-19, 18:38:35)NoMaD написа:  За Xiaomi Mi 8 се появи надежда,макар и малка, за  Android 11. За повече инфо - Тук

Ама какъв Андроид 11 те не са пуснали miui 12. Дали изобщо ще има даже се съмнявам.
Цитирай

(2020-10-19, 18:49:02)pepuncho написа:  Ама какъв Андроид 11 те не са пуснали miui 12. Дали изобщо ще има даже се съмнявам.
Новите версии на ОС нямат никаква връзка с новите версии на MIUI.

 
Цитирай

Моя умря. Няма WiFi и мобилни данни и се рестартира. Не знам ъпдейта ли е виновен, но сега ми го върнаха от сервиза и пак си е същото.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Sony Xperia L ROM: CM12 5.0.2 Lollipop  KERNEL: ThunderZap 4.12
Цитирай

(2020-10-19, 18:56:12)NoMaD написа:  Новите версии на ОС нямат никаква връзка  с новите версии на MIUI.

Това ми е ясно просто се съмнявам че ще има дори miui12
Цитирай

опитай с mi flash tool да флашнеш фастбуут ром,само внимавай да не заключиш тела,ако е отключен!
Цитирай

(2020-10-20, 19:35:17)sillyrosster написа:  Моя умря. Няма WiFi и мобилни данни и се рестартира. Не знам ъпдейта ли е виновен, но сега ми го върнаха от сервиза и пак си е същото.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Ако искаш да го погледна, може другия месец. Ще се опитам да го преинсталирам и аз. Ако е със заключен bootloader, ще го отворя, за да се флашне през EDL режим. Ако е отключен, лесно ще се преинсталира, както колегата ти е казал.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Пак го дадох на сервиз, мисля че е хардуерен проблема съдейки по темите в xda. Иначе е напълно стоков от сините, дори е застрахован(и в гаранция) и ако не го оправят ще им търся нов. Иначе благодаря за предложенето, ако има нужда ще те потърся Smile.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Sony Xperia L ROM: CM12 5.0.2 Lollipop  KERNEL: ThunderZap 4.12
Цитирай

Най накрая Mi8 регион Дания


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на pepuncho за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай

Веднага проверих за регион България и кацна и при мен Wink

Sent from my MI 8 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на iv.enev за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай

    И при мен дойде тази сутрин  за регион БГ съм си аз Smile

Тъкмо си поръчах един Pixel 4a че тотално ме разочарова Ми8цата с този MIUI 11. Може би ако поне малко се върне към добрите времена ще го оставя за резервен или при някой в семейството ще иде ако ли не по-добре да ми се махне от главата.

Xiaomi Mi 8 6/64 blue, ex. HTC 10, ex.Huawei P9, HTC One , ex SGSII I9100 user ,ex Nokia E52-батерията няма край , ex HTC Wildfire S user
Цитирай

След update до miui 12 успявате ли да update-нете системния app Wallpaper Carousel[Изображение: 2c3713d81113e0da289042c53e499c48.jpg]

https://youtu.be/5nUeAK2PIMI

И как се активира floatin windows фунцкията:
Sent from my MI 8 using Tapatalk
Цитирай

Аз нямам никаква актуализация  Bu Смених регионите и пак нищо Sad
Цитирай

(2020-11-02, 10:15:44)Stormrage написа:  След update до miui 12 успявате ли да update-нете системния app Wallpaper Carousel[Изображение: 2c3713d81113e0da289042c53e499c48.jpg]

https://youtu.be/5nUeAK2PIMI

И как се активира floatin windows фунцкията:
Sent from my MI 8 using Tapatalk
И при мен не се ъпдейтва ама си е ок. Иначе за нотификациите:
[Изображение: ec6a65692b8b51d8098feee6afbea936.jpg]

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Цитирай

Добре, когато бях на работа ми излезна, а сега вкъщи на wi fi изчезна.. какво се случва.. някой има липредстава?

Nokia E7 --> HTC Desire X --> Samsung S6 32gb --> Xiaomi MI 8
Цитирай

Да се изчака известно време, може да е спрян заради бъгове, ще го пуснат пак.

 
Цитирай

Е как, то след толкова забавяне се очакваше да го пуснат и спрат Smile. Още по-доволен съм, като чета това, че сменявам отбора.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)