Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации MI 8

Аз съм на регион Русия и го изтеглих сутринта. За сега си е супер! Какво се оплаквате от този телефон незная, другия месец прави 2 год и няма грешка.
Цитирай
Аксесоари

Аз също съм доволен две години ми служи без никакви проблеми. Някой знае ли как се настройва прословутия Super Wallpaper... ползвайки тъмна тема уолпейпъра също е постоянно затъмнен и буквално не се вижда.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Цитирай

         
Ето от тук
Цитирай

Здравейте, излизал ли ви е скоро ъпдейт до 12, защото пропуснах първото пускане..

Nokia E7 --> HTC Desire X --> Samsung S6 32gb --> Xiaomi MI 8
Цитирай

На мен ми излезе MIUI 12.0.1 който за 5 часа качи 18% и рестартирах телефона и се върна към версия 11.0.5.
Цитирай

(2020-11-09, 15:26:44)DemonsDreaming написа:  Здравейте, излизал ли ви е скоро ъпдейт до 12, защото пропуснах първото пускане..

Днес при мен.Регион Германия!

Samsung galaxy GTi7500 Samsung galaxy nexus Meizu MX4 Redmi 3pro Huawei nova Redmi Note 5 MI 8 POCO F3 Samsung galaxy a52s
Цитирай

Върнаха ми телефона с нов Имей, значи са му сменили дъното. Ъпдейта още не ми излиза с всякакви региони пробвано.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Sony Xperia L ROM: CM12 5.0.2 Lollipop  KERNEL: ThunderZap 4.12
Цитирай

Аз минах на IOS, горещо препоръчвам .
Цитирай

Не знам кога (и дали) ще го използвам нормално тоя телефон. Ъпдейт още не ми излиза.[Изображение: 63e069bf1c0c8842788d6b1e783ca387.jpg]

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Sony Xperia L ROM: CM12 5.0.2 Lollipop  KERNEL: ThunderZap 4.12
Цитирай

Много бързо ми пада батерията с MIUI 12  Bu Grater  Какво да направя?
Цитирай

Ресет кога е правен последно?
Цитирай

(2020-11-11, 16:58:39)HaTpanHuK написа:  Много бързо ми пада батерията с MIUI 12  Bu Grater  Какво да направя?

Направете ресет. Незнам колко ви държат батериите но моята изкарва 4:30 екран и всяка вечер е на зарядно
Цитирай

При мен ъпдейт няма. Като цяло и аз мисля да го карам докато издържи и да минавам отново на ябълкови продукти. Там поне качеството е на ниво.
Цитирай

Аз за пръв път попадам на такова устройство. В шкафа имам Експерия Л и още работи (е верно бавен е) без бъгове, тоя телефон всеки ден ме изненадва. Вече в джоба винаги е и иракчанина (лг г6), който не се предава. Следващия със сигурност ябълка, писна ми от дребни недостатъци, коити ме подлудяват.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Sony Xperia L ROM: CM12 5.0.2 Lollipop  KERNEL: ThunderZap 4.12
Цитирай

(2020-11-11, 18:16:31)suffer написа:  Ресет кога е правен последно?

Ресет не съм правил досега Sad Иначе много бързо ми пада батерията. Ресет ако направя ще ми се изтрият приложенията ли ?
Цитирай

Ще стане сякаш си го извадил от кутията току-що. Само, че с последната версия на софтуер.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • HaTpanHuK
Цитирай

(2020-11-12, 09:06:42)HaTpanHuK написа:  Ресет не съм правил досега Sad Иначе много бързо ми пада батерията. Ресет ако направя ще ми се изтрият приложенията ли ?

Всичко ти се изтрива. Това е идеята. Може да си направиш бекъп локално на телефона и да прехвърлиш на компютър. После връщаш и даваш рестор след ресет. Но пак за да има смисъл от ресет, по-добре да инсталираш всичко на чисто. Може да запазиш  само смс, история на обаждания, notes, и настройки на launcher-ти.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


[-] 2 потребители изказват благодарност на Be6i4 за това мнение:
  • HaTpanHuK, redsys
Цитирай

Сега ми излезна ъпдейта, региона е България.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Sony Xperia L ROM: CM12 5.0.2 Lollipop  KERNEL: ThunderZap 4.12
Цитирай

На мен ми излезе MIUI 12.0.1 за 2 път и 2 дена не може да се актулизира,някой да има със същия проблем,на регион хон конг съм.
Цитирай

Здравейте, получих чакания ъпдейт най накрая, но тази бяла лента в долния край може ли да се изключи?

Nokia E7 --> HTC Desire X --> Samsung S6 32gb --> Xiaomi MI 8
Цитирай

(2020-11-17, 10:39:39)DemonsDreaming написа:  Здравейте, получих чакания ъпдейт най накрая, но тази бяла лента в долния край може ли да се изключи?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Много ми харесва нотификациите и системните уреди как са разделени. Все още вайбър не е съвместим обаче....

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Sony Xperia L ROM: CM12 5.0.2 Lollipop  KERNEL: ThunderZap 4.12
Цитирай

Май батерията почна да ми държи повече. Ресет не съм правил при ъпдейт от 11 до 12.
Цитирай

Ресета е препоръчителен, ако има бъгове. При теб нещата явно са се развили благополучно при ъпдейта. Нещото което правя винаги преди и след ъпдейт е пълна оптимизация с включено изтриване на целия кеш. Ако след това нещо ме дразни, винаги се е оправяло с ресет.
Цитирай

От няколко дни се оглеждам за убунту тъч ама май ма ми8 няма да му излезе късмета. Някой заигравал ли се е с нещо подобно и до къде я е докарал?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)