Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Персонализиране на заключен екран
#1

Ще ме извинявате, ако вече е обсъждано, но търсачката не ми върна нищо Sad
Доста се постарах, но не успях да наглася тапета да е еднакъв на отключен и на заключен екран......
Досега ползвах Huawei и тази настройка се правеше през Теми, но доколкото разбирам, за да имам тази "екстра" на RN5 трябва да си сменя региона на Русия, с което определено не ми се занимава. Няма ли някакъв по-човешки начин, пък бил той и с някакво приложение?

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

За това са ти нужни Тапети, а не Теми. Виж в Настройки - Тапет. По избор: локални, преинсталирани, динамични тапети. Оттам им задай опция да са еднакви, както на началния, така и на заключения екран.

 
Цитирай
#3

Благодаря, оправих се Smile
Като си избрах тапет ме пита къде искам да се ползва - отключен/заключен екран или и двата. Обаче съм сигурен, че предния път ги нямаше тези опции. Иначе нямаше да я има тази тема Wink

Изпратено от моят HUAWEI CAN-L11 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

Тапетите ги има и като задържиш бутона с квадратчето на началнния екран
Цитирай
#5

С тапетите се оправих. Обаче ми липсва друго от EMUI.......на заключен екран ми показваше изминатите стъпки за деня, а на RN5 не виждам как да го наглася това.

Изпратено от моят HUAWEI CAN-L11 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

виж екрана най-вляво дали имаш опция за броене на стъпките


Прикачени файлове Миниатюри
               
Цитирай
#7

Опцията я имам, но съм свикнал да си виждам стъпките без да отключвам телефона Wink

Изпратено от моят HUAWEI CAN-L11 с помощта на Tapatalk
[Изображение: e2a5ebb4fc07b732efd27751507fed62.jpg]
Цитирай
#8

Не знам как да стане без външна програма
Цитирай
#9

Вероятно с тема. На превютата на някой теми съм виждал каква ли не информация по екрана за заключване, но не съм пробвал. Може да се порови и ...

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#10

Колеги, кой ром ползвате? Аз съм с MIUI Global Beta и нямам опция за броене на стъпките.
Цитирай
#11

Miui 10 xiaomi.eu, но си имам часовник и ги гледам на него. Просто показах какво може телефона
Цитирай
#12

на 9.6.3 я нямам тази добавка. Регион Индия. Мога ли да я изтегля отнякъде?

Xiaomi Redmi note 5 4/64gb
Цитирай
#13

Може би това броене на стъпките го има само в китайския ром (и в рома на xiaomi.eu, който е базиран на китайския).
Цитирай
#14

(2018-08-31, 14:38:32)ivogg написа:  на 9.6.3 я нямам тази добавка. Регион Индия. Мога ли да я изтегля отнякъде?

По принцип ако се свали Ми фит могат да се гледат на него стъпките, без да има инсталиран аксесоар, но не знам как да се извлече информацията, за да се показва извън приложението
Цитирай
#15

Почти съм сигурен, че на стария ми телефон (Redmi 3 Pro с ром от xiaomi.eu) имаше опция в страничната лента да избирам дали да се показват стъпките, преброени от телефона или от Ми фит.
Цитирай
#16

(2018-08-31, 08:19:22)emski_vas написа:  Вероятно с тема. На превютата на някой теми съм виждал каква ли не информация по екрана за заключване, но не съм пробвал. Може да се порови и ...
Бая се порових, но не намерих такава тема. Пробвах и няколко външни програми, но нито една не предлага опция да показва стъпките на заключен екран.
Май ще забравя за тази екстра от EMUI........

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)