Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi M365 Software releases
#1

След като вече има раздел за Xiaomi джаджи, ще пусна няколко теми за Xiaomi M365. Това е тротинетката на Xiaomi, ако някой не знае.

Засега последната версия е 1.4.2. Аз лично съм на по-стара, защото от 1.4.1 вкараха ARB (Anti Rollback) механизъм. Демек не можете да понижавате версията.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


[-] 3 потребители изказват благодарност на Be6i4 за това мнение:
  • Angel1999, sharkybg, suffer
Цитирай
Аксесоари
#2

Някой да има лични отзиви за мод с 10 инчови гуми , струва ли си инвестицията от 50-60 лв за 2 нови вътрешни и 2 нови външни , и някой лев за подложките Smile
Струва ми се,че няма да има голяма разлика във возията , аз ги държа на около 4 атмосфери гумите , около 89-90 кг съм , леко подрусва , но аз си знам маршрутите и гладките места така че не ми е проблем , важното е да върви леко и да не гори Smile

Тази вечер тествахме 2 тротинетки едната с махната регенерация с двигателя , другата стокова на най-ниска степен , като и двамата сме с еднакви горе долу килограми. По наклон надолу от еднаква скорост пуснати по инерция тази с махната регенерация прави 10-15 метра повече , на изкачване правят 5-10 метра разлика ............. поне се убедих че махането на регенерацията не е голяма далавера.

Да раздвижим малко темата с модове, аксесоари и тн Smile
Цитирай
#3

Ако ви се занимава да си правите  firmware от  тук можете да си сготвите нещо.

(2019-05-03, 21:14:55)sharkybg написа:  Някой да има лични отзиви за мод с 10 инчови гуми
Лично не. В една група по телеграм чета,че разликата е почти никаква и май не си струва като цяло.

Оставям и едно мое  видео с  тротинетката  "и още нещо"* 
 


* цитат от филма Оркестър без име
Цитирай
#4

   
И аз да се включа в темата. Не е най-подходящия аксесоар, но кошчето за детското колело добре пасва на допълнителните дръжки.
Цитирай
#5

Здравейте, някой модвал ли си е тротинетката с флаш на къстъ м софтуер или да си е правил сам настройки на файл и флашване с м365 даун джи? Имате ли проблеми след това, плюсове, минуси? Флашнаха ми тротинетката, доста по-бързо вървеше, но има едно като почукване при отпускане на газта или при подаване на газ, това ме дразнеше и върнах стоковия софт. След флаш може ли да се прецака батерията или електромотора? Има ли приложение за samsung galaxy watch?

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA 512 GB APPLE IPHONE 15 PRO MAX 256 GB SAMSUNG GALAXY WATCH 4 CLASSIC  46MM
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)