Анкета: Притежавате ли Poco F1? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Даааа
45.28%
72
45.28%
Не. Но сериозно обмислям придобиването му
25.16%
40
25.16%
Не, минах се и взех друг модел
2.52%
4
2.52%
Искам само да виждам резултатите
27.04%
43
27.04%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Здравейте, от вчера съм притежател на POCO F1. Първите ми впечатления са изцяло положителни, като се има предвид, че съм дългогодишен ползвател на iOS устройствата. Реално това ми е първото Android устройство от 2011 година насам. Избрах го заради конкурентната цена и най-вече заради ентусиазма на бранда Xiaomi. Това е за сега от мен.
П.С. все още не мога да повярвам колко добре е направен телефона за тези пари и наличието на фаст чарджър в комплекта.
[-] 1 потребител изказва благодарност на IceSwift за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
Аксесоари

Привет. И аз ще се мяткам на покото, ама реших да ви попитам за закупуването. Защо ги поръчвате от алито при положение, че тук го има на 629лв.64гб версия и 690лв.128гб.?

P. S-В Технополиса нещо май са се сбъркали, беше на 829лв.64гб.,а от днес е на 899лв.Сега не знам от къде да си го взема на лизинг.

Xiaomi Mi 10t Pro 8gb Ram/ 256gb Rom
Цитирай

Обикновено е за пари, колега Smile
При условие, че можеш да го докараш за около 550 от али с DHL, а за Индия е обявен на 500лв (300$) си правиш сметката дали го взимаш 80лв по-скъпо от али или 130лв по-скъпо от цената обявена за Индия.
Ако можеш да живееш с тази мисъл нищо не те спира да си го вземеш от тук.
Все пак за някои хора гаранцията е голяма сила и биха доплатили сума, за да я имат (дано не се налага да се ползва)
Цитирай

И от Алито има гаранция, това че Българските пощи не приемат смартфони с батерия не е проблем на китайците.
Освен това нещо, ако се развали и им го снимаш и пратиш снимките на Ми глобал- най-малкото ще ти възстановят част от парите.
Не е верно, че няма гаранция.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай

(2018-10-08, 09:28:17)Victormihov написа:  И от Алито има гаранция, това че Българските пощи не приемат смартфони с батерия не е проблем на китайците.
Освен това нещо, ако се развали и им го снимаш и пратиш снимките на Ми глобал- най-малкото ще ти възстановят част от парите.
Не е верно, че няма гаранция.
Ако си го купил от Mi Global... А и освен това си е въпрос на добро желание от страна на търговеца, да ти го приеме.

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

По принцип не го бърка търговеца да ти го приеме, защото телефонът има 1г гаранция към Xiaomi и от него зависи да ти го препрати до сервиза. Нищо не му коства
Цитирай

Здравейте,
Вече две седмици съм с POCO F1 и смея да твърдя че е доволно телефончето. Взех син, 128 GB и съм доволен.
Работи бързо, дисплея както се и очакваше е приличен, батерията държи супер стига да е с една сим карта. Ако е с две сим карти изкарвам един ден и толкова.
Камерата Снима прилично добре , особено снимки контражур ( които прави изцяло HDR). Нощните снимки от ръка също са доста сполучливи.
VOLte работи !
Един недостатък който не очаквах е тежеста в ръката. 180 грама са си тежички.
Изпробвах го за работа из Европа, тъй като пътувах - всичко си работеше отлично - Навигация, интернет, мобилни услуги.
Относно корпуса, след калъфа не се усеща гадно че е пластмасов.

Като цяло цена-качество е добра покупка ! Cool
[-] 5 потребители изказват благодарност на asterixn за това мнение:
  • alf_alex, Mondiso, musster, suffer, Victormihov
Цитирай

(2018-10-08, 09:35:11)Гeoрги написа:  Ако си го купил от Mi Global... А и освен това си е въпрос на добро желание от страна на търговеца, да ти го приеме.

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk

Никакъв проблем с китайците, много стоки са им пращал и са ми връшали парите, дори понякога ми връщат парите без да искат стоката обратно.
Да се пазарува от Китай е много по-сигурно от най-големият и доказал се физически магазин в България.
Веднага проблема се решава в твоя полза, стига да не се злоупотребява с доверието им.

Никой не може да ме убеди, че от Али-то апаратите нямат гаранция.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай

Здравейте. От 3 часа съм притежател на Poco. Всичко за момента е чук, но има нещо, което ме учуди. Когато погледна телефона с поляризирани слънчеви очила, дисплея е тъмен в изправена позиция. Досега винаги е било така, само че в полегнала позиция. Ако има колеги с поляризирани очила, моля за мнение, дали и при тях е така или да приема към магазина Smile
Цитирай

(2018-10-12, 11:37:00)MetaLUD написа:  ... Ако има колеги с поляризирани очила, моля за мнение, дали и при тях е така или да приема към магазина Smile

Различни очила имат различен ъгъл на поляризационен филтър ... в случая конкретните ти очила имат филтър който е перпендикулярен на равнината на трептене на светлината от екрана ... Разбирай го като този екран с тези очила не е ОК ... Решението да се смени едно от двете ...
Цитирай

https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1476836
Цитирай

(2018-10-13, 13:51:52)milstan написа:  https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1476836

Ахам ... много са случаите, тъй като се купуват очила с филтри на 0, 90, 180 или 270 градуса, което съвпада или с портретния (изправения) или с пейзажния (полегналия) изглед ... Най добре е да се търсят очила на 45, 135, 225, 315 градуса ...така ще е затъмнено само когато телефона е диагонално разположен и няма да имаме ядове в портретния (изправения) и пейзажния (полегналия) изглед ...
Цитирай

Колеги, искам да ви попитам вие имате ли проблем с YouTube Vanced, при мен на покото не работи малкото прозорче с видеото,само си свири на заден план ...
Цитирай

(2018-10-13, 19:35:59)kras6bmw написа:  Колеги, искам да ви попитам вие имате ли проблем с YouTube Vanced, при мен на покото не работи малкото прозорче с видеото,само си свири на заден план ...
При мен всичко е наред с Youtube Vanced.

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-10-13, 13:59:09)bodonance написа:  Ахам ... много са случаите, тъй като се купуват очила с филтри на 0, 90, 180 или 270 градуса, което съвпада или с портретния (изправения) или с пейзажния (полегналия) изглед ... Най добре е да се търсят очила на 45, 135, 225, 315 градуса ...така ще е затъмнено само когато телефона е диагонално разположен и няма да имаме ядове в портретния (изправения) и пейзажния (полегналия) изглед ...

Дам.. и при мен е така, ако съм с поляризиращи, нито мога да видя екрана във вертикално положение, нито Mi Band 3 Smile))
Цитирай

http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthr...1&mobile=2

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

OnePlus 3T
Цитирай

Здравейте,

Може ли да споделите впечатленията си за качеството на звука при разговор. В последното ревю, което четох, казват за лошо качество на микрофона и че не се чува добре от отсрещната страна. При разговор на високоговорител положението се влошавало, тъй като се говори от разстояние.

https://www.notebookcheck.net/Xiaomi-Poc...574.0.html

Благодаря предварително.
Цитирай

(2018-10-16, 09:32:00)htsanev написа:  Здравейте,

Може ли да споделите впечатленията си за качеството на звука при разговор. В последното ревю, което четох, казват за лошо качество на микрофона и че не се чува добре от отсрещната страна. При разговор на високоговорител положението се влошавало, тъй като се говори от разстояние.

https://www.notebookcheck.net/Xiaomi-Poc...574.0.html

Благодаря предварително.
Чувам и ме чуват прекрасно ... През високоговорител не знам как е ...не го ползвам така. Шумоподтискането е повече от прекрасно предвид проблемите на марката с него ... При разговор между 2 поко телефончета и волте нещата са уникални ...чуваш само гласа на човека без грам страничен шум (предвид, че единия беше в шумен мол и това с потресаващо качество ... Разбирай идеално се справя с разговорите, до този си момент и до тези софтуери които са минали ...
[-] 1 потребител изказва благодарност на bodonance за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай

Някой да е забрлязал напоследък повишена консумация на батерията от Google play services? От около седмица ми седи на първо място като софтуерно потребление със стоковия ап за батерията. Gsam battery също показва сериозно потребление от него. Иначе батерията все така си държи страхотно, но ми е интересно при вас как е.
На mui global 10 съм Smile


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Изчисти им данните и рестартирай. По принцип не трябва да са на първо място.

Sent from my LG-D802
Цитирай

Чистих и рестартирах, ефект нулев. Не става и да се ънинсталнат ъпдейтите вече както едно време Smile
Други идеи?
Цитирай

Виж какво се синхронизира. Може нещо да е забило. В гугле профила. Спри каквото не ти трябва.

Sent from my LM-G710
Цитирай

Сложи му стейбъл и няма да имаш проблеми.
Цитирай

Здравейте, има ли инфра порт отгоре като другите Xiaomi?

OnePlus 6
Цитирай

(2018-10-22, 09:53:44)benzmaniak написа:  Здравейте, има ли инфра порт отгоре като другите Xiaomi?
Какъв порт?

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)