Анкета: Притежавате ли Poco F1? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Даааа
45.28%
72
45.28%
Не. Но сериозно обмислям придобиването му
25.16%
40
25.16%
Не, минах се и взех друг модел
2.52%
4
2.52%
Искам само да виждам резултатите
27.04%
43
27.04%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Гледам, че доста хора вече го ползват този телефон. Чета по някои форуми че имал проблем с качеството на разговор. Може ли да споделите как ви чуват и имате ли някакви проблеми в това направление. Мисля да го ползвам за разговори ...доста. Чета че имал проблеми с редуцирането на околния шум от софта. Отсрещния чувал лошо...Преди бях с MEIZU m2 note и този проблем присства там. Някой път кристален разговор , но повечето пъти не ме чуват добре...
Сега съм с nokia 7 plus и качеството на разговора е супер...не ми се иска да се кача от кон на магаре
Цитирай
Аксесоари

До момента не съм намерил какъвто и да е проблем на тази тема. Всичко е наред и при мен и отсреща.
Нокия 7 плюс е много добър фон. Към половин година бях с него. Да го сменяш на Поко , само ако наистина е нужна по голяма мощ. Иначе не виждам причина.
Цитирай

(2018-11-13, 14:47:12)MadHead написа:  ...
Сега съм с nokia 7 plus и качеството на разговора е супер...не ми се иска да се кача от кон на магаре
Доста смело изказване само не знам кое е магарето, кой е коня и къде остава катъра( не казвам нищо лошо за Нокиа 7)
Разговорите са повече от прекрасни с поко. Силата на звука в слушалката е толкова добра, че не го държа на макс. Чуват ме прекрасно, нямам проблеми с обхвата. Дано да си останат така нещата.

Pocophone f1
Цитирай

(2018-11-13, 14:47:12)MadHead написа:  Гледам, че доста хора вече го ползват този телефон. Чета по някои форуми че имал проблем с качеството на разговор. Може ли да споделите как ви чуват и имате ли някакви проблеми в това направление. Мисля да го ползвам за разговори ...доста. Чета че имал проблеми с редуцирането на околния шум от софта. Отсрещния чувал лошо...Преди бях с MEIZU m2 note и този проблем присства там. Някой път кристален разговор , но повечето пъти не ме чуват добре...
Сега съм с nokia 7 plus и качеството на разговора е супер...не ми се иска да се кача от кон на магаре

Ако си абонат на Виваком или Теленор с покупката на Покофон си активираш VoLTE и се радваш на кристално чисти разговори.
Аз съм го активирал и качеството на разговор е перфектно, дори и другата страна да не са с включено VoLTE. Дори и да е изключено не съм имал оплаквани от отсрещната старана или при мен да е било лошо качеството на разговор, но с активирано VoLTE се качваш от кон на еднорог :Smile Приказно е! Така че никакви проблеми в това направление.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

Не знам къде да ви споделя на какво се натъкнах, изглежда ми готино:
[-] 2 потребители изказват благодарност на Гост за това мнение:
  • musster, suffer
Цитирай

(2018-11-15, 09:13:16)galaxyhopper написа:  Не знам къде да ви споделя на какво се натъкнах, изглежда ми готино:

Много проблеми има още за да е готино ...инак дав надежди ...
Цитирай

[Изображение: 47368685-2075578289152824-8024782059090214912-n.jpg]
Цитирай

http://t.me/pocobg

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Единственият ми проблем с телефона е когато искам да гледам клип в YouTube на цял екран той просто го зуумва и реже голяма част от клипа. Дали има някакъв начин да се оправи това?

Sony Ericsson Xperia Play and GALAXY NOTE 3 Smile
Цитирай

(2018-12-19, 01:08:21)Fresh15 написа:  Единственият ми проблем с телефона е когато искам да гледам клип в YouTube на цял екран той просто го зуумва и реже голяма част от клипа. Дали има някакъв начин да се оправи това?

Я виж това видео дали го реже.
https://youtu.be/cpIEWsQpRMk

Зависи на каква резолюция е снимано.

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Пак го реже, но почти е незабележимо, но има клипове, които доста ги реже

Sony Ericsson Xperia Play and GALAXY NOTE 3 Smile
Цитирай

Да се запиша и аз в клуба с една черна глобална 6/64.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

(2018-12-19, 14:40:45)valkov2 написа:  Да се запиша и аз в клуба с една черна глобална 6/64.

Честито!

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-12-19, 16:40:21)musster написа:  Честито!

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk
Благодаря!

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

Честито колега Smile
Цитирай

Не ми се опреснява информацията на иконката за времето И не мага да намеря настройка На предишния ми телефон имаше
Цитирай

Няма настройка. Вероятно времето няма приоритет и миуи го убива като стои на заден план. Опитай стандартните неща:
Autostart, в настройките за батерията - no restrictions, заключване в паметта...
Цитирай

Аз ползвам weather m8[Изображение: ef1ef2a130fdd1ceeb49236ab74438c3.jpg][Изображение: 6cc2e9c51eab263e841279908d33d6f9.jpg]

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Ами да помоля някой ако пише на техните програмисти да им пише и за обновяването на иконата за времето
Цитирай

А защо не погледнеш настройките, които ти казах по-горе?
Не е от програмистите а от системата. Поради някаква причина решава, че прогнозата не ѝ е важна. Можеш да си пуснеш репорт с оплакването през настройките на телефона
Цитирай

И според мен прогнозата не е толкова важна.
Цитирай

За Коледа си подарих черен глобал 6/64-страхотия,много ме кефи!

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk

F1 ,А52s 5G
Цитирай

(2018-12-28, 12:52:37)icho написа:  За Коледа си подарих черен глобал 6/64-страхотия,много ме кефи!

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk

Честито!

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на musster за това мнение:
  • icho
Цитирай

Честито и от мен. Вярвам, че ще бъдеш доволен дълго време.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
[-] 1 потребител изказва благодарност на valkov2 за това мнение:
  • icho
Цитирай

Току що направих поръчка от теленор, дано дойде по-бързо. 53 лв. на месец план + телефона, някои искат повече само за телефон, е реших да не им ги давам.
Пп. Ще гласувам когато пристигне.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 3 потребители изказват благодарност на vargala81 за това мнение:
  • ganchev, milenvn, suffer
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)