Анкета: Притежавате ли Poco F1? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Даааа
45.28%
72
45.28%
Не. Но сериозно обмислям придобиването му
25.16%
40
25.16%
Не, минах се и взех друг модел
2.52%
4
2.52%
Искам само да виждам резултатите
27.04%
43
27.04%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

(2018-08-31, 22:29:48)anatol06 написа:  Колега @velqn би ли споделил най-важното за един телефон - как чуваш и как те чуват по време на разговори ?
Питам, защото напоследък съм имал телефони със супер характеристики и не можеш да проведеш един нормален разговор.

Привет, нямам забележки, тествано с А1 и Теленор. Най-добър резултат, разбира се, е VoLTE към VoLTE през Теленор.
Цитирай
Аксесоари
#27

(2018-08-30, 20:03:45)velqn написа:  От http://artmobil.net за 650 лв., две години гаранция. Аз NFC не ползвам, но да, NFC, OIS, 4g+ няма. За сметка на това Жак за слушалки, FM радио и прочие.

Привет, благодаря за изчерпателното ревю! Кога е била тази цена - вече са ги пуснали на 695... Явно има търсене Smile)
Цитирай
#28

Качете някое кратко клипче за да видим как е стабилизацията...
Цитирай
#29

Ето няколко видеа, от телелфона ги качих директно. В третото тичам, да тествам EIS-a Smile 




(2018-08-31, 23:54:04)mindless написа:  Привет, благодаря за изчерпателното ревю! Кога е била тази цена - вече са ги пуснали на 695... Явно има търсене Smile)

Бяха пуснали обява в OLX, па беше на 695, предложих 650 и се съгласиха. Вече я няма обявата и гледам е по 900 лв в големите вериги, според мен са им запалили телефоните.

Имал съм Mi5, Mi5s, Mi6 два пъти. El Loco Poco е супер bang for the buck, просто си струва отвсякъде, особено предвид, че Mi8 не ми е любим и директните сравнения на екрана са в полза на Poco при директни ъгли...
Цитирай
#30

Значи, така като гледам на колегата видеото за стабилизацията ми изглежда много добре. Явно отново имаме платени ревюта, понеже всички които изгледах за Pocophone имат ужасна стабилизация, нищо общо с това което е качил колегата.
[-] 1 потребител изказва благодарност на donscot за това мнение:
  • velqn
Цитирай
#31

Директно от Италия с DHL_IT за 350$ :
https://www.aliexpress.com/store/product...2b49zjspIg

П.П. Аз мислех в понеделник да поръчвам, а те вече свършиха! Сега ще се появят в продавалника.
[-] 1 потребител изказва благодарност на milstan за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#32

https://youtu.be/oj5swARqS-0
Ето сравнение спрямо А2!

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#33

Като фен на Nexus/Pixel, които има в момента Pixel XL, но поддържам и Xiaomi съм пред дилема - да си взема 2ра ръка Pixel 2 XL(800-850 лв) или да набарам Pocoто за ~650...

Galaxy Nexus | LG Nexus 5 | Pixel XL 32GB | Pixel 2 XL 128GB
Цитирай
#34

(2018-09-01, 13:21:56)evil4o написа:  Като фен на Nexus/Pixel, които има в момента Pixel XL, но поддържам и Xiaomi съм пред дилема - да си взема 2ра ръка Pixel 2 XL(800-850 лв) или да набарам Pocoто за ~650...
Зависи за какво ти е!Аз също съм фен на двете марки,но 2-ката спрямо 1-цата при пикселите няма очебийна разлика в камерите въпреки намалената апертура!Все пак и двата модела са страхотни,но Pixel 2 е доста напред спрямо софтуер.Все пак Google напук на модата показва, че това което се прави с две камери може и с една+софтуер и лазерен фокус.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#35

(2018-09-01, 13:21:56)evil4o написа:  Като фен на Nexus/Pixel, които има в момента Pixel XL, но поддържам и Xiaomi съм пред дилема - да си взема 2ра ръка Pixel 2 XL(800-850 лв) или да набарам Pocoто за ~650...

Poco!

(2018-09-01, 12:31:59)tiesto_pld написа:  https://youtu.be/oj5swARqS-0
Ето сравнение спрямо А2!

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk

Струва ми се 1 към 1 за видеото.

(2018-09-01, 12:15:24)donscot написа:  Значи, така като гледам на колегата видеото за стабилизацията ми изглежда много добре. Явно отново имаме платени ревюта, понеже всички които изгледах за Pocophone имат ужасна стабилизация, нищо общо с това което е качил колегата.

Така излиза! Пак го гледах, рекох ютюб да не е стабилизирал допълнително, но видях оригинала, доста стабилно.

Да си правим сметка за ревютата...
Цитирай
#36

Случая не знам дали е такъв, но Ютюб от край време стабилизира.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#37

(2018-09-01, 09:33:10)velqn написа:  
Бяха пуснали обява в OLX, па беше на 695, предложих 650 и се съгласиха. Вече я няма обявата и гледам е по 900 лв в големите вериги, според мен са им запалили телефоните.

 Аз вчера минах покрай магазина уж само да го разгледам , но директно си го купих за 699. Засега съм много доволен. След малко слагам PUBG  и ще тествам здраво конфигурацията Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на Doynov за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#38

Честито, да го ползваш с кеф! Пиши и ти с мнение.
[-] 1 потребител изказва благодарност на velqn за това мнение:
  • Doynov
Цитирай
#39

Ами чакаm да се появи на 600-650 цена. Първоначалното обявено от 300 евро/долара дето ни тиизваха малко ме разочавора сега как вървят. Ако беше 599 веднага се засилвам да си го купя. Ще видим до края на месеца как ще е.

Galaxy Nexus | LG Nexus 5 | Pixel XL 32GB | Pixel 2 XL 128GB
Цитирай
#40

У нас след половин година ще е на 600!

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#41

(2018-09-01, 16:29:50)evil4o написа:  Ами чакаm да се появи на 600-650 цена. Първоначалното обявено от 300 евро/долара дето ни тиизваха малко ме разочавора сега как вървят. Ако беше 599 веднага се засилвам да си го купя. Ще видим до края на месеца как ще е.
При цена 300 евро най-малко за Европа( Испания) и 330 евро във Франция, 650-700 лева е съвсем прилична цена.  Все пак тука получаваш и 2 години гаранция, колкото и условно да е това.
Цитирай
#42

Пробвай от там, откъде взех аз, ако се чуеш с тях, може да ти свалят на 650.

Мен еконт ми излезе 22 лв, Егати натоварването за такса наложен платеж и застраховка... Но не съжалявам. Луд е Loco Poco. Оказа се, че го имам преди MKBHD Маркиза ?
[-] 1 потребител изказва благодарност на velqn за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#43

(2018-09-01, 15:00:13)velqn написа:  Честито, да го ползваш с кеф! Пиши и ти с мнение.

Благодаря! В интерес на истината доста ми се препокрива мнението с твоето и затова няма да спамя. Ще добавя, че след около 30-40 минути игра на PUBG си загря, но не беше нещо фрапантно, бих казал в рамките на нормалното за мен. Иначе никакъв проблем с PUBG  и графика на макс - върви перфектно. На мен ми дойде ъпдейт 9.6.14.0, но още не съм го сложил.
Цитирай
#44

Ми аз гаранция не ме грее особено, защото веднага ще го руутна и тн. Реално гоня цената, което му е силата.

Galaxy Nexus | LG Nexus 5 | Pixel XL 32GB | Pixel 2 XL 128GB
Цитирай
#45

Колега, много се радвам, че вече сме двама. Дано и повече да станем. Пиши и ти откъде си го взел.

Аз съм с 9.6.9.0, нямам OTA още.

Скоро се надявам и Global Stable MIUI 10 за лудите с Poco.

Колеги, вече не мога да актуализирам първата тема. Исках да напиша как се активира Face unlock.

Face unlock: От settings настройте регион India. Готово, имате face unlock. Работи адски бързо, сравнявам с iPhone X. Тепърва ще видя как е на тъмно. С голяма брада съм, ще я махна да видя дали ще ме познае. Скоро Smile

(2018-09-01, 17:14:12)evil4o написа:  Ми аз гаранция не ме грее особено, защото веднага ще го руутна и тн. Реално гоня цената, което му е силата.

Не знам дали има читаво recovery twrp за Poco или друго. Пиши, ако намериш нещо.
Цитирай
#46

(2018-09-01, 17:14:27)velqn написа:  Колега, много се радвам, че вече сме двама. Дано и повече да станем. Пиши и ти откъде си го взел.

Аз съм с 9.6.9.0, нямам OTA още.

Скоро се надявам и Global Stable MIUI 10 за лудите с Poco.
 
Сигурен съм , че ще станем много. Иначе го взех също от ArtMobil. Вчера просто си се разхождах, влязох в магазина само уж да го разгледам и си излязох с него. Сгеа е слагам 9.6.14.0, но за Global Stable MIUI 10 ще почакаме около 2 месеца. Така поне четох

Малко по-късно и аз ще пробвам Face unlock-а.
Цитирай
#47

(2018-09-01, 17:14:27)velqn написа:  Не знам дали има читаво recovery twrp за Poco или друго. Пиши, ако намериш нещо.

До края на месеца трябва да има, аз там г/д планувам покупката.

Galaxy Nexus | LG Nexus 5 | Pixel XL 32GB | Pixel 2 XL 128GB
Цитирай
#48

Имаме новина! Lewis от Unbox Therapy преминава от P20 на Poco, като daily driver. Интерсно какво ще намери.



[-] 1 потребител изказва благодарност на velqn за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#49

Не искаш да знаеш какво ще намери Big Grin

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#50

Повечето неща са ясно, няма 4g+ извън Индия, няма OIS, екрана не е 500, а 460 nit, може би няма олфб покритие, както твърдят и горила глас 3 и прочие.

По-интересно е какво хубаво ще намери, жак за слушалки, FM чип, и т.н.

За мен най-интересно е, каквото и да намери, как се оправдава разликата до другите телефони. Не пиша в този клас, щото Poco си играе в собствена лига, пълен хибрид. Да видим.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)