Анкета: Притежавате ли Poco F1? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Даааа
45.28%
72
45.28%
Не. Но сериозно обмислям придобиването му
25.16%
40
25.16%
Не, минах се и взех друг модел
2.52%
4
2.52%
Искам само да виждам резултатите
27.04%
43
27.04%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#51

Аз тук виждам също евтина оферта:
https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=...2923628112
Автентична, или не?
Цитирай
Аксесоари
#52

Търговецът изглежда legit

arrakis2000-2Puntuación de votos (4661)
99,5% Votos positivos
Цитирай
#53

Момчета, телефона има ли някакво защитно фолио под рекламното фолио на екрана? За съжаление в България още няма аксесоари за модела...Мислите ли, че предпазно стъкло за Mi 8 ще свърши работа временно? Размерите са подобни +/- няколко милиметра, как защитавате вашите?
Цитирай
#54

(2018-09-02, 09:31:38)mindless написа:  Момчета, телефона има ли някакво защитно фолио под рекламното фолио на екрана? За съжаление в България още няма аксесоари за модела...Мислите ли, че предпазно стъкло за Mi 8 ще свърши работа временно? Размерите са подобни +/- няколко милиметра, как защитавате вашите?

Аз карам само с калъфа, който идва с него. Мисля да не слагам стъкло. Нещо от братски Китай ще трябва иначе.

Аз се чудя друго, дали нямат да пуснат мод за гърба, така, че да си залепим нещо кевларено и ние отзад, дето не сме с armored edition... ?

Новина: Вече има twrp за Poco, тоест вече имаме custom recovery, нека флаша започне... Сега!

TWRP El Loco Poco

Телефонът се е появил и в Xiaomi.eu. Благодарности на suffer за ъпдейта.
[-] 1 потребител изказва благодарност на velqn за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#55

Експерименти с телефона https://www.youtube.com/watch?v=tFLSRzKO6Ag
[-] 1 потребител изказва благодарност на esm за това мнение:
  • velqn
Цитирай
#56

В очакване на първите бриквания!

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#57

(2018-09-02, 10:04:47)esm написа:  Експерименти с телефона https://www.youtube.com/watch?v=tFLSRzKO6Ag

Е то беше ясно, че за тези пари няма как да е топ качество и при първото изпускане е чао. Ама няма пълно щастие.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#58

А те другите щото са по-добре. С този поне гърба няма да стане на сол, отписваш го само ако нсдлиш дисплея. Дсеаш две хиляди за турбо пръчка щото била с премиум материали и още не знам колко за кейсове и други боклуци, ай да им го таковам и на премиум дизайна и усещането дето няма да го усетиш.

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
Цитирай
#59

При първото изпускане доста са чао, сещам се за iPhone 8 plus, който имам и се продава за 909 евраци ?
Цитирай
#60

Ми 5 се чупеше като вафла, но моя си го продадох неразличим от нов. Който изпуска да му мисли
Цитирай
#61

(2018-09-02, 14:03:58)velqn написа:  При първото изпускане доста са чао, сещам се за iPhone 8 plus, който имам и се продава за 909 евраци ?

Като човек, който преминава от Apple към този модел, какво можеш да кажеш за интерфейса? Свиква ли се? Не съм имал от много време устройство с Андроид, а от предишния си опит (3-4 години) си спомням често срещания надпис "Приложението спря да работи", което при iPhone 7 досега не съм получавал .
Цитирай
#62

Какво да ти кажа, Android-a си е Android, което е и MIUI. Днес например три пъти ми заби и спря приложението Mixcloud.

Оказа се, че трябва да изчакам да се зареди страницата докрай.

Става ли това на iOS? Сигурно. Случвало ли ми се е? Не помня кога за последно.

Като цяло няма оплаквания с Poco, не те отказвам, но имай едно наум. И все пак всички приложения, които използвам се държат стабилно.
Цитирай
#63

Не е баш така, вижте на клипчето дори като го изпусна вертикално и то не от много високо, директно замина дисплея и каза, че откъм билд куиолити и издръжливост е много зле сравнено с всички други, които е тествал, включително и редми серията.
А и нека незабравяме, че е с горила глас 3, който вече е на 4 години или повече не знам. Колкото до айфон 8 плюс не знам колко се чупи, ама имам 6s, също така имам и един малък господин вкъщи, който вече ми го е хвърлял, не изпускал, а хвърлял десетки пъти по екран на асфалт и на плочки и на ламинат и все ище си е цял. Освен, че му е поиздран екрана, нищо му няма, нося го без калъф и протектор.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#64

(2018-09-02, 15:38:05)nowhere написа:  ... А и нека незабравяме, че е с горила глас 3, който вече е на 4 години или повече не знам. ....

ГГ 3 и ГГ 4,5 и 6 имат една и съща защита на надраскване ... Разликата е в защитата от падане ... В ГГ4 разликата с 3 на практика е само цифрата, но при 5 вече имаме оцеляване след първото падане от 1,5 метра ... от там нататък божа работа вече ... При 6 казват, че стъклото ще издържи 15 такива падания ...
Да не забравяме, че и ГГ5 се чупи все още ... дори телефоните с MIL810 не издържат някои падания ... Ина телефони които не знаят даже какво е това ГГ а са падали многобройно без щети ... Въпрос на шанс ...
Цитирай
#65

(2018-09-02, 15:38:05)nowhere написа:  Не е баш така, вижте на клипчето дори като го изпусна вертикално и то не от много високо, директно замина дисплея и каза, че откъм билд куиолити и издръжливост е много зле сравнено с всички други, които е тествал, включително и редми серията.

Той го усука преди това.. Може малко да му е трябвало.
На мен здравината не ми е фактор. Споменах ми 5 по-горе.
Все пак не може всичко за 600лв. Все с нещо ще има компромис
Цитирай
#66

Е естествено, няма какво да му търсим мана за тези пари. Ама все пак по-невнимателните да имат 1 на ум.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#67

След bend gate, antenna gate, battery gate при Apple и Samsung, здравината е относителен фактор Smile

Аз имах Lifeproof Fre за iPhone 6s и ми вървеше работа за по-екстремни случаи, преди това 2 пъти пада айфона и екрана става на паяжина. Паяжина съм постигал и с Redmi Note 3, падане по екран на лед, а него Хуго Бара и Джей Мани го газиха с джип, замеряха с дартс...

Всичко е относително Smile
Цитирай
#68

Де да бяха го направили и водоустойчив цена нямаха да имат.
Макара , че тук има някакъв тест:

https://www.getdroidtips.com/xiaomi-poco...aterproof/

Стерео говорителите как се справят?
Цитирай
#69

Този купон за утре ли важи https://www.aliexpress.com/store/product...autifyAB=0
Цитирай
#70

(2018-09-02, 19:45:55)esm написа:  Този купон за утре ли важи https://www.aliexpress.com/store/product...autifyAB=0

Купона май е за утре, но нямат DHL безмитна доставка, което може да се окаже проблем - иначе 250 евро е направо скандална цена Smile Също доставката е 37-51 дни, което значи че ги нямат налични, както и се споменава в самия листинг, че ги "чакат"...
Цитирай
#71

Да за утре. Но дори и да ти го спрат на митница пак е добре. Ще излезе към 630 лева.
Цитирай
#72

Да, но това е с месец до 2 чакане, а в момента може да се вземе тук за 699 уж с гаранция (от разни малки магазинчета). Дано не се опира до гаранция, но все пак...
Цитирай
#73

Като натисна бутона че го купувам но без да плащам излиза 14-28 дни Но за $50 по малко ще го чакам
Цитирай
#74

(2018-09-02, 19:33:59)aladin написа:  Де да бяха го направили и водоустойчив цена нямаха да имат.
Макара , че тук има някакъв тест:

https://www.getdroidtips.com/xiaomi-poco...aterproof/

Стерео говорителите как се справят?

За мен е окей, не гърми силно, но е прилично.
Цитирай
#75

Добре де, защо не пишете на продавача съобщение към поръчката, да го пише за 15$ нещо си, някакъв плеър? Да, отново има някакъв риск да стигне до митница, но мисля, че не е особено голям. Доста неща съм поръчал, които са с цена, че да трябва да плащам и мито, но с едно съобщение и всичко си е идвало в пощенския клон.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)