Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mi 8 не boot-ва след ъпдейт до 9.6.1.0
#76

Така е ... много е важно, когато поръчваш с безплатна доставка да упоменеш за описанието. Те не са наясно какво е законодателството във всички страни .
Цитирай
Аксесоари
#77

(2018-10-25, 10:30:23)airbus написа:  Koe е му доброто отношение?! Пиша им за телефон отишъл директно на митница за плащане на такси и тн, а ми пишат, че не бил задържан. Rofl_mini Питам ги какво са декларирали, каква цена са сложили, те ми пращат фактура  от 300$ Dumbom
Ако си го поръчал през DHL expedited, който гарантира не ходене на митница съм съгласен. Ако е пътувал free shipping е божа работа и нямаш основание да им се сърдиш.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Mi8 Black128gb/Xiaomi.eu MiUi10 Beta
Цитирай
#78

Днес телефона пристигна. Взех го от пощата, без да имам проблем с митниците. Пристигна точно за една седмица от Китай. Сложили са му China stable 10.0.5.0, но има ъпдейт до 10.0.6.0( засега не съм го обновил). Но за разлика от предния път сега е заключен. Също така вчера през paypal ми възстановиха пощенските разходи 7.1€. Аз наистина съм много доволен от съппорта на Mi Zealer. Остава ми да подам заявка за отключване и да чакам

LG G2 32 GB  LG G4 SAMSUNG GALAXY S8, MI 9 6/64
[-] 2 потребители изказват благодарност на PRANDELINHO за това мнение:
  • morfei1, suffer
Цитирай
#79

720 часа чакане Sad . Направи няколко снимки с Chaina, след това с xiaomi.eu или Global (зависи какво ще ползваш) ако не забравиш до тогава за сравнение Smile

Заключени Китайци не се срещат много, много по нашите географски ширини.

Mi8 Black128gb/Xiaomi.eu MiUi10 Beta
Цитирай
#80

Подадох заявка за отключване на 26.10, като ми изписа да проверя отново след 720 часа. Преди 3-4 дни проверих пак и бяха останали 455 часа. Днес реших отново да проверя и ми даде някаква грешка, пробвах няколко пъти, но все същото. После изтрих miflash unlock и свалих друга версия (miflash_unlock_en_3.3.827.31),пробвах пак и ... телефона взе, че се отключи Smile. След това свалих xiaomi.eu_multi_MI8_V10.0.9.0.OEACNFH_v10-8.1.zip и следвах с инструкциите от темата на колегата @freeborn (като прескочих т.2,4 и 5, защото вече бях с china stable 10.0.9.0.OEACNFH) и всичко мина нормално и вече съм с xiaomi.eu_multi_MI8_V10.0.9.0.OEACNFH_v10-8.1.zip и смятам да го оставя с xiaomi.eu stable, защото телефона ще се ползва от съпругата ми

LG G2 32 GB  LG G4 SAMSUNG GALAXY S8, MI 9 6/64
Цитирай
#81

(2018-09-01, 17:01:10)milstan написа:  И точно в този случай, като му се ъпдейтне Глобалния ром и започват сълзите!

mihailmihnev, страх ме е да давам съвети, но ако наистина се окаже, че на кутията имаш китайски букви, а телефонът е с Глобален ROM, след всичко прочетено виждам два варианта:
1. По-най бързия начин да се привърже телефонът със собствения Mi акаунт и да се отключи с него. Ако пише, че вече е отключен се ползва Magick за да го скрие:
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic...ry76358482
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic...76236113-4
2. Флашваш през fastboot с MiFlash КИТАЙСКИ СТАБИЛЕН ROM (сигурно става и със КИТАЙСКИ седмичен) със заключване на bootloader. След това си привързваш акаунта и отключваш с Mi Unlock с твоя акаунт.

Според мен трябва да се стои далеко от Глобалните версии с китайските апарати. Ако трябва български език има ROM от xiaomi.eu

Това разбрах аз до сега, и това важи за новите модели апарати. Че е било по-различно при предните модели телефони не е от значение, за в бъдеще ще е така.

Всички рискове и последствия са за твоя сметка !
  
Мале, мале... в какво се забърках, хехе, не е истина ;Wink Заради единия шибан OIS, да си бях седял на Poco, ама пусто Mi8, кефи ме.
Цитирай
#82

Колеги това дали се отнася и за Mi Max 3.Имам такъв китайска версия,купен от Бг.Дойде отключен и с глобален ром с Miui 9.През Ota се ъпдейтна до глобален стабилен Miui 10 ,и от месец си работи така.Дали да очаквам проблеми за в бъдеще.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)