Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Издръжливост на батерията
#1

Здравейте.Имам телефона от 2 месеца, но никак не съм доволен от батерията.При мен изкарва около 2.5 - 3 часа работа на дисплея.Това е при изключен GPS.Моля споделете при вас как се държи?
Цитирай
Аксесоари
#2

(2018-08-31, 15:39:06)vfilipov написа:  Здравейте.Имам телефона от 2 месеца, но никак не съм доволен от батерията.При мен изкарва около 2.5 - 3 часа работа на дисплея.Това е при изключен GPS.Моля споделете при вас как се държи?


Постоянно пуснат GPS, блутут, мобилни данни, NFC се ползва често но го спирам през повечето време и рядко падам под 5 часа екран за деня при това телефона прави поне час игра на клаш оф кланс клаш роял и още 2-3 ...докато пия кафенце или скучая в почивките ... Зареждам всяка вечер независимо до колко е паднал ...стигат се и 7 часа екран ако не се играе игри и си на ниска осветеност ...

Виж какво те тормози и ти яде батерията ... Нещо фоново папка ток определено ...


Ето до колко изкарва кога няма игри и не го товариш много:
[Изображение: eea96790a095dbd59b2d691453c21823.jpg]
Цитирай
#3

Между 5 и 6 часа зависимост от силата на екрана. Никакви игри, само фб, месинджър и браузване в нета. ФБ приложението много точи от батерията. Като не влизам често изкарва повече време батерията.
Цитирай
#4

При мен между 2 и 3 дни.
Цитирай
#5

(2018-08-31, 15:39:06)vfilipov написа:  Здравейте.Имам телефона от 2 месеца, но никак не съм доволен от батерията.При мен изкарва около 2.5 - 3 часа работа на дисплея.Това е при изключен GPS.Моля споделете при вас как се държи?
За собствено успокоение и да видиш дали наистина е така, тествай устройството си за евентуален дрейн на батерията с BeterBatteryStats или Wakelock Detector.

 
Цитирай
#6

Здравейте на всички.От скоро и аз съм собственик на P20 lite, искам да попитам възможно ли е да се изключи бързото зареждане.
На старият ми Ноут 4 имаше вариант в настройки да избера опцията дали да се зарежда бързо или по стандартен начин. Сега обаче не мога да намеря тази опция в настройките на P20 lite. Има ли възможност или не?
Цитирай
#7

Ползвай зарядно от друг телефон (обикновено 5V с USB) и ще зарежда нормално.
Оригиналното е 9V
На индикацията на батерията ти показва дали зарежда бързо или нормално.
Цитирай
#8

Ок, но това бързо зареждане не поврежда батерията предполагам, щом са го заложили по дефолт?
Ако е така, няма смисъл да ги правя тези ластици.Принципно ми е все тази как ще се зарежда батерията и за колко време, стига да не издъхне след 2 месеца примерно от неправилно зареждане.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)