Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Търсене на кирилица в контакти,как?
#1

Привет на всички.От няколко дни съм с телефона и съм супер доволен.Бързина, батерия, визия ми допадат,само че имам питане за проблем,който не мога да реша.На предишния телефон в контакти отстрани лентата за бързо търсене ми беше на кирилица и на латиница,на този е само на латиница а контактите ми са на кирилица и не мога да отида на определена буква от тел.указател.Някой да помогне,има ли как да сменя лентата за бързо търсене вдясно на дисплея,когато съм в контакти от латиница на кирилица
Цитирай
Аксесоари
#2

Мисля, че няма как да се промени езикът на индексите в контактите.
Цитирай
#3

Четох някъде за подменяне на файл, но нали идвам от iOs и всичко ми е адски объркано. Мисля имаше нещо писано в темите за редми 5плюс.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

Става с руска тема.

Redmi Note 5  4/64 >> Redmi Note 9S 6/128
Цитирай
#5

Тегли тема fog, тя е с кирилизирани контакти

Xiaomi Redmi note 5 4/64gb
Цитирай
#6

В xiaomi.eu го има също
Цитирай
#7

Да споделя нещо, което открих случайно.
Като си в списъка с последните номера (съседното табче е списъка с контактите) на най-горния ред има прозорче с лупа в началото. Е, натискаме на това редче и се появява пълноразмерна клавиатура и вече може да се търси и на кирилица, и на латиница, и по номер.
Цитирай
#8

Същото го има и в контактите. Ако не се появява трябва да св плъзне надолу и ще излезе
Цитирай
#9

Някой намерил ли е начин в лентата за търсене да има и кирилица и латиница?


Цитирай
#10

Трябва да се свали тема която поддържа кирилица. Четох тука във форума за такава тема, но не си спомням къде беше. Има едни руски теми ...

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#11

Ами при тях май излиза само кирилица.


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)