Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi A2 дрейн нс батерията
#1

Бих искал да се допитам до имащите mi a2 дали наблюдават сериозен дрейн на батерията . 

При мен отчитам работа на екрана от около 5-6 часа  но ми се струва, че има дрейн. Може и да е защото идвам от redmi 5 plus.

Google Pixel 6a
Цитирай
Аксесоари
#2

Ехе 5-6 часа си е рекорд за тази батерия.В настройки на батерията можеш да видиш кое приложение ти лапа,но аз със А1 който е същата батерия правих средно 4 часа ,така, че едва ли имаш дрейн.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

(2018-09-01, 08:07:04)tiesto_pld написа:  Ехе 5-6 часа си е рекорд за тази батерия.В настройки на батерията можеш да видиш кое приложение ти лапа,но аз със А1 който е същата батерия правих средно 4 часа ,така, че едва ли имаш дрейн.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk

тези 5-6 часа са с подсветка на около 30-40% Smile

Google Pixel 6a
Цитирай
#4

(2018-09-01, 06:40:30)slavkov написа:  Бих искал да се допитам до имащите mi a2 дали наблюдават сериозен дрейн на батерията...
За собствено успокоение и да видиш дали наистина е така, тествай устройството си за евентуален дрейн на батерията с BeterBatteryStats или Wakelock Detector.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • slavkov
Цитирай
#5

Колеги заслужава ли си телефончето? Поради липса на жак, каква алтернатива имате за музика и не само? Имам тапи Akg но не работят чрез wifi и bluetooth .
Цитирай
#6

(2018-09-01, 14:52:09)ostava123 написа:  Колеги заслужава ли си телефончето? Поради липса на жак, каква алтернатива имате за музика и не само? Имам тапи Akg но не работят чрез wifi и bluetooth .

За мен телефона е идеален. Единствената ми критика е към батерията, но за сметка на това идва с quick charge 3, а май и 4, което принципно решава проблема. 
Сериозен плюс, поне за мен, е камерата.

За музиката, не мога да коментирам, защото не слушам често.

Google Pixel 6a
Цитирай
#7

(2018-09-01, 14:52:09)ostava123 написа:  Колеги заслужава ли си телефончето? Поради липса на жак, каква алтернатива имате за музика и не само? Имам тапи Akg но не работят чрез wifi и bluetooth .
Има си адаптер чрез usb , но незнам как е като звук!

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)