Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Смяна на стъкло предно
#1

Здравейте, 
След 2 супер тъпи падания на телефона от 
15см вече имам пукнатинка в горната част и една долу на сензора за пръстов отпечатък. Ще се наложи да сменя стъклото та да питам някой поръчвал ли е нещо конкретно или просто в сервиз отивате и каквото имат. И отделно ще се наложи май да му лепна и екстра стъкло отгоре, че за пръв път нямам нищо на телефон и вече съм за смяна на стъклото... Sad та и за там, ако имате препоръки, очевидно трябва да е нещо със защита на сензора, защото сега точно там си се проби направо ...

Phone: Xiaomi Mi9T 128GB
| Old: Xiaomi Mi6 Ceramic, LG G4, G2, Xperia Sola, HTC Wildfire S, Nokia N96, SE k750i, Samsung X100, Nokia 3610 |
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз съм много доволен от Савич Преди време ми смениха микрофон за отрицателно време.
Цитирай
#3

(2018-09-01, 13:32:58)ce4ko написа:  ....Ще се наложи да сменя стъклото та да питам някой поръчвал ли е нещо конкретно или просто в сервиз отивате и каквото имат. И отделно ще се наложи май да му лепна и екстра стъкло отгоре, че за пръв път нямам нищо на телефон и вече съм за смяна на стъклото... Sad та и за там, ако имате препоръки, очевидно трябва да е нещо със защита на сензора, защото сега точно там си се проби направо ...
Може да си го поръчаш тук От Алиекспрес също - цък

 
Цитирай
#4

Мерси и на двамата, за момента изчаквам да се допука, че очевидно са си 200лв разход.
Интересно е, че поради пукнатината на сензора за пръстови отпечатъци, почти никога не отразява вече пръста ми, но ако изтрия пръста и го въведа отново работи в рамките на няколко часа и после пак спира... Дали някой има идея около това?

Phone: Xiaomi Mi9T 128GB
| Old: Xiaomi Mi6 Ceramic, LG G4, G2, Xperia Sola, HTC Wildfire S, Nokia N96, SE k750i, Samsung X100, Nokia 3610 |
Цитирай
#5

Сензора се оправи преди месеци още след едно фактори рисет. Но от няколко дена вече пукнатото се очупи малко и има дупка Big Grin Big Grin Интересно е, че си работи сензора като чук дори и с дупката. Ще се минава на К20Про/9Т май Big Grin

Phone: Xiaomi Mi9T 128GB
| Old: Xiaomi Mi6 Ceramic, LG G4, G2, Xperia Sola, HTC Wildfire S, Nokia N96, SE k750i, Samsung X100, Nokia 3610 |
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)