Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Времето върху заключен екран или поне температурата в статус бар?
#1
Rainbow 

Здравейте,

Всяко приложение, което ползвах на другите телефони, ми изкарваше времето на заключения екран или поне се виждаше температурата горе. Сега не мога да открия такова. Дори М8, което ползвам, след последния ъпдейт до Орео, спря да показва температурата в статус бара.

Ще съм благодарен за идеи и съвети.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз съм със същото приложение за времето и си ми показва температурата горе [Изображение: b7a264963e1a3afbd8ea7ac3b8f2399d.jpg]

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на hapi6 за това мнение:
  • IoPetrov
Цитирай
#3

Моето се показваше до ъпдейта и после спря да показва. Сега го върнах в регион България и се показа. После пак в Индия и си остана. Чудна работа. Благодаря ти.

За заключен екран обаче не мога да намеря приложение, което да се показва върху него. Предлагат ми заключващи ещрани от самото приложение, но то пък не работи с пръстов отпечатък.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
#4

За заключен екран, да няма. Освен някой самсунгски лаунчер. Те мисля че имаха такива екстри

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#5

(2018-09-01, 17:05:16)IoPetrov написа:  Моето се показваше до ъпдейта и после спря да показва. Сега го върнах в регион България и се показа. После пак в Индия и си остана. Чудна работа. Благодаря ти.

За заключен екран обаче не мога да намеря приложение, което да се показва върху него. Предлагат ми заключващи ещрани от самото приложение, но то пък не работи с пръстов отпечатък.

Смени темата. Избираш регион Беларус или която и да е страна извън ЕС. И си избери тема, която има това което искаш. Има такива.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
[-] 1 потребител изказва благодарност на abv86 за това мнение:
  • IoPetrov
Цитирай
#6

Аз така и така съм с регион Индия, сложих някаква тема Виетнам, която на заключен екран изкарва много неща. Но почти блокира телефона и чак след два рестарта успях да вляза в настройките и да я разкарам. Но разбрах начина, тъй че ще продължа да пробвам варианти.
Благодаря за насоките.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
#7

Апп-а спря да си сменя местоположението. Аз съм в София тя още мисли че съм в Пловдив . Съответно не си сменя и показанията. Изпиствах данни положението пак е същото. Остава само да я преинсталирам да видя какво ще стане. Уж идеята му е да дава актуално инфо, а реално не може да го дава

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#8

Gdpr

Вече на глобалния ако си с регион в EС няма автоматично локализиране
Още една причина да се ползва Еу Smile
Цитирай
#9

Сериозно ли? Bu  Че за какво ми е тогава програма за времето, ако не може да се актуализира когато пътувам? Bu

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#10

Сърдете се на европейския съюз или сменете на Русия
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • abv86, hapi6
Цитирай
#11

Аз в случая съм с регион Индия и пак не ми работи локализирането

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#12

А какво е избрано в настройките на времето?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#13

Там си нямам идея как се настройва региона. Наначалния екран ми дава пловдив, а в лентата софия където съм в момента. [Изображение: 8e1e18208da70f61767b0332436e61d6.jpg][Изображение: 4cad1200d7e808a8a0b193882e0a89a8.jpg]

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#14

Аз говоря за стоковото.. Не знам на другите как работи
Цитирай
#15

В случая ползвам М8 което е почти като стоковото

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#16

Ами виж като добавяш град или в списъка с градовете как седят нещата


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#17

Седят си софия и пловдив но на началния екран няма промяна. Ще го мисля тези дни

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#18

Мисълта ми е дали на един от двата има нещо като при моите снимки. Все едно е локализирано
Цитирай
#19

Имам едно с едни локации но не е като твоето, явно аз не го намирам точно къде е. След рестарт, махане науиджетта и поставянето му пак изчезнаизобщо времето. След 30 мин се появи само с правилната локация. Тръгвам си кън Пловдив ще видя кво ще стане като се прибера

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на hapi6 за това мнение:
  • IoPetrov
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)