Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Завъртане на дисплея
#1

Здравейте , искам да попитам , само аз ли имам проблем със завъртане на дисплея или е цялостен за Redmi Note 4 Snapdragon 4/64 - MIUI 10 Global 8.8.30!
 Проблемът се изразява в това , че телефончето спря да върти дисплея при завъртане. Това се наблюдава от близо 3-4 седмици , или по-точно май от как минахме на десетката.
 Инсталирах външни приложения като Ultimate Rotation Control  и подобни , но не се получава.. кравата мъжка дето има една дума. Рестарт на телефона няколко пъти , също без успех.
 Такаам , опитвайки сам да реша проблема , инсталирах на бързо приложение за тест Sensors Multitool ( просто бързах , знам че имаше някаква опция с код ) с което установих , че Rotation Vector , Gravity , Linear Acceleration и Orientation не показват нищо , не действат , никакви данни ... въртях суках тоя телефон , ама не и не !
 Питането ми е към тези които ползват същата версия на оперативната система , дали е само при мен или е всеобщо , дали не е от софта?

 Xiaomi Pocophone F1
Цитирай
Аксесоари
#2

и аз съм така,но с другия процесор мтк. вече му свикнах,въпреки че е малко изнервящо понякога
Цитирай
#3

E Как така свиквате на тези работи. Флашвате телефона със стоков софтуер, по възможност в EDL режим или чрез друг метод предоставящ смяна на Persist.img, за да видите дали не е хардуерно.
И чак тогава се примирявате или минавате към друго решение.
За Мтк не съм сигурен с флаштул дали слага необходимите неща, понеже от много време не ми се е налагало да гледам файловете съдържащи се в TGZ Архива, но за Qualcomm съм сигурен, че Persist.img Отговаря за сензорите
Цитирай
#4

Проблемът решен след ъпдейт до MIUI 10 -8.9.6!

 Xiaomi Pocophone F1
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)