Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google pixel 2 XL Камера (Snapchat, Instagram)
#26

Даже не съм пробвал директ в камерата да влизам ?. Новите след това направени се виждат. По-старите от определен момент, не.
Не е драма ?

И фокусът(след снимане) май се оправи, но трябва да е ясно изразен обектът първоначално.

LG G4, H-ROM v30 Port v2.2 (v29a) stock kernel.
Цитирай
Аксесоари
#27

Четох сега, че от 18 октомври камерата ще има опция за записване на звук от външен микрофон. Това ще е налично за всички пиксели.

п.п. и не знам защо се мъчите със сайдлоудване на камерата като повечето от новите функции постепенно ще ги пуснат и за нас, просто не веднага.
Цитирай
#28

Аз лично го качих заради depth adjustment-а ... не че съм го имал преди това - телефонът го имам от има няма 5 дни Smile.

Реално в XDA (cstark27) e подкарал всички функции (е освен тези с двойната камера) на Пиксел 2. Има лек проблем като опиташ да снимаш директ в портрет със задната камера. Но ако първо смениш предна и после задна работи...обещал е човекът да направи мод, когато му пристигне неговият пиксел 3. Така, че всичко ще го има на 2ХЛ.

Ето тук върви темата: https://forum.xda-developers.com/pixel-2...3471/page3

LG G4, H-ROM v30 Port v2.2 (v29a) stock kernel.
[-] 1 потребител изказва благодарност на wbgenetic за това мнение:
  • lino_ventura
Цитирай
#29

При мен на Пиксел 3 го имаше това губене на снимки. Не че са се загубили, ами се оказа че им трябва време да си направят софтуерните магии. След няколко секунди взеха да изникват. Според мен, просто доста силна постобработка се случва. Това си иска време.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#30

При тест на камерите между Pixel 2 и iPhone (2018) има изненадващ победител...За повече инфо тук

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • galaxian
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)