Анкета: Притежавате ли Nokia 5.1 ? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да
80.00%
4
80.00%
Не
20.00%
1
20.00%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nokia 5.1 - Мнения, Въпроси, Решения
Big Grin 

Здравейте,
отварям тази тема, за да може всеки един от нас, собствениците на гореспоменатия модел, да споделя своето мнение, за него, да задава въпроси, на които съответно да бъде отговорено, и открито решение на даден проблем,
и също така, да даваме мнения на хора които искат да купят този модел.  Smile Smile
Цитирай
Dice.bg Аксесоари

Някой, нещо, а?

Philips Fizz.........................Samsung Galaxy Ace GT-S5830 - SGS II V11.2
Samsung Galaxy GT - I9300 HYPER - ROM V6
Alkatel PIXI 4034X
Nokia 5.1
Цитирай

Здравейте отново. Някой имал ли е проблем с отчитането на консумацията на приложенията. Да раздвижи малко темата - едва ли само нейният автор и аз ползваме 5.1.[Изображение: d48a5a0704c958c55a0ef1281d25d468.jpg]

Изпратено от моят Nokia 5.1 с помощта на Tapatalk

Alkatel PIXI 4034X
Nokia 5.1
Цитирай

Този модел на Нокиа е много рядък. Само аз, nestorov95 и двама негри го притежаваме, само дето негрите наскоро умряха.

Alkatel PIXI 4034X
Nokia 5.1
Цитирай

Имам два основни проблеми с въпросния телефон. Първият е , че Вайбър и Месинджър не ми показват нотификации. Трябва да ги отворя за да видя кой ми е писал. Втория се появи след като се ъпдейтна до Андроид 9. Когато батерията достигне 20 % телефонът се самоизключва. Някой с подобни симптоми и решения ?
Цитирай

(2019-10-11, 15:08:46)Muscarin написа:  Имам два основни проблеми с въпросния телефон. Първият е , че Вайбър и Месинджър не ми показват нотификации. Трябва да ги отворя за да видя кой ми е писал. Втория се появи след като се ъпдейтна до Андроид 9. Когато батерията достигне 20 % телефонът се самоизключва. Някой с подобни симптоми и решения ?
Имам същите проблеми с батерията и с известията. Решението за известията е спирането на адаптивната батерия.
От Март (откакто дойде андроид 9) батерията ми започна да пада много бързо и да се зарежда доста бавно. Имам надежда само в андроид 10 като дойде да поправи проблема.
Цитирай

Ресет правен ли е след актуализацията?

Цитирай

(2019-11-11, 13:10:30)NoMaD написа:  Ресет правен ли е след актуализацията?
 Да.

Опитах се да даунгрейда обратно до Орео но не успях.
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)