Анкета: Притежавате ли Nokia 5.1 ? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да
83.33%
5
83.33%
Не
16.67%
1
16.67%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nokia 5.1 - Мнения, Въпроси, Решения
#1
Big Grin 

   Здравейте,
отварям тази тема, за да може всеки един от нас, собствениците на гореспоменатия модел, да споделя своето мнение, за него, да задава въпроси, на които съответно да бъде отговорено, и открито решение на даден проблем,
и също така, да даваме мнения на хора които искат да купят този модел.  Smile Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Някой, нещо, а?

Philips Fizz.........................Samsung Galaxy Ace GT-S5830 - SGS II V11.2
Samsung Galaxy GT - I9300 HYPER - ROM V6
Alkatel PIXI 4034X
Nokia 5.1
Moto g60
Цитирай
#3

Здравейте отново. Някой имал ли е проблем с отчитането на консумацията на приложенията. Да раздвижи малко темата - едва ли само нейният автор и аз ползваме 5.1.[Изображение: d48a5a0704c958c55a0ef1281d25d468.jpg]

Изпратено от моят Nokia 5.1 с помощта на Tapatalk

Philips Fizz.........................Samsung Galaxy Ace GT-S5830 - SGS II V11.2
Samsung Galaxy GT - I9300 HYPER - ROM V6
Alkatel PIXI 4034X
Nokia 5.1
Moto g60
Цитирай
#4

Този модел на Нокиа е много рядък. Само аз, nestorov95 и двама негри го притежаваме, само дето негрите наскоро умряха.

Philips Fizz.........................Samsung Galaxy Ace GT-S5830 - SGS II V11.2
Samsung Galaxy GT - I9300 HYPER - ROM V6
Alkatel PIXI 4034X
Nokia 5.1
Moto g60
Цитирай
#5

Имам два основни проблеми с въпросния телефон. Първият е , че Вайбър и Месинджър не ми показват нотификации. Трябва да ги отворя за да видя кой ми е писал. Втория се появи след като се ъпдейтна до Андроид 9. Когато батерията достигне 20 % телефонът се самоизключва. Някой с подобни симптоми и решения ?
Цитирай
#6

(2019-10-11, 15:08:46)Muscarin написа:  Имам два основни проблеми с въпросния телефон. Първият е , че Вайбър и Месинджър не ми показват нотификации. Трябва да ги отворя за да видя кой ми е писал. Втория се появи след като се ъпдейтна до Андроид 9. Когато батерията достигне 20 % телефонът се самоизключва. Някой с подобни симптоми и решения ?
Имам същите проблеми с батерията и с известията. Решението за известията е спирането на адаптивната батерия.
От Март (откакто дойде андроид 9) батерията ми започна да пада много бързо и да се зарежда доста бавно. Имам надежда само в андроид 10 като дойде да поправи проблема.
Цитирай
#7

Ресет правен ли е след актуализацията?

 
Цитирай
#8

(2019-11-11, 13:10:30)NoMaD написа:  Ресет правен ли е след актуализацията?
 Да.

Опитах се да даунгрейда обратно до Орео но не успях.
Цитирай
#9

(2019-12-09, 02:06:53)Muscarin написа:   Да.

Опитах се да даунгрейда обратно до Орео но не успях.
колко време изкраваше преди и след ъпдеита и сега колко ти кара бат
Цитирай
#10

(2019-12-15, 22:36:02)vlmi13 написа:  колко време изкраваше преди и след ъпдеита и сега колко ти кара бат
 С нормално ползване 2 дни. Сега го зареждам всеки ден.
Цитирай
#11
Question 

Здравейте
След близо година и половина безпроблемна работа,хардуерните бутони и светкавицата спряха да работят...
Тъй-като телефона е още в гаранция майка ми го занесе в сервиз за ремонт (аз съм инвалид и не мога да ходя).
В сервиз-а го поправиха за 4 часа и и го върнаха,работеше перфектно до края на деня.
Тъй-като телефона е в гаранция платихме само 6 лева.
На другият ден сутринта беше на същото половение,светкавицата не работи и телефона не можеше да се включи... Bu
Виждам че телефона има лека издатина на стъклото и като натисна с палец и показалец.бутона за включване работи...
Има ли някаква възможност да се затвори телефона?
Благодаря Ви много. help
Цитирай
#12

Най-добре да бъде заменен с друго устройство, след като е още в гаранция.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Sicarius
Цитирай
#13

Благодаря ти много но в сервиза ми казват "Телефона е отварян".
Аз за първи път виждам това че въобще този телефон може да се отваря.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)