Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с невъзможност за работа на активно приложение
#1

Здравейте,

Инсталирах актуализацията до 8.1 Орео, направих и ресет на телефона за всеки случай, забелязах следните неща:
1.След ресетването в Настройки - Хранилище заетото място за системата от 8.06 GB стана 8.2 GB, а заетото пространство за приложения и данни се увеличи малко в сревнение с преди и сега е 3.13 GB.
2.Телефона за сега работи добре, не откривам някакви сериозни проблеми с изключение на това, че като не пипам телефона например цяла нощ и от например 35% батерия сутринта е отново 35%, като започна да звъня или да ползвам интернет след може би 5-6 минути не съм засичал се променя т.е. пада с 1% и става 34%. Помислих, че има нещо и затова го рестартирах като не съм работил много, когато беше на 34% и след рестарта батерията отново беше на 34%, най много се променя като се извършват разговори.
3.Имам инсталирано приложението на Аваст антивирус с абонамент, но това което забелязвам е че както и на версия 7.1.2, така и на 8.1 след като изчистя работещите приложения приложението Аваст повече не се стартира, даже и като включа телефона също преди докато беше на версия 7.1.2 поне се стартираше след изчистването след около 1 минута, а сега въобще не се стартира и не зная как да го оправя.
4.При предишната версия на андроид когато се зареждаше телефона след 80% зареждане температурата падаше от 37 градуса постепенно до 28 градуса, сега обаче си стои на 36 градуса и не зная дали това не е проблем.
Моля да разгледате описаните от мен точки и ако може да ми върнете отговор за всяка от тях дали има някакви проблеми и ако има, ако може да споделите начини за решаването им.
Предварително благодаря.

Антон Тодоров
Цитирай
Аксесоари
#2

При втора точка е видях какъв е проблема!Това,че цяла нощ не е дърпал консумация е само добре.При първа точка,нормално след резет и нов ъпдейт да ти вземи малко повече.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

По точка 2, няма как да не консумира енергия. Според мен, грешно ти отчита процентите. Антивирус не ти трябва, има си вграден. Онова приложение със зеления щот, ползва дефинициите на Аваст.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
[-] 1 потребител изказва благодарност на abv86 за това мнение:
  • ivoslavitrifonov1975
Цитирай
#4

(2018-09-03, 19:39:34)abv86 написа:  По точка 2, няма как да не консумира енергия. Според мен, грешно ти отчита процентите. Антивирус не ти трябва, има си вграден. Онова приложение със зеления щот, ползва дефинициите на Аваст.
Незнам ама на Note 4x, оставях го вечер на лягане с онлайн радио на 87% на сутринта бе 84%!Средно 7 часа сън.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

Ти прочете ли, какво написах?

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#6

(2018-09-06, 14:20:10)abv86 написа:  Ти прочете ли, какво написах?
Колега,прочетох ,говориш за грешна информация на сензорите.Аз ти казвам ,че не е така ,имал съм два,вече един 4х който ако не го баранм,не гълта никаква консумация.Говорим в рамките на 7 часа,оставял съм на дадени проценти и на сутринта са същите.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

А аз ти казвам, че това няма как да стане. При работещ телефон. Може два три процента, но си консумира. А между другото, между 87 % и да го намериш сутринта на 84, има малка разлика. Wink

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#8

(2018-09-06, 18:03:04)abv86 написа:  А аз ти казвам, че това няма как да стане. При работещ телефон. Може два три процента, но си консумира. А между другото, между 87 % и да го намериш сутринта на 84, има малка разлика. Wink
На онлайн радио !

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)