Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

P20 - батерията :(
#51

Това третият път ли е, в който влиза в сервиза?
Цитирай
Аксесоари
#52

Не, втори. Все пак е коректно да изчакам до утре, може пък да е сменена наистина. Имеят си е същият, каквото и да значи това.
Между другото днес е петдесетият ден, откакто потърсих съдействие за проблема.
Цитирай
#53

Ти нещо не ги броиш правилно нещата... Реално телефонът ти е бил в сервиз два пъти за три седмици и малко, общо време. Демек - нито е три пъти с един проблем, нито е с престой за повече от месец. Не ги брой за гламави в сервиза, те добре знаят какви са условията да искаш нов апарат. Ти не отговаряш до момента на тези условия. Не ти пожелавам да отговориш, макар че аз лично направо щях да се разболея с такива проблеми, ама това си е мой дефект, защото аз "после отечеството, най-много обичам..." телефона си!  Tongue Angel Big Grin

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#54

Ама аз не знам въобще как броиш някви дни и драматизираш, всичко ми идва малко лигаво. Даваш телефона - връщат ти го и ако има проблем пак го пращаш. И така правиш докато не ти оправят телефона и при всяко пращане в описания от теб проблем пишеш: "Искам замяна на устройството". Никой не е казал, че трябва да се звериш или да повишаваш тон на който и да е. Взимаш - пращаш. Взимаш - пращаш...

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай
#55

Право на замяна или връщане се претендира след третото влизане в сервиз за каквато и да електроника. Тоест телефонът на колегата трябва да отиде още веднъж и ако пак се появи същия проблем след следващото пращане, то едва тогава ще му дадат ново устройство или парите.
Цитирай
#56

Точно така, но колегата в горните постове каза, че не искал нов телефон, а този си искал Big Grin

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай
#57

Малко уточнение, 3 пъти но за един и същи проблем

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#58

"Чукча не читател, чукча писател."

За 8 часа Power Off, 11 % надолу. Мисля, че изобщо не са поглеждали телефона или батерията няма нищо общо.

Е, насетне се оправям както зная. Мерси на отзовалите се за съдействието или опита за такова!!!
Цитирай
#59

В момента си афектиран и те разбирам, но в момента е важно да запазиш спокойствие. Щом проблемът продължава, бих те посъветвал да им го пратиш с обяснителна бележка и междувременно да си събереш всичките протоколи от предишните ремонти и всякаква кореспонденция (ще ти трябват за КЗП, акл стигнете дотам).
Цитирай
#60

Защо нападате така човека бе?? Ще си търси правата до дупка след като е платил за нова стока като поп без да прави чалъми на касата!

LG g2 > Huawei p9 lite > Huawei p10 > Huawei p20 pro > Xiaomi 11t pro
Цитирай
#61

Ти добре ли си? Къде видя, че съм го нападнал??? Единственото, което правя от самото начало на проблема му, е да му дам съвети как да процедира.
Цитирай
#62

Ами да ги търси е пич, а не тука да ми брои някви дни и нощи и да се оплаква. Аз съм минал по-този път преди месец и му обясних, както и други хора. Той брои някви 50 дни, колко дни бил телефона в сервиз и не знам си кво. То направо лигавщина стана вече и накрая пак Huawei ще е виновен. И аз попаднах на кофти бройка, пращах го 3 пъти и ми го замениха. Край.

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай
#63

Аз не разбирам, защо не отидеш в офиса на тоя сервиз, да си кажете нещата направо, да се изясните и да си решиш проблема. Така разговорът ви е малко "развален телефон" и буквално, и преносно, а резултатите не те удовлетворяват.

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)