Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Телефона не стартира след флаш на EU РОМ
#1

Здравейте! Моля за съдействие...... 
 Отключих буутлолдера по стандартия начин флашнах последното рекавъри на TWRP за MI6 и до тук всичко си беше 6,но след като в рекакъри му флашнах последния eu (10) ,телефона след рестарт си остава на логото и не зарежда ОС ? Моля къжете къде бъркам...
Цитирай
Аксесоари
#2

Format DATA направи ли, защото при мен без това не се полъчаваше..

Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай
#3

Направих да!?
Сега ще се опитам да го съживя с Mi flash tool ,надявам се да стане.
Цитирай
#4

С Ми флаш ще стане. Имах същия проблем. Качи си някой стабилна или дев версия, изтегли си XiaoMiTool и след това с нея си качи eu rom. Подкарваш телефона, включваш usb debuгgging и с митул-а всичко ще тръгне. Нещо явно става, когато се опитваш да флашнеш директно през телефона, и друг 'колега' имаше подобен проблем.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#5

Благодаря! Няма ли да се заключи буутлолдера след флаш с XiaoMiTool?
Цитирай
#6

Не, няма да се заключи.
Само като стартира трябва да се активира ми акаунта за да тръгне, съответно трябва да се закачиш за wi-fi. Но като се закачиш за wi-fi и искаш да въведеш паролата, изненада, не се показва клавиатура. wi-fi трябва да е без пас. Или! В полето, където трябва да напишеш пас-а на ми акаунта, пишеш тази на wi-fi мрежата, даваш и copy и след това се връщаш, закачаш се на мрежата си, даваш paste и си готов.
Дано стана ясно. Smile)

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
[-] 2 потребители изказват благодарност на MapTo_D за това мнение:
  • bummer2000, Friz
Цитирай
#7

Хиляди благодарности на колегата suffer !!!
[-] 1 потребител изказва благодарност на predator_v_bg за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#8

Флашнахме Глобал Стейбъл с Ми флаш - телефонът тръгна. Проблемът е бил, че е изтрит Системния дял преди еу рома.

След това - TWRP+EU MIUI 10 Stable + Magiks 16.4 - нямаше ефект

TWRP - Format data - EU MIUI 10 Stable+Magisk - Това беше работещата комбинация
[-] 5 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • Be6i4, bummer2000, Friz, predator_v_bg, Stormrage
Цитирай
#9

Здравейте колеги. Купих нов Mi 8 Pro и исках да флашна на стария телефон Mi6 - Globul Stable Version: V10.0.1.0.OCAMIFH (MIUI10) от тук https://en.miui.com/download-326.html , защото един колега поиска да го купи. Използвах трите точки и му показах архивирания файл, но не тръгна да се ъпдейтва, а се отвори кастъм рекавърито и след опит да го флашна от там нещо се омаза и замръзна на логото. (бях отключил буутлоадера и бях рутнал преди време и тогава бях сложил и рекавърито). Свалих си Miflash, но откъде да си сваля файла за флашване. Тук има някакви http://en.miui.com/thread-3911201-1-1.html където пише Fastboot 2069M. Това ли е?
Цитирай
#10

да,този е файла/рома за фастбот

POCO X3 NFC 6/128
[-] 1 потребител изказва благодарност на gazara74 за това мнение:
  • stensyto
Цитирай
#11

Свалям го, дано да стане :-) Мерси

RE: Всичко е 6!!! ;-)
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)