Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Има ли приложение, което да поддържа GPS постоянно включен?
#1

Здравейте! Имам един въпрос, дали има приложение, което да поддържа GPS на телефона постоянно включен, независимо че може да го изключиш от настройките?
Или например ако се изключи след известно време, половин час примерно да може автоматично да се включи?
Питам това, защото искам да имам постоянно достъп до местоположението на детето си. Но то от време на време изключва gps и няма как да видя. Мобиния интернет е постоянно включен. Преди време и при изтлючен gps можеше да се проследи местоположението може би по клетките на мобилния оператор само. А сега не може.
Ще съм благодарна да ме насочие към такова приложение и мястото, от където га да го изтегля.

Благодаря!
Цитирай
Аксесоари
#2

https://play.google.com/store/apps/detai....activegps
Цитирай
#3

(2018-09-09, 16:56:31)ratef написа:  https://play.google.com/store/apps/detai....activegps

Благодаря, но това приложение го пробвах още преди и не ми свъпши работа. Отново ако е изключен gps не го включва автоматично.
До колкото разбрах това приложение само поддържа gps в ниска производителност, за да не хаби много батерията. Може да опитам пак да го сложа, но преди не стана. Ако знаете нещо друго, дори да е извън гугъл плей.
Цитирай
#4

Няма приложение, което да включва автоматично GPS-а без намеса на потребителя. Това може да се реализира само при root-нати устройства.
Цитирай
#5

@FamiFami,разгледай вградента във всички андроид телефони функция..... Андроид Дивайс Мениджър.

DELL STREAK 5,ROM....GELERMO's ROM,ANDROID 4.0.4 ->
 ROOT NEXUS 5 32gb->Android 6.0.1->VENENO ROM,gelermo'sMOD
Цитирай
#6

Ако телефона е Samsung и е включено "Намери моя телефон" със Samsung account.
Дори когато телефона е със изключен GPS, при търсене на телефона през https://findmymobile.samsung.com - GPS на телефона се включва и показва местоположение. (Остава включен и след това.)

Появява се "уведомление" на телефона, че използвано "Намери моя телефон".

Разбира се, при включени "Мобилни данни", ако те са изключени ... няма как да "получи" заявката, че е търсен. [Всъщност има, но си трябва специализирана програма (с device admin права или root права) за следене на позвънявания от определен номер или sms, при който който да активира GPS и данни.]
Цитирай
#7

За съжаление не е Самсунг. Мейзу е. Все още не съм намерила такова приложение или настройка в телефона. А знаете ли дали мога да виждам и историята на придвижването от точка до точка?
Цитирай
#8

Седни на компютър или лаптоп,напиши в гугъл....андроид дивайс мениджър,отвори страницата и се впиши с GMAILa който е на телефона който искаш да контролираш.
Това което ще ти предложи сайта би трябвало да е на пълно достатъчно.

DELL STREAK 5,ROM....GELERMO's ROM,ANDROID 4.0.4 ->
 ROOT NEXUS 5 32gb->Android 6.0.1->VENENO ROM,gelermo'sMOD
Цитирай
#9

(2018-09-16, 13:28:49)gelermo написа:  Седни на компютър или лаптоп,напиши в гугъл....андроид дивайс мениджър,отвори страницата и се впиши с GMAILa който е на телефона който искаш да контролираш.
Това което ще ти предложи сайта би трябвало да е на пълно достатъчно.

Направих това, но отново когато gps е изключен не показва адрес и не мога да го включа от страницата. Или показва последното известно местоположение преди да се лючи gps- а
Цитирай
#10

И аз да съм и аз ще си изключвам гпс локацията. Хем по-малко батерия ще ми хаби хем мама и тате няма да ме следят. Ако има нещо ще се чуваме по телефона...

Samsung S2 Plus -> Samsung S3 Neo + Sony Xperia E1 -> Samsung S5 -> Lenovo A6000 -> Samsung S4 -> Samsung J7 (2017) -> Redmi Note 9 Pro

Цитирай
#11

Няма как да стане това,което желаеш.Колкото по-голями стават,повече захитряват Smile Има начин да го виждаш постоянно,но не и с телефон!Слагаш му часовник с ГПС(много от моделите за деца не могат да бъдат изключени) или щракваш на ключодържатела някой ГПС маркер.Добрите модели са около 1 лев големи.Може да се защити с пин-код и маймунчо да няма достъп(разбира се,винаги може някой "лош батко" да го прасне с камък Smile!
Цитирай
#12

(2018-09-16, 13:11:07)FamiFami написа:  .............Мейзу е........... А знаете ли дали мога да виждам и историята на придвижването от точка до точка?

Чак да следиш детето от точка до точка?След като има Мейзу,не е ли излишно?Абе,ти да не търсиш да следиш мъжа си? Lol Lol Lol

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#13

(2018-09-23, 13:52:49)buci59 написа:  ...Абе,ти да не търсиш да следиш мъжа си? Lol Lol Lol


:-)

SM-A205UZKATMB, SM-J730F
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)