Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на нов телефон ?
#1

Предстои ми преподписване на нов договор и се колебая кой модел да си взема. Не търся нещо от висок клас или флагман. Гледах следните модели Самсунг А6+ ,Xperia XA2 , Nokia 6,Nokia 7.Визуално Самсунга ми хареса най много и Нокиа 6-та. Като цени ми ги предлагат около 400-500лв. , само Нокиа 7 е малко над 500лв. Кой бих те ми препоръчали ,като сегашния ми е Samsung J7 2016 ?

Sony Xperia S .....  Samsung J7.....Nokia 7.1.... Samsung A9 ... Samsung S22 plus 
Цитирай
Аксесоари
#2

Избрал си все известни марки, а за такива пари такова китайско чудовище може да вземеш. В следващите постове ще започнат да ти предлагат xiaomi и huawei, може да обърнеш внимание.


Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#3

https://forum.androidbg.com/forumdisplay.php?fid=117

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#4

(2018-09-04, 18:21:38)nehranimaiko написа:  Избрал си все известни марки, а за такива пари такова китайско чудовище може да вземеш. В следващите постове ще започнат да ти предлагат xiaomi и huawei, може да обърнеш внимание.


Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

Прав си колега за тези марки. Но някак си съм скептично настроен към тях, не знам защо. Не съм имал никога от тях ,но може би като са ми по непознати....

Sony Xperia S .....  Samsung J7.....Nokia 7.1.... Samsung A9 ... Samsung S22 plus 
Цитирай
#5

За 400-500лв май по-добре ще е действително да се ориентираш към китайски марки, защото при Самсунг за тези пари взимаш среден клонящ към нисък клас. Трябва да се оръсиш около 770 лв за А8, който е сносен за среден клас.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#6

Така е, на самсунг се взима или флгман или тип 7-800лв другите лагват. Достатъчно е да си погледнеш твоя j7 2016 и какви параметри има и да ги сравниш с китайските.

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#7

Кой от тези модели да си купя.Samsung Galaxy A7;Xiaomi Redmi Note 5;Huawei P20 lite;Huawei Mate 10 lite.Сега съм с Huawei P9 lite и съм много доволен.Предварително благодаря за отговорите.
Цитирай
#8

@bobi700402, въпросът ти е за този раздел: цък

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)