Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Здравейте, някой случайно да е успял да подкара VoLTE през някой от нашите оператори? Аз съм на оранжевите и днес по обяд успях, през един P20 Pro, да активирам услугата на картата, което в последстие беше потвърдено и от оператор, но въпреки това на Pixel-а не тръгва.

iPhone 14 Pro
Цитирай
Аксесоари
#2

И аз го мъча, но засега без успех. Менюто си стои сиво.
Ако успееш да убедиш оператора някак да те провизира, сподели тук моля.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

HTC OneX --> Motorola Nexus 6 --> Pixel 2 XL
Цитирай
#3

Все още не съм сигурен какво точно прави код *#*#86583#*#*, който например работи при Mi A1 и Mi A2, телефони с чист андроид, но при Pixel-ите не работи. Предвид текста, които връща "Volte carrier check was disabled" предполагам, че форсва телефона да си иска провизиране, а не да пита оператора "може ли". За съжаление все още не съм намерил начин да накарам Pixel-а да го направи.

iPhone 14 Pro
Цитирай
#4

Не се надявам скоро да предложи който и да е оператор VOLte на нашите джаджи. Все пак остава надеждата, че един ден ще го пуснат наистина за всички. Дано Теленор са първите.
Цитирай
#5

(2018-09-13, 22:17:35)snooky написа:  Не се надявам скоро да предложи който и да е оператор VOLte на нашите джаджи. Все пак остава надеждата, че един ден ще го пуснат наистина за всички. Дано Теленор са първите.
Теленор одавна са го пуснали

Изпратено от моят Lenovo P2a42 с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi Mix 2s/RN 9s/POCO X6 5G
Цитирай
#6

(2018-09-14, 07:18:10)petar37 написа:  Теленор одавна са го пуснали

Изпратено от моят Lenovo P2a42 с помощта на Tapatalk

Пуснали ама за Huawei, Samsung и още 1-2 други марки. На пикселите нямаме voLTE все още.
Цитирай
#7

Лично мнение - по-добре да изтестват услугата преди да я "пуснат масово"... Иначе всички ще сме без сигнализация дори.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

HTC OneX --> Motorola Nexus 6 --> Pixel 2 XL
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)