Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Програми,приложения,теми,всичко за Note 9
#51

Аз го инсталирах преди няколко часа,уникално UI и UX,браво на Samsung,вървят в правилната посока.

::Google Pixel 3a White::
Цитирай
Аксесоари
#52

(2018-09-25, 10:02:32)ivo777 написа:  Samsung Experience 10 apk:

https://www.xda-developers.com/download-...-launcher/

Тука не е Америка,както писах и по горе има доста нови версии на всички програми,уловката е че са за Snapdragon,за нашите не стават.Отделно и това е написано в статията за Snapdragon only Wink

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
Цитирай
#53

@enigma79,с Exynos версията съм и се инсталира и работи всичко без проблем,ако не беше така бих ли споделил статията...


Прикачени файлове Миниатюри
               

::Google Pixel 3a White::
Цитирай
#54

(2018-09-25, 17:49:47)ivo777 написа:  @enigma79,с Exynos версията съм и се инсталира и работи всичко без проблем,ако не беше така бих ли споделил статията...

Това че тръгва не значи че няма конфликти и проблеми:
Теми-не работят или на 100% или на 80%
Конфликт с BadLock
Още икони също не работят на 100%
Ако се задълбаем(аз не искам)колко ли проблема ще се появят.Не благодаря ще чакам официалният релииз.

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
Цитирай
#55

(2018-09-13, 09:58:08)rumo написа:  Търся приложение за прехвърляне на разговри към друг номер.
Понеже виваком не издава 2 карти с един и същи номер, то имам дуга сим с друг номер в колата и ми трябва лесно да пренасочвам повикванията към нея
Лесно и удобо, че на фабричното тази опция е навряна ...
Да има шорткът или тогъл с едно натискане да праща към другият номер
Мисля, работа ще ми свърши и опция за даване на заето, тогава автоматично могат да се пренасочват - пак да е с шорткът

Не ти трябва приложение.
Работи на всякакъв телефон (дори на Nokia с фенерче).

Правиш си контакт примерно с име "към_карта_2" с номер *21*номер#
"номер" е номера с +3598... към който искаш да се прехвърля БЕЗУСЛОВНО повикванията. 

Може да си го изкараш на Началния екран с "визуален елемент" > Контакти > Директно избиране

Условни пренасочвания "заето", "изключен/извън обхват", "след време"
За да работи "при заето" (т.е. като отказваш разговора), замести 21 с 67. ( *67*номер# )
62 е при изключен телефон/извън обхват. ( *62*номер# )
61 е при не отговаряне след определено време в секунди от 5 до 30 през 5 ( **61*номер**време# )

Безусловното е с приоритет пред условните.
Всяко едно може да към различен номер.

За премахване на пренсочванията си направи друг/и контакти:
#21#
#67#
#62#
#61#

или един ##002# който маха всички 21, 61, 62, 76

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
[-] 3 потребители изказват благодарност на Чо :) за това мнение:
  • achodemo, ivo777, tsvetan24
Цитирай
#56

Аз пък да попитам за друго . Едно време ползвах една модната версия на Facebook ++ мисля че се казваше , имаше някой интересни функционалностти , като възможност за сваляне на видео клипове от постовете , копиране на текст и други подобни . Сега има ли такава работеща версия ?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай
#57

(2018-09-25, 20:38:08)achodemo написа:  Аз пък да попитам за друго . Едно време ползвах една модната версия на Facebook ++ мисля че се казваше , имаше някой интересни функционалностти , като възможност за сваляне на видео клипове от постовете , копиране на текст и други подобни . Сега има ли такава работеща версия ?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Ето това:
https://labs.xda-developers.com/store/ap...apps.frost

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
[-] 1 потребител изказва благодарност на enigma79 за това мнение:
  • achodemo
Цитирай
#58

Как да махна вибрацията на квадратчето от където се активора екрана...

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi 11
Цитирай
#59

Мисля ,че не може. Вибрацията индикира, че си натиснал по-силно там и съответно се е активирало 3d touch-а (или както му викат в Самсунг).
Можеш да регулураш колко силно трябва да се натисне преди да стигнеш максиланото ниво и то да ти извибрира в
Display -> Navigation Bar -> Hard pres Home button (първото в секция "Бутони")
[-] 1 потребител изказва благодарност на PharahFFS за това мнение:
  • luxlux
Цитирай
#60

Здравейте,

Може ли да се мапне фингър принта да изпълнява някаква команда? Искам да го напрая като Home Button.
Цитирай
#61

Може като плъзгаш нагоре на долу да ти сваля или затваря панела с нотификациите. Евентуално нещо след руут може да съществува, ама не съм срещал аз. Как предполагаш че би работило като Home бутон ?
Цитирай
#62

Най добре щеше да се мапне хоум бутона да бъде finger printSmile отпред където му е мястото , но уви

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай
#63

(2018-09-26, 20:01:51)achodemo написа:  Най добре щеше да се мапне хоум бутона да бъде finger printSmile отпред където му е мястото , но уви

Тая екстра вече в S10/Note10 ще я има.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#64

Аз имам един такъв въпрос,  функцията smart select със S pen  има удобството да екстрактва текст от екрана , но има ли някаква настройка за коректно разпознаване на текста ? Смисъла е такъв,  когато телефона е на българско меню разпознаването съответно на български текст е ОК , но когато е с английско меню не познава текст на български коректно.  На мен лично английското меню ми е по удобно и за това предпочитам да бъда на него , но дали има начин за настройка, която да реши този проблем? Между другото когато е с българско меню , разпознаването на английски текст е съвсем наред и коректно.

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай
#65

Програма за настройване,оптимизация но само за рутнати девятки Visslar
https://mega.nz/#!eEZ0SaoC!WQxlJoBuAbdDj...Dh8kCwa2O4
Има шанс и за нас с Adb довечера ще тествам.


Прикачени файлове Миниатюри
           

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
Цитирай
#66

Днес забелязах , че при влизане в One Drive на Microsoft от телефона и изтегляне на Microsoft Outlook , дават 100GB бонус към облака валидни за 2 години ! Който има нужда от безплатен облак 100GB да се възползва .

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай
#67

(2018-09-28, 06:36:13)enigma79 написа:  Програма за настройване,оптимизация но само за рутнати девятки Visslar
https://mega.nz/#!eEZ0SaoC!WQxlJoBuAbdDj...Dh8kCwa2O4
Има шанс и за нас с Adb  довечера ще тествам.

Работи и при не рутнати


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
Цитирай
#68

ЧЕ то това за анимациите си го има в девелопер менюто... Черно бялото също си го има вътре... Ненужна програма според мен...
Цитирай
#69

(2018-09-29, 13:55:44)vladdark написа:  ЧЕ то това за анимациите си го има в девелопер менюто... Черно бялото също си го има вътре...  Ненужна програма според мен...

За повече се рутва и отделно още е бета версия.Аз ще следя проекта а и ми е удобно нещата да ми са на едно място,но няма да рутвам да получа и другите екстри,опции.

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
Цитирай
#70

Нещо интересно... На някой пак ще им стане дискомфортно ...
https://youtu.be/bY81stVtst8

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#71

Тия сравнения въобще не ги обичам щото хич не са 1 към 1 ... Рядко един и същи разработчик или тим прави и двете приложения ( за iOS и за Android) съответно има разлики в кода. Отделно да не говорим, че и нещата се случват по различен начин при стартирването на кода. Примерно на 9:15 при Андроид имаше spalsh screen за секунда-две, да зареди приложението. Това същото го имам и в моя случай. Колегата прави iOS-ско приложение, аз същото, ама за андроид. Първоначалното зарежадне при него е мигновенно, аз минавам през подобен Splash-screen за да си извикам нужната информация от сървара ...

GT540,Xperia Active, някакъв Archos, G2, N7,1+1, G4, S8+, Note9, TabS4
[-] 1 потребител изказва благодарност на PharahFFS за това мнение:
  • nedelchev nikolai
Цитирай
#72

Добра вечер. Имам нужда от помощ!
Не мога да си регистриран едната от картите в роуминг. Помня, че беше обсъждано нещо подобно... Някой ще ми подскаже ли как се решаваше проблема?

Всъщност не мога да включа данните...

Оправих се. Благодаря!

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#73

Здравейте, не знам дали тук е мястото но ми кажете кой телефон показва вярно след като програмата е една и съща, мястото и времето също.


Прикачени файлове Миниатюри
       

Galaxy S8+, Note 9, Note 10Lite
Цитирай
#74

Е вижда се че има разлика от 5 часа в актуализацията между двете, нормално да не показват едно и също

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на achodemo за това мнение:
  • Kapital4o
Цитирай
#75
Shocked 

(2018-10-03, 21:06:29)achodemo написа:  Е вижда се че има разлика от 5 часа в актуализацията между двете, нормално да не показват едно и също

Направо не знам как не съм обърна внимание на актуализацията. Чак се засрамих, Bu

Galaxy S8+, Note 9, Note 10Lite
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)