Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

EMAG - прИмоции
#1

Днес получих e-mail  от EMAG,
че като лоялен клиент ми дават ваучер с 10% отстъпка
за продукт от Любими
Бях отбелязал един 32" Sony TV
Цената на която беше преди прИмоцията беше около 630лв
на прИмоция вече е 799лв, която EMAG щедро би намалил с 10%

Visslar
Цитирай
Аксесоари
#2

Още ли има хора да се лъжат на измислените прИмоции на емаг..

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#3

Emag си пускат стабилни промоции само когато искат, купувал съм dslr с 150 лв по евтин от най евтината цена в pazaruvaj.com, също и кафемашина с над 50 лв. по евтина от пазарната цена в България, та правят цени само когато искат, аз винаги си ги проверявам в още няколко сайта каквото съветвам да прави и всеки друг преди да поръчва от които и да е магазин.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#4

И аз ползвам pazaruvaj за сравняване на цените. Наскоро имаше обявен Pixel на цена по-ниска от най-ниската която намерих в нета... Наистина имат добри промота, но трябва да се следи внимателно, с търпение...
Цитирай
#5

Всеки ден ми спамят вече ще ги блокирам...това е от днес:[Изображение: 593c939077db77b5088d51fd588acbb8.jpg]
Цитирай
#6

Просто се отпиши от бюлетина...
Цитирай
#7

Спокойно с промоциите. Оставете някой лев и за Черния Петър в края на октомври. Big Grin
Цитирай
#8

Каква изненада, какво разкритие. Промоция по български, класика. Още колко номера за "промоция" думи нямам.
Цитирай
#9

Аз не виждам лошо в тях. Понякога си залужава. Например, купих си преди година SSD Samsung EVO 850, 250 GB за 150 лв.
Цитирай
#10

На черния петък наистина правят селски номера с промоциите, но от време на време пускат добри промоции за кратко.

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай
#11

То това с промоциите важи за всеки магазин, по Български както му се вика "Ако мине" .

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#12

Да, точно. Българската промоция е промоционална за продавача - промоция - 20% повече приходи Big Grin

Същата работа като с ония SMS- от игри по 60 ст. - 1 лв. "Ако мине"/"Може и да не забележи"/.
Цитирай
#13

Още една невероятна прИмоция от EMAG ...
Не се сещам кога p20 lite е бил 948лв, че да му правят 40% отстъпка до 569лв
С 40% отстъпка горе-долу са го докарали до пазарната му цена.
В електронен магазин го намерих и за 475лв, нов
Написах коментар в EMAG, който разбира се не бе одобрен...

Без коментар е, че гаранцията е 12 месеца...


[Изображение: rVh8slG.jpg]
Цитирай
#14

France Pia се води търговеца, вероятно той ти трие коментара.

Samsung galaxy S Advance I9070- CM 12.1 ROM; LG G3 16Gb stock
Цитирай
#15

Емаг си имат супер цени на много неща, само трябва да знаете кога е реално намалението. А и е важно дали се продава от тях, или през Emag Marketplace от външни търговци, както примера горе.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#16

Така е. В повечето случаи май външните търговци правят мизериите. Аз лично съм взимал няколко неща от там на доста добри цени
Цитирай
#17

Доволен съм от тях. Понякога съм имал само забележки към търговците с които си партнират, но това е отделна тема. Що се отнася за цените... Кой е виновен, онзи който купува скъпо или онзи който предлага? Малко като яйцето и кокошката. Например повечето ползватели на смарт телефони просто влизат в магазина (било то физически или онлайн магазин) и си взимат "хубав", "известен", с други думи този за които им се говори най-много. И така:
"Взимам си Samsung."
-Какъв Samsung?
Ами, до 500 лв." (примерно)
Да, за всички ни цената е определяща, но такива като нас, ентусиастите, търсят информация, допитват се, разучават, интересуват се от слаби места, чипсет, камера и т.н. и т.н... Имам случаи с колеги единият има един модел телефон друг колега същия, само че първият се е минал с 200 лв. Аз съм имал случаи да чакам с месеци продукт в eMag да му падне цената.
Цитирай
#18

Не са прИмоции, но някак си много "неестествени" цени
Или чакат момента да направят "лудата разпродажба" или ловят шарани

[Изображение: RfS85WT.jpg]
Цитирай
#19

Гледайки срока на доставка подозирам че търговеца е външен. Т.е не са Емаг. Цените на външните търговци не се определят от тях.
Цитирай
#20

Когато има външен търговец с прИмоция в Емаг бъдете особено бдителни и винаги се съмнявайте в така наречените прИмоции.
В случая търговецът е един и същ - Megamag. В Emag е направил уникална промоция като от 71,34лв е намалил стоката на 47,99лв. Тук май не се вижда но на телефона ми се мъдреше съобщение, че това е последна бройка. В сайта на Megamag пък си има наличности или поне не е отбелязано, че е последна бройка. Там обаче базовата цена е била 49,99лв, тоест много под обявена на сайта на Емаг 71,34лв и съответно намалението е доста по-малко, но в същото време по-изгодно отколкото на сайта на Емаг - 42,99лв. Дори и с куриерският разход от 5лв ще излезе по-изгодно да се купи от самият сайт на Megamag. На всичко отгоре и куриерът на Емаг е по-скъп с 1лв.
Това ако не е подвеждаща реклама, здраве му кажи. КЗП пък със сигурност чакат сигнали за подобни подвеждащи реклами, а е толкова лесно да се намерят подобни примери ако започнат да търсят в нета...
[Изображение: emag-promo-3.jpg]
Цитирай
#21

За съжаление, явно много хора още не знаят за врътките на eMAG. Но и достатъчно хора знаят, за да следят.

Темата добре е отворена и дано продължи ползотворно, аз ще дам пример с няколко неща, които са на "промоция" от въпросния сайт.

Лаптоп Acer Swift 1 SF114-32, купих го преди година от виждате къде, година по-късно в eMAG е на същата цена промоционално:
[Изображение: emag-laptop.jpg]

Детски комплект, който купих от една гръцка верига (сещате се, предполагам) за 20 лв., а в eMAG е "намален" от 70 на 40. За съжаление, нямам как да го покажа както предния продукт, но предполагам няма да се усъмни, че аз лъжа.
[Изображение: emag-detski-komplekt.jpg]
Цитирай
#22

Гледайте малко по-внимателно! Срийншответе, които са качени не се предлагат от емаг. Конкретно за Емага, само мога да кажа, че понякога изпадат много добри предложения.....
Цитирай
#23

(2020-01-18, 14:58:00)preparatos написа:  Гледайте малко по-внимателно! Срийншответе, които са качени не се предлагат от емаг.

Все едно, въпросът е, че тази платформа ги продава и не контролира търговците си. Ако магазин за техника Х продава същите марки, като другите, но по-често са му по-скъпи (или дефектни, но това не е точно по темата), то кой е мизерникът? А какво ще кажеш за стоки, които eMAG предлага на по-ниска цена и изведнъж идва черният петък, те изчезват и се появяват на по-висока, но промоционална от други търговци?

Аз редовно купувам от eMAG, но си правя справка за стоките дали са оферта или не.
Цитирай
#24

Цитат:Все едно, въпросът е, че тази платформа ги продава и не контролира търговците си.


Е как да ги контролира, според теб? На сайта има условия за тази платформа eMAG Marketplace -  за цена, гаранция и сервиз, се поема от съответния партньор или от производителя на продукта. Вече при по-груби нарушения от страна на партньорите, би следвало да има и наказания. Не съм запознат с прецедурата им...а и не ме интересува...Smile

А, за черния петък, мога да кажа, че лично аз съм доволен от него. Купих един принтер на страхотна цена.....и  др. неща. За мен имаше добри предложения....Smile

Съгласен съм, че преди да се купи нещо, трябва да се внимава. За да не стане после, като поговорката за кривата ракета и космоса.... Wink
Цитирай
#25

Как да ги контролира ли - с условия, това са нелоялни практики. Сайтът не е длъжен да приема всеки измекяр. Дай да ги оправдаем сега.

Не мога да го намеря сега, ще покажа евентуално саундбар, който от eMAG е на една цена и на черен петък изчезна от тях и се появи от друг търговец на по-висока, уж с намаление. А много от търговците в сайта да сте ги чували/виждали другаде? Играят заедно според мен, да не се окаже, че са на един собственик, редом с eMAG.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)