Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

9.1.0.331[Изображение: ea32cfa3489a189992d2828f51723992.jpg]

Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Все пак бих ви бил много благодарен, ако някой се съгласи и има възможност да пусне една две снимки на телефона си сниман странично както и по екран на равна повърхност. Търсих да го видя някъде на живо, за да преценя до колко е нормално да е леко извит, но е греда на всякъде. В същото време гледах едно българско ревю на телефона в тубата... вече може и да откачам, но и там ми се видя крив по същия начин... та и повече дори. Просто не ми се занимава с подмяни и връщания, ако е "нормално" за този телефон. Бих пуснал линк към въпросното видео, но предполагам, че е срещу правилата на сайта.
Благодаря ви предварително.
Цитирай

Прав е колега като по конец , не разбирам как твоят е крив , по скоро ти снимай твоя да видим че недоумявам как е крив
Цитирай

Honor Play няма да получи EMUI 10/Android 10 : https://www.huaweicentral.com/here-are-t...t-emui-10/

 
Цитирай

Странна работа, флагмански процесор, добра видеокарта-а слаб хардуер според тях... Разликата спрямо Honor 10 е само в камерата... А той ще получи десетката...
И дори Play бие Honor 10 на бенчмарк тестовете.. А бил "слаб" хардуерно....
Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk

Когато си мъртъв,не усещаш нищо-страдат тези около теб....
Когато си тъп е същото...
Цитирай

Ценовият клас е важен. Имам Хонор 10 ,който миналата година получи Android 9 и съвсем скоро ще получи Android 10 ,за което много ме изненадаха тея от Huawei с поддръжката, но вече смених марката и Хонора остана в шкафа за резерва.
Цитирай

(2020-01-18, 11:21:15)yordan4002 написа:  Ценовият клас е важен. Имам Хонор 10 ,който миналата година получи Android 9 и съвсем скоро ще получи Android 10 ,за което много ме изненадаха тея от Huawei с поддръжката, но вече смених марката и Хонора остана в шкафа за резерва.
honor 8X ,е по-нисък ценови клас,по-слаб хардуер,а ще получи десятката?! Bu

Когато си мъртъв,не усещаш нищо-страдат тези около теб....
Когато си тъп е същото...
Цитирай

Според мен и на Play-a ще му пуснат 10-ка. Щом за Mate 20 Lite и за 8х има...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

Някой ползва ли все още телефона. Не че му има нещо. Явно няма да имаме EMUI 10, но би трябвало да излизат обновявания на защитата. Последното е за януари с версия на софтуера 9.1.0.363. Някой получил ли го е? Ето два сайта с информация:
https://club.hihonor.com/in/topic/493365/detail.htm
https://www.huaweiupdate.com/jan-2020-se...9-1-0-363/
При мен не иска да се появи. Аз реално си седя още на ноемврийския ъпдейт, а трябваше да има и за декември 2019. Да не ги пускат само за Индия?

Honor Play


Цитирай

Телефона го ползвам вече 2 години. За мен е достатъчно бърз(Kirin 970), не ми е забивал нито един път, снимките са средна хубост(нощните), дневните са ок. Батерията след 2 години е с 94% капацитет. Без проблем се ползва 2 дена, с СОТ 7,3-8 часа.
Не ме разочарова телефончето, само дето ще си остане на 9-ка Андроид... Ако нещо нема екстремно поне още 2 години ще съм с него....

Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk

Когато си мъртъв,не усещаш нищо-страдат тези около теб....
Когато си тъп е същото...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)