Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(2019-03-12, 11:01:39)RiseOfTheLycan написа:  Чудесно...моя е над 70 и пак го усещам. Купих си тъмна тема да не го забелязвам много...тя се оказа тъмна само от вън...менютата пак са бели хаахха

Поиграй си с натройките за ефекти пак .Първо в менюто Достъпност- Разширени визуални ефекти и  в опции за разработчици ,за които ти писах по горе.Трябва да се оправи така Smile
Цитирай
Аксесоари

Колеги за нашия модел може ли да се активира voLTE?

Xiaomi 11T 128GB 

Huawei Honor Play 

Цитирай

Нямаш ли опцията в настройките? [Изображение: 68a1ef7582d4a3314fe526e3e166a609.jpg]

Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
Цитирай

При мен липсва тази опция. На Виваком съм.

Xiaomi 11T 128GB 

Huawei Honor Play 

Цитирай

С последния ъпдейт ли си? Аз съм с 9.0.0.161., както реално не знам дали това е от значение.

Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
Цитирай

Е добре аз я имам тази опция, но когато включа мобилните не ми изписва Volte в статус бара. Трябва ли да се активира от оператор?

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

"Услугата е безплатна, но за да я ползват, потребителите трябва да разполагат със съвместимо устройство със съответната софтуерна версия, съответна тарифа и 4G SIM карта. Освен това трябва да се намират в обхвата на 4G мрежата на компанията. Технологията може да се активира и деактивира чрез SMS, a за провеждането на VoLTE разговор е необходимо и двете устройства да с активна услуга."
Това е написано в сайта на Виваком, така че явно трябва допълнителна намеса. В сайтовете на операторите има повече и по-конкретно инфо относно активацията.

Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на [15]Peshew за това мнение:
  • forbidden8
Цитирай

Обаждаш се на оператор и казваш, че искаш да ти се активира услугата, но казвайте че телефонът ти е от поддържаните...примерно Р20
Но задължително трябва да имаш последния ъпдейт с опцията за активиране...както е показал колегата

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай

Здравейте, от вчера съм с Honor Play, взех го Виваком с преподписване на нов договор и дадох 150-200 лв по-малко от реалната цена. Но се 'появи' проблем - вероятно заради невнимание от моя страна. Вчера първо ходих до магазина им в квартала, но моделът го нямаше. Уж "седмица на Honor във Виваком"... Пратиха ме до единствените 2 офиса в София, където има по 2 бройки (изложената + в опаковка). Отидох в първия офис и там го имаха в кутия, но беше вече отварян, предпазното фолио за гърба беше сложено, но го нямаше фолиото за екрана. Точно заради това го погледнах набързо (светлината в офиса беше слаба) и не забелязах драскотини по екрана. Ноо като се прибрах и вече почнах да си играя с него, гледах го под лампа и чак тогава забелязах 4 много леки супер повърхностни драскотини - 2 по 1 см и още 2 към 1-2 мм. Реално не го виждам като голям проблем, забелязват се с голямо вглеждане, и то само при изключен екран. Ще си взимам стъклен протектор и с него не би трябвало да личат.

Въпросът ми към вас е - това сега голям проблем ли е? Big Grin Телефонът е купен вчера, някой знае ли каква е политиката на виваком
относно рекламации за драскотини и пращане в сервиз заради това. Въобще някой ползвал ли е досега сервиза на Huawei за Honor Play? Как става доказването на драскотини и имам ли право директно да го изпратя в сервиз, все пак е на 1 ден? Мога ли да очаквам да ми го сменят с изцяло нов ненадраскан, предвид това, че дори в седмицата на моделите им, го нямаше почти никъде в София? Big Grin

Не знам защо изненадващо се панирах за това, би трябвало да го преживея без проблем. Дори с почти незабележимите драскотини хич не съжалявам. Другите алтернативи бяха Honor 8X и Mate 20 Lite, но Honor Play има метално тяло (супер плюс за мен) и страшна производителност, така че нямаше как да ги предпочета пред него. Big Grin

Благодаря предварително за отделеното време. Smile
Цитирай

Така...не искам да ви отчайвам или нещо такова. След като прочетох поста ви доста разпитвах и ето какво научих...

Чак да е проблем не...не знам все пак до колко е надрасканото видимо или се вижда само на светлина, ако е така след като сложите протектора няма да се виждат...
Колкото до политиката на Виваком за връщане разбрах, че щом е взето устройство към договора връщането на същото е едва ли не невъзможно, но от опит глава не боли нали? Можете да се разходите и да обясните за какво става на дума, макар че ако искат могат да го заменят, но дали ще го направят това е друго!

Наистина е трябвало да не го вземате при положение, че видимо телефона не е бил нов. При липсата на тези неща...ясно е било, че навярно е бил на витрина.

Сервиза на Huawei е един от най - добрите. Ползвал съм го два пъти и наистина си вършат работата съвестно и както трябва. Обаче вашия проблем въобще няма да влезе в покриващите гаранция проблеми, и ако искате да смените дисплея ще трябва да си го платите.

Лошото е, че наистина е трябвало да гледате понеже доказването, че не вие сте направили драскотините пред Виваком е с нулев успех, но това пак казва не пречи да се пробва. Вярно е, че за един ден няма как да стане това, но винаги може да кажат че вие сте виновна за тях.
Да ви го заменят...аз ви казах по горе...политиката им е така, но лично аз ви съветвам да идете и да пробвате. Ако не стане просто сложете си протектора и ако драскотинките са малки няма да личат...

Вярно, че 8х и Лайт версията на Mate са по - лошия (ако мога така да го нарека) избор от Play, но можеше да изискате да ви доставят нов модел...така разпечатани телефони не се вземат...

Отидете в офиса където сте го взели и пробвайте...това мога да посъветвам. Ако го сменят супер, ако не здраве да е. Сложете си протектора и драскотините (ако не са големи) ще изчезнат...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

[-] 1 потребител изказва благодарност на RiseOfTheLycan за това мнение:
  • jus7madara
Цитирай

(2019-03-22, 08:28:24)jus7madara написа:  Здравейте, от вчера съм с Honor Play, взех го Виваком с преподписване на нов договор и дадох 150-200 лв по-малко от реалната цена. Но се 'появи' проблем - вероятно заради невнимание от моя страна. Вчера първо ходих до магазина им в квартала, но моделът го нямаше. Уж "седмица на Honor във Виваком"... Пратиха ме до единствените 2 офиса в София, където има по 2 бройки (изложената + в опаковка). Отидох в първия офис и там го имаха в кутия, но беше вече отварян, предпазното фолио за гърба беше сложено, но го нямаше фолиото за екрана. Точно заради това го погледнах набързо (светлината в офиса беше слаба) и не забелязах драскотини по екрана. Ноо като се прибрах и вече почнах да си играя с него, гледах го под лампа и чак тогава забелязах 4 много леки супер повърхностни драскотини - 2 по 1 см и още 2 към 1-2 мм. Реално не го виждам като голям проблем, забелязват се с голямо вглеждане, и то само при изключен екран. Ще си взимам стъклен протектор и с него не би трябвало да личат.......

Здравей колега,
първо поздравления за покупката-с здраве да го ползваш.
Модела няма фабричен протектор, затова може би са се появили и драскотините.Иначе като метален корпус е много здрав телефон

Xiaomi 11T 128GB 

Huawei Honor Play 

[-] 1 потребител изказва благодарност на giiv за това мнение:
  • jus7madara
Цитирай

Има нова актуализация за нашите телефони. Може би ще я инсталирам довечера.
[Изображение: c629abb1b618592fc22d56b53c422c4f.jpg]

Honor Play


Цитирай

Нова актуализация - 9.0.0.186.
Мисля, че включва само мартенския пач за защита от Google.

Honor Play


Цитирай

Нов ъпдейт - 9.0.0.189. Включва само актуализацията на защитата за април.

Honor Play


Цитирай

9.0.0.190. Актуализация за м. май

Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Здравейте ,
Някой може ли да каже след последния ъпдейт за honor play има ли функция за "performance mode" и падна ли резултата в Antutu след качване на андроид 9 ?
Цитирай

(2019-06-30, 15:48:08)mitaoko написа:  Здравейте ,
Някой може ли да каже след последния ъпдейт за honor play има ли функция за "performance mode" и падна ли резултата в Antutu след качване на андроид 9 ?

При мен падна от 208к на 140к и веднага върнах на андроид 8.
Цитирай

(2019-07-29, 10:37:46)jus7madara написа:  При мен падна от 208к на 140к и веднага върнах на андроид 8.

Значи в момента съм с 9.0.0.190 версия и в настройки-батерия има опция да включиш Режим на ефективност. При включен режим резултата в Антуту си е пак около 207 000 т.
Цитирай

инфо за ъпдейта EMIU 9.1.....


Прикачени файлове Миниатюри
   

Когато си мъртъв,не усещаш нищо-страдат тези около теб....
Когато си тъп е същото...
[-] 1 потребител изказва благодарност на domine за това мнение:
  • wiss
Цитирай

Има вече EMUI 9.1. Влезте в HiCare и изберете актуализация и трябва да се покаже.

https://imgur.com/a/LaHGV62

Honor Play


[-] 1 потребител изказва благодарност на SFisher за това мнение:
  • wiss
Цитирай

Колеги вижте какво получих. Някой пробвал ли го е?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Здравейте, сдобих се с чисто нов Honor Play и имам някои питания. Като цяло ми харесва телефона, но все още се чудя дали се занимавам да го връщам в 14 дневния срок, защото забелязах два проблема:
1.Екрана губи чувствителност когато е поставен на повърхност и не е в ръката ми.
2. Забелязах че телефона е много леко изметнат/крив. Мога да свикна с това, но се притеснявам че ако в някакъв момент ми се наложи да го пращам на сервиз, може да ме обвинят че аз съм го изкривил и съм причинил повреда.
Някой от вас забелязал и подобни проблеми/забележки, за да преценя дали и до колко е нормално това за този модел.
Благодаря ви предварително за отговорите.
Цитирай

(2019-08-29, 08:47:04)Drunken MadLoud написа:  Здравейте, сдобих се с чисто нов Honor Play и имам някои питания. Като цяло ми харесва телефона, но все още се чудя дали се занимавам да го връщам в 14 дневния срок, защото забелязах два проблема:
1.Екрана губи чувствителност когато е поставен на повърхност и не е в ръката ми.
2. Забелязах че телефона е много леко изметнат/крив. Мога да свикна с това, но се притеснявам че ако в някакъв момент ми се наложи да го пращам на сервиз, може да ме обвинят че аз съм го изкривил и съм причинил повреда.
Някой от вас забелязал и подобни проблеми/забележки, за да преценя дали и до колко е нормално това за този модел.
Благодаря ви предварително за отговорите.

Нямам такива проблеми. Не е нормално телефона да е крив.


Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Да не си взел връщан или разопакован?
Моят е вече на половин година и няма никакви проблеми...

Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Не мисля, че е бил разопакован. Беше си с фабрични предно и задно фолио, освен това фабричните стикери на кутията не бяха нарушени. Явно е отново каръщинта ми. Честно казано мисля да го задържа, защото тия от които го купих са големи за*ници и подмяната ще е ад, освен това за тия пари не мога да намеря по-читав телефон. Благодаря ви все пак.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)