Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

Колеги и аз се двуумя между honor play и xiaomi pocofhone f1.
Pocofhone f1е доста по добра конфигурация но ме спира евтината изработка.Някой има ли с впечатление от двата телефона?Ако има ще се радвам да сподели мнение?

Изпратено от моят Power_3 с помощта на Tapatalk

Samsung S 3 Neo/Huawei P 8 light/ulefone power 3
Цитирай
Аксесоари
#27

(2018-11-14, 14:35:49)NoMaD написа:  Honor Play ще се предлага от Виваком с комплект аксесоари: http://www.mobilebulgaria.com/news/44754...-аксесоари

Тъкмо да стане по известен модела, че засега май само аз съм с него в целия форум.

Xiaomi 11T 128GB 

Huawei Honor Play 

Цитирай
#28

Абе то и в техно веригите е на добра цена но не се рекламира от самата компания,нито в магазините го препоръчват.
Цитирай
#29

(2018-11-20, 18:14:20)milfox написа:  Колеги и аз се двуумя между honor play и xiaomi pocofhone f1.
За избор ще е по-добре в този раздел: https://forum.androidbg.com/forumdisplay.php?fid=117

 
Цитирай
#30

С този телефон съм от 4 дни. За цена /качество си заслужава определено. Батерията ме изненада приятно в сравнение с предишния ми Ноут 3. За мен камерата си е добра, като цяло си е супер телефончето. Не знам само дали има double touch to wake, ако някой знае моля да сподели

Samsung  Note 9
Цитирай
#31

Не няма е тази функция.
Цитирай
#32

А Fm радио, има ли ?

Samsung C100 -> Sony Ericsson K750 -> Sony Ericsson K850i -> Samsung Omnia I8000 2 -> Lg Optimus 3D -> Huawei Ascend G700 -> Huawei Honor 7 Lite -> Huawei Mate 20 Lite  Smile
Цитирай
#33

Няма FM радио

Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#34

Цената доста падна. В момента 629лв в Технополис с подарък слушалки, чаша и халка.

Xiaomi 11T 128GB 

Huawei Honor Play 

Цитирай
#35

Ще предподписвам договор и се чудя между Плей и Хонор 8х. 8х ще ми е 330лв а Плей 510лв. Заслужава ли си разликата в цената само заради процесора, защото другото за мен си е еднакво
Цитирай
#36

(2018-12-03, 23:25:16)kate_shemeta написа:  Ще предподписвам договор и се чудя между Плей и Хонор 8х. 8х ще ми е 330лв а Плей 510лв. Заслужава ли си разликата в цената само заради процесора, защото другото за мен си е еднакво

Не забравяй металния корпус-също предимство за Play

Xiaomi 11T 128GB 

Huawei Honor Play 

Цитирай
#37

Honor 8x също е с метален корпус.Силно препоръчвам Honor 8x.С изключение на предната камера е досущ,като Mate 20 lite,но на половин цена.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#38

При положение, че ще е в кейс, не ме интересува корпуса. По скоро процесора, който на Плей е по- хубав и май е самп това.
Цитирай
#39

(2018-12-03, 23:25:16)kate_shemeta написа:  Ще предподписвам договор и се чудя между Плей и Хонор 8х. 8х ще ми е 330лв а Плей 510лв. Заслужава ли си разликата в цената само заради процесора, защото другото за мен си е еднакво
Заслужава си

Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#40

(2018-12-04, 15:01:32)kate_shemeta написа:  При положение, че ще е в кейс, не ме интересува корпуса. По скоро процесора, който на Плей е по- хубав и май е самп това.

Ако искаш по нестандартния модел вземаш Play, 8х си го накупиха доста хора.
Все пак вземи този който ти е на сърце.

Xiaomi 11T 128GB 

Huawei Honor Play 

[-] 1 потребител изказва благодарност на giiv за това мнение:
  • bobiband01
Цитирай
#41

На сърце ми е 8х, но казаха, че за Плей ще има ъпдейт до андроид 9. Искам да ми е повече време актуален тела. Затова се чудя
Цитирай
#42

И за 8х ще има ъпдейт до 9 pie.С тази информация излязоха от Huawei. В първите месеци на 2019г.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#43

От два дни съм с телефона. Май станахме трима във форума. Big Grin Взех го от техно****, като в момента е на безлихвен лизинг.
Още свиквам с размера и големия екран, защото идвам от Mi 5, но определено ми харесва и ме кефи.
Има и доста добре работеща Google камера за него, та вечерните снимки ще са по-добри.

Honor Play


Цитирай
#44

(2018-12-13, 19:17:39)SFisher написа:  От два дни съм с телефона. Май станахме трима във форума. Big Grin Взех го от техно****, като в момента е на безлихвен лизинг.
Още свиквам с размера и големия екран, защото идвам от Mi 5, но определено ми харесва и ме кефи.
Има и доста добре работеща Google камера за него, та вечерните снимки ще са по-добри.

Колега с здраве да го ползваш. 
Би ли споделил колко ти изкарва батерията?

Xiaomi 11T 128GB 

Huawei Honor Play 

Цитирай
#45

(2018-11-20, 21:24:37)giiv написа:  Тъкмо да стане по известен модела, че засега май само аз съм с него в целия форум.

Не съм очарован от слушалките , гифт подаръка се предлага на места с цена около 97-102 лева ,лично за мен не си заслужава , иначе като подарък пак вършат някаква работа...

Huawei mate 20 lite /Honor play .......
Цитирай
#46

(2018-12-15, 14:15:04)giiv написа:  Колега с здраве да го ползваш. 
Би ли споделил колко ти изкарва батерията?

Батерията ми изкарва 2 дни, като за това време екрана е бил включен около 4 часа и 20-30 мин. Това е повторен резултат след поне 3 зареждания. Предполагам с интензивно ползване ще изкара ден със 7-8 часа екран, но аз просто няма какво да правя толкова време пред телефона. Доволен съм.
       
Не знам защо показва толкова WiFi, като през повечето време е на данни.

Иначе ето новина, че е започнало обновяване до EMUI 9. При мен все още няма нищо.

Honor Play


Цитирай
#47

И при мен няма ъпдейт

Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#48

Здравейте,някой може ли да каже дали поддържа OTG?

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#49

Поддържа. Пробвах преди няколко дни с преходник от комплекта на Galaxy s8. Разчита флашки с NTFS и FAT32.
Сега съм си поръчал някакъв уж по хубав преходник от Китай за мен, че онзи е на брат ми.

Honor Play


Цитирай
#50

Преди малко го разцъках в Технополис и ми хареса доста,дисплея е контрастен,бързо работи,единствено гърба на телефона (беше черен) малко не ми допадна,но и без това слагам кейс няма да е проблем.Искаше ми се да видя и другите цветове,но нямаше.Искам да попитам също,защото търсих,но не открих има ли управление със жестове и можете ли да споделите какъв СОТ правите? Благодаря

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)