Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#51

(2018-12-25, 14:33:48)koprio написа:  Преди малко го разцъках в Технополис и ми хареса доста,дисплея е контрастен,бързо работи,единствено гърба на телефона (беше черен) малко не ми допадна,но и без това слагам кейс няма да е проблем.Искаше ми се да видя и другите цветове,но нямаше.Искам да попитам също,защото търсих,но не открих има ли управление със жестове и можете ли да споделите какъв СОТ правите? Благодаря
Да-има управление с жестове

Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#52

Весела Коледа колеги. Вижте какво получих преди малко


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#53

(2018-12-25, 19:44:25)DSLpower написа:  Весела Коледа колеги. Вижте какво получих преди малко
Весела Коледа! При мен няма нищо

Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#54

От технополис е. Утре ще го инсталирам и ще пиша
Цитирай
#55

И при мен току що дойде ъпдейта до 9ка

Xiaomi 11T 128GB 

Huawei Honor Play 

Цитирай
#56

Още нямам ъпдейт. Ако някой вече е ъпдейтнал до 9, моля да сподели впечатление.

Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#57

+1 черен от Виваком. И при мен все още няма ъпдейт. Очаквам с нетърпение.
Цитирай
#58

(2018-12-26, 17:46:40)wiss написа:  Още нямам ъпдейт. Ако някой вече е ъпдейтнал до 9, моля да сподели впечатление.

Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk

Аз ще ъпдейтвам след Нова година, че нямам wi fi да сваля актуализацията.
Браво, модела набира популярност - все повече хора са с него.

Xiaomi 11T 128GB 

Huawei Honor Play 

Цитирай
#59

Цял ден съм с деветката и за момента се дуржи добре, но времето ще покаже. След ъпдейта му върнах и заводските Cool
Панела за звуците изглежда много добре Big Grin


Прикачени файлове Миниатюри
               
[-] 1 потребител изказва благодарност на DSLpower за това мнение:
  • wiss
Цитирай
#60

При мен още няма актуализация. Не знам на какъв принцип се пускат. Пробвах и през РС-то с HiSuite и отново нищо. Дали зависи нещо и от оператора. Аз съм на вива. Много се дразня.

Да питам, някой пускал ли е антуту след ъпдейта? В XDA видях, че на някакъв пич уж резултата му паднал до 140к от над 200к. На някой, ако му се занимава за 10 мин. да тества, че ми стана интересно.

Honor Play


Цитирай
#61

Това е което изкара при мен с ъпдейта...
То и преди ъпдейта изкарваше по-малко 200К но не помня точно колко Cool
Като цяло аз съм доволен. Бързо работи машинката, батерията се държи добре, на камерата също и се получават работите. Минус му е Augmented Reality (AR)... няма такова животно Sad


Прикачени файлове Миниатюри
       
[-] 1 потребител изказва благодарност на DSLpower за това мнение:
  • SFisher
Цитирай
#62

Ето как е при мен-все още не съм ъпдейтнал. Колкото до оператора и аз съм на Вива и 9ката дойде на 25.12-подарък за Коледа! 
          

Xiaomi 11T 128GB 

Huawei Honor Play 

Цитирай
#63

Аз съм на А1-телефона е купен от Технополис -ъпдейт няма. От 2 месеца чета как Huawei ще ъпдейтва Play и Honor 10-да ама не.

Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#64

Колеги за много години!
Преди няколко дни качих 9ката. Не съм очарован особенно-няколко програми, които вървяха на 8цата сега правят проблеми. Най вече с автоматичното стартиране

Xiaomi 11T 128GB 

Huawei Honor Play 

Цитирай
#65

Здравейте, от няколко дни има ъпдейт и за тези с телефони от Виваком, преди сваляне на файла най-отдолу пише, че е възможно последващо връщане до EMUI 8.2. Някой пробвал ли е? Има ли вариант ако не ми хареса 9.0 да върна на сегашната си версия?
Цитирай
#66

Имам ъпдейт до pie 9,изглежда добре, ще се ровичка здраво..

Huawei mate 20 lite /Honor play .......
Цитирай
#67

(2019-01-05, 18:29:58)cantona написа:  Здравейте, от няколко дни има ъпдейт и за тези с телефони от Виваком, преди сваляне на файла най-отдолу пише, че е възможно последващо връщане до EMUI 8.2. Някой пробвал ли е? Има ли вариант ако не ми хареса 9.0 да върна на сегашната си версия?

Можеш да се върнеш на по стара версия, но само със програма на Huawei. През самия телефон няма да стане.

Аз вчера ресетнах - след ъпдейта не бях го направил.
Имам проблеми с програмата Fingerprint Quick Action-с пръстовия отпечатък може да извикваш настройки и команди. При отваряне на програмата работи коректно, след това обаче не остава да работи в фонов режим. Въпреки, че от менюто за настройките за стартиране съм го задал. На Oreo работеше коректно, на Mate 10 Lite също (и на 7ца и на 8ца). Налага се да преглътна проблема, само заради това не бих се върнал на 8ца.
Други сериозни проблеми не съм забелязал с 9ката засега. В настройките излезе нова опция за управление на екранното време-един вид ако решиш да се ограничаваш колко да ползваш смартфона.
Засега не съм бенчвал за разлика в производителността спрямо Oreo, за батерията също нямам наблюдения.

Xiaomi 11T 128GB 

Huawei Honor Play 

Цитирай
#68

Да попитам-има ли някой на А1-щото май от тях е това забавяне на ъпдейта при мен.С приложението FF for Huawei нещо не се справям :-))))
Цитирай
#69

Вчера дойде актуализация на 9ката. Само подобряване на сигурността.

Имате ли наблюдения за разлика в производителността на 9ката спрямо 8цата?

Xiaomi 11T 128GB 

Huawei Honor Play 

Цитирай
#70

Колеги бихте ли споделили какви протектори за дисплея ползвате за Play-a. Аз като го купувах, никъде не намерих протектор за модела. В крайна сметка взех един за 20 Lite-почти напълно пасва. Сега обаче трябва да го сменям....

Xiaomi 11T 128GB 

Huawei Honor Play 

Цитирай
#71

Аз си купих този от алито. Не е стъклен. Покрива екрана отлично и за сега няколко дни ползване съм доволен. Ако искаш да го купиш от БГ, не мога да ти помогна.

Honor Play


Цитирай
#72

Здравейте, колеги. Имам два проблема с новия ми телефон...
Как да спра местоположението да точи батерия...преди имаше икономия, а сега с 9ката не го намирам. 
Освен това в ляво има една нотификация дето не се маха...


Прикачени файлове Миниатюри
   

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#73

Този телефон може ли да се зарежда безжично?
Цитирай
#74

(2019-02-04, 12:02:23)todorneg написа:  Този телефон може ли да се зарежда безжично?

Не можеш да очакваш от телефон за 600лв да се зарежда безжично. При Huawei само най високия клас предлага тази функция.

Xiaomi 11T 128GB 

Huawei Honor Play 

Цитирай
#75

Аз пак да питам нещо, не че на предното някой отговари...
Когато влизам във фейса например екрана ми потъмнява все едно е активна автоматичната осветеност, а дефакто не е.
Като се върна на началния екран пак става ярък както си е!

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)