Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Note 9 - сила на звука в слушалките ?
#1

Здравейте , има ли някаква скрита настройка евентуално за ограничаване на максималното ниво в слушалките , защото на мен ми идват леко слаби?  Smile Не само с тези от комплекта и с други които ползвам отдавна е така , а обичам да си подувам повече понякога Smile Играх си и с настройките на Dolby Atmos , но положението само се влошава с промяна на еквалайзера в него . Използването на разни "Booster"-и също не е вариант ,защото скапва звука тотално като усилва гейна само .

Дали има някакъв вариант за засилване без нужда от Root, защото с него вече лесно ?

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай
Аксесоари
#2

(2018-09-05, 12:34:50)achodemo написа:  Здравейте , има ли някаква скрита настройка евентуално за ограничаване на максималното ниво в слушалките , защото на мен ми идват леко слаби?  Smile Не само с тези от комплекта и с други които ползвам отдавна е така , а обичам да си подувам повече понякога Smile Играх си и с настройките на Dolby Atmos , но положението само се влошава с промяна на еквалайзера в него . Използването на разни "Booster"-и също не е вариант ,защото скапва звука тотално като усилва гейна само .

Дали има някакъв вариант за засилване без нужда от Root, защото с него вече лесно ?

Poweramp и си ти Smile
Цитирай
#3

Наистина с пауърамп звукът е доста по-силен и в никакъв случай не е по-слаб от ноут 4 и с 6. Слушалките също не са за подценяване. Тези в комплекта, свирят по-слабо от едни, препоръчвани във тоя форум, в ниския ценови клас JVC.

При мен пък, ако позволи колегата да ползвам темата, има проблем с настройките за звука. Нито една от контролите не работи! Те плъзгачите на еквилайзера, примерно, се местят, но ефект никакъв! Това за настройките в менюто за звуци на телефона. На пауърамп всичко е ок и местейки плъзгач, има ефект. Долби атмос, адаптивен саунд, честотни настройки, всичко разцъках, без ефект. Пробвам на слушалки, със звук от плеъра. Греша някъде или?

редакция:
Всъщност, при гледане в тубата, контролите работят. Явно при външен плеър остават неговите настройки.
Извинявам се още веднъж!

Galaxy S 24 ultra
Цитирай
#4

Ами всъщност не търся вариант с друг плеър. Poweramp дори го имам купен още преди години , но не го ползвам , защото слушам USB Audio Player и най вече Spotify .

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай
#5

(2018-09-05, 13:56:41)achodemo написа:  Ами всъщност не търся вариант с друг плеър. Poweramp дори го имам купен още преди години , но не го ползвам , защото слушам USB Audio Player и най вече Spotify .

Моите впечатления са, че по принцип звука от Спотифай е доста по-слаб, даже съм им задавал въпрос защо е така (говоря за платената версия, която уж е с много по-добро качество на звука). Така и не получих адекватен отговор. Гледам обаче, че в една от последните версии са сложили опция Loud за силата звука, ако си навън например. Дано това е от полза, ако не си го опитал.
Цитирай
#6

Не , няма никакво решение , не откривам . За сравнение на другия ми телефон си е доста по силно .

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай
#7

А колко от вас обърнаха внимание на това, че имате вибрация на задният панел в синхрон с звука? Която се регулира според сила на звука, а не отделно като при Сони...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)