Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pocophone F1 отключване
#1

Продуктовия мениджър на Poco Jai Mani обеща, че заявките за отключване на Poco ще се одобряват за три дни. 

Аз ще пусна тези дни, запазвам тази тема, за да наблюдаваме процеса:

- имате ли проблем за bind на Mi account от developer settings? 
- За колко време отключихте Poco? 


За първото при мен помогна log out и login наново с Mi account. 

Споделете впечатления.
[-] 3 потребители изказват благодарност на velqn за това мнение:
  • Be6i4, suffer, Victormihov
Цитирай
Аксесоари
#2

Логин в developer options или в Настройките
Цитирай
#3

От developer login се логнах, иначе ми даваше network error.
[-] 1 потребител изказва благодарност на velqn за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#4

Леко лоша новина - всяко отключване и заключване на bootloadera върви с factory reset на телефона - не само 1вото отключване. Добрата новина е, че след първоначалните 72 часа, можете да отключвате и заключвате буутлоудъра на воля и мигновено - естествено с цената на ресет.
[-] 1 потребител изказва благодарност на mindless за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#5

Не е Pocophone F1,но вчера си взех MI MIX 2S и на 5-та минута беше отключен боотлодера просто онемях.Четох,че от септември увеличават времето за отключване.Това беше бих казал най лесната част от последващата борба за инсталиране на  TWRP и EU ром.След няколко bootloop-a на телефона всичко е ОК.

XIAOMI MI MIX 2S 6/128 black
XIAOMI REDMI 4 PRIME
[-] 2 потребители изказват благодарност на lancione за това мнение:
  • suffer, Victormihov
Цитирай
#6

То си е до права на потребителя. Не знам на какъв принцип ги дава, но и аз отключвам винаги без чакане
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#7

Пробвам да отключва буутлоудъра на Pocophone с Mi unlock, но стига до 99% и ми изписва „after 72 hours of trying....". Само чакане ли му е майката или има и по-бърз начин. Акаунта ми е от отдавна, последно съм отключвал моето Mi5 преди повече от година без подобни глупости.

Изпратено от моят MI 5 с помощта на Tapatalk

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай
#8

Три дни ще изчакаш.
[-] 1 потребител изказва благодарност на joring за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#9

За чакането - ще изчакам, само не разбирам кога прилагат 72ч за изчакване - при всеки опит за отключване, при опит за откл. на ново устройство или... Пак казвам, ми профилът е стар, месеци назад не е ползвам за отключване.

Изпратено от моят MI 5 с помощта на Tapatalk

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай
#10

Радвай се, че не си от тези дето чакат 1 и 2 месеца
Цитирай
#11

(2018-10-09, 21:12:14)kyosev написа:  Пробвам да отключва буутлоудъра на Pocophone с Mi unlock, но стига до 99% и ми изписва „after 72 hours of trying....". Само чакане ли му е майката или има и по-бърз начин. Акаунта ми е от отдавна, последно съм отключвал моето Mi5 преди повече от година без подобни глупости.

Изпратено от моят MI 5 с помощта на Tapatalk

Аз чаках точно 3 дни, въпреки че като теб имах много стар Mi акаунт. Пробвах няколко пъти през 3-те дни и все ми казваше...after XX hours of trying, но накрая си проработи.  Няма за къде да бързаш те и без това китайците до съвсем скоро бяха в почивка Big Grin
[-] 1 потребител изказва благодарност на mkoev за това мнение:
  • kyosev
Цитирай
#12

Да, отключих го след като изтече времето. Сега ще му кача MIUI global 10 beta. Само още незнам дали да е през ъпдейтър/рекавъри или Ми флаш /фастбуут. Някой вече с опит?

Изпратено от моят MI 5 с помощта на Tapatalk

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай
#13

Качи му xiaomi.eu, за какво го отключи да си седиш на скопения глобал ли?
Цитирай
#14

(2018-10-13, 09:53:48)kyosev написа:  Да, отключих го след като изтече времето. Сега ще му кача MIUI global 10 beta. Само още незнам дали да е през ъпдейтър/рекавъри или Ми флаш /фастбуут. Някой вече с опит?

Изпратено от моят MI 5 с помощта на Tapatalk
За да качиш MIUI global 10 beta не е необходимо да отключваш телефона. Слагай го през ъпдейтера.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)