Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pocophone F1- Покупка

@mkoev бие камерите на другите флагмани, ама само в youtube. Телефона е добър, но трябва да знаеш какво да очакваш, а не да очакваш iPhone Xs Max или Samsung Galaxy S10+, има си всичко за парите, добра камера, най-добрия процесор за това време, голяма батерия, пластмасов е, но се чупи по-трудно от стъклото. Цената за тези пари, няма да я коментирам. Е тези характеристики са посредствени ако го поставиш, до горните два и не само, но пък все пак струва 3 по-малко. За това ми харесва.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари

Доста глупости се изписаха тук.

За тези пари, покото е перфектно. Камерата му е чук. С gcam прави чудеса.
Пластмасов бил. Ако беше стъклен само с калъф трябва да се носи.
Батерията- над 7 часа сот. Повече лично на мен не ми трябва.
Miui... Ми кот такоа.

Телефонът продължава да няма еквивалент на пазара

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Google Pixel 6a
[-] 1 потребител изказва благодарност на slavkov за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

Ей за това говорим. За тези пари какво да купиш...
Снап 845 , какво не му харесвате на тоя чип... К 20 бил го късал... е то остана новия снап 855 да е по слаб от стария.
И какво му е скъсаното - средно с 15 - 20 % е по бърз. В някои приложения до 30%. Кои са тия приложения ,още не знам.
С две думи - само с тест програми можеш разбра че е по бърз. В обозримо бъдеще тоя чип не виждам какъв софт ще го накара да се "поизпоти" . Кирин 980 - да добър чип , но е Почти снап 845. Ами Адреното е по добро от Мали- квото и да си говорим .
Имам и Мате 20 (не про) та от личен опит говоря. Да Кирин е на 7нм , 845 на 10нм - но с Покото 2 пъти съм правил над 8 часа активен екран - онлайн игри.
А с Мате 20 малко над 7 и до там.
А Поко лънчера, на мен по ми харесва от чистото МИУИ. Харесва ми че има отделен екран за приложенията а не е като на айфон изсипани с кофата на екрана и си ги ври по папки и екрани.
[-] 4 потребители изказват благодарност на bullstar за това мнение:
  • gen.taco, Kiridedra, milenvn, musster
Цитирай

@hazART, нека да е само в YouTubeSmile) Пред мен човек с iPhone снима варненското пристанище, сравняваме снимките и тоя се чуди как така тоя тел за 500лв. прави снимка със същото качество. С нас имаше човек с Huwavei P20 Pro, на който снимките му изглеждаха по-добри ама само тия снимани на тъмно или по залез. За мен лично Поко е най-добрия бюджетен (защото е евтин, а не защото е нискокачествен) телефон излизал някога на пазара.
[-] 3 потребители изказват благодарност на mkoev за това мнение:
  • milenvn, musster, slavkov
Цитирай

И аз сравних Покото с един Айфон 8. Покото го отвя, небето си остана синьо а на Айфона бяло. Жалко, че месинджъра доста мачка снимките, но по друг начин не успях да ги прехвърля на моя телефон.
Поко:
[Изображение: 26899406_m.jpg][Изображение: 26894155_m.jpg]

Айфон 8:
[Изображение: 26894164_m.jpg]


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 2 потребители изказват благодарност на vargala81 за това мнение:
  • anatol06, milenvn
Цитирай

@vargala, но виж как всичко се личи като кутии, бутилки, цигара и други. Аз имам снимки, мога да добавя няколко да видиш, че си изкарва небето както трябва. Като цяло е по-добрия телефон от където и да го погледнеш, освен батерията, малкият екран, големите рамки и цената, като батерията ще изкара сигурно същото като твоя.
Не искам да се заяждаме, но е и стар модел вече, но за времето си беше супер, даже и сега е, като се има предвид, че хората зимата купуваха iPhone 6S и се кефеха, все едно е iPhone XS Max.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

(2019-06-15, 15:42:41)hazART написа:  @vargala, но виж как всичко се личи като кутии, бутилки, цигара и други. Аз имам снимки, мога да добавя няколко да видиш, че си изкарва небето както трябва. Като цяло е по-добрия телефон от където и да го погледнеш, освен батерията, малкият екран, големите рамки и цената, като батерията ще изкара сигурно същото като твоя.
Не искам да се заяждаме, но е и стар модел вече, но за времето си беше супер, даже и сега е, като се имаш предвид, че хората зимата купуваха iPhone 6S и се кефеха, все едно е iPhone XS Max.

Ами то 6s е сигурно най-добрият им телефон на Епъл след 4S. Може да нямат най-добрите камери, но поне вадят реални цветове, а не някви пастелени.

Изпратено от моят MAR-LX1A с помощта на Tapatalk
Цитирай

Действително Покото отвява Айфоня. Язък за прехвалените ябълки.
[-] 1 потребител изказва благодарност на anatol06 за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

(2019-06-15, 15:42:41)hazART написа:  @vargala, но виж как всичко се личи като кутии, бутилки, цигара и други. Аз имам снимки, мога да добавя няколко да видиш, че си изкарва небето както трябва. Като цяло е по-добрия телефон от където и да го погледнеш, освен батерията, малкият екран, големите рамки и цената, като батерията ще изкара сигурно същото като твоя.
Не искам да се заяждаме, но е и стар модел вече, но за времето си беше супер, даже и сега е, като се има предвид, че хората зимата купуваха iPhone 6S и се кефеха, все едно е iPhone XS Max.

Нещо май се заблуждаваш по вече изгасналия екран на Galaxy S8, който на снимката от Айфон 8 свети и се виждат иконите. Зумни на снимките от Поко и виж как идеално се чете надписа на рецептурната книжка и захарина в дясно. Иначе никой не се опитва да изкара Покото по-добър от Айфона, но при определени условия (добра светлина) не отстъпва на телефони 3 пъти по-скъпи. Ако Айфон 8 струваше 50-100 лв. повече от Поко, вероятно едно 90% от собствениците на Поко щяха да изберат него. Аз щях да съм от останалите 10%, защото  щях да избера LG G8/V40  Big Grin

Пп. Забравих да кажа, че на втората снимка от Поко, която е снимана с нощен режим се чете и надписа Samsung на телефона върху рецептурната книжка.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 2 потребители изказват благодарност на vargala81 за това мнение:
  • gen.taco, milenvn
Цитирай

Като видя на iPhone, както казах се личи, както и да е, да не спорим за глупости.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

(2019-06-15, 13:05:03)vargala81 написа:  Айфон 8:
[Изображение: 26894164_m.jpg]

На айфоня хич не му е изгоряло небето, ама хич даже.
Цитирай

Някой колега все пак взе ли си K20 PRO да каже как е? Тази година всички избухнаха с Про моделиSmile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)