Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pocophone F1- Покупка

Сега гледам ЕС подписали със Сингапур свободна търговия

𝕊𝕒𝕞𝕤𝕦𝕟𝕘 𝔾𝕒𝕝𝕒𝕩𝕪 𝔸𝟝𝟜
[-] 3 потребители изказват благодарност на niteone за това мнение:
  • airbus, Mondiso, suffer
Цитирай
Аксесоари

(2018-10-20, 11:50:26)airbus написа:  Кво законодателство?! Милярди в сива икономика , държавата има интерес да не ги събира, в същото време ще търсят 100лв ддс от телефон.   Относно документация - как да разбера каква цена  и артикул са сложили на лепенката на пратката? Да не се окаже разминаване.
А как разбра, че са описали 23USD, може да ги питаш тях...

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-10-20, 12:34:57)Гeoрги написа:  А как разбра, че са описали 23USD, може да ги питаш тях...

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk

3. We declare "Handset" at 23USD if your order includes cellphone.

Пуснах им запитване, за да знам какво е написано на лепенката отгоре.
Цитирай

От два дена съм с Poco и аз. Поръчах го от gsm-bg.eu за 619 лева.
Пети телефон взимам от тях и съм доволен. Единия преди време имаше проблем, и нямаше и проблем с гаранцията. От Варна съм и направо си го взимам от магазина. Според мене не е чак такава далавера отвън да се купи, за 60-80 лева разлика получавам 2 години гаранция. Иначе телефона е пушка отвсякъде. Поздрави!

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на sambeto за това мнение:
  • mkoev
Цитирай

Някой има ли идея 4 ти ден телефона стои в Унгария и не мърда ?

𝕊𝕒𝕞𝕤𝕦𝕟𝕘 𝔾𝕒𝕝𝕒𝕩𝕪 𝔸𝟝𝟜
Цитирай

Събота и неделя не работи GLS Моя стои толкова в Румъния
Цитирай

(2018-10-22, 08:18:54)esm написа:  Събота и неделя не работи GLS Моя стои толкова в Румъния
е то какво от Унгария в Румъния и тогава чак вече тук

𝕊𝕒𝕞𝕤𝕦𝕟𝕘 𝔾𝕒𝕝𝕒𝕩𝕪 𝔸𝟝𝟜
Цитирай

Преди време имах поръчка с ГЛС, която нямаше дори статус за проследяване. Даваше само статус - изпратена. Пристигна за десетина дни.
Цитирай

И моята поръчка зацикли в Румъния от петък

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

Samsung Galaxy S II; Samsung Galaxy Mega 6.3;  Xiaomi Mi Max Prime 4/128GB, Xiaomi Mi Max 3 4/64GB

Цитирай

(2018-10-22, 08:56:26)niteone написа:  е то какво от Унгария в Румъния и тогава чак вече тук

Ами да  Bu
Цитирай

(2018-10-22, 10:01:24)esm написа:  Ами да  Bu

Следва Варна и чак тогава пътува към другите градове.
Цитирай

Преди малко ми изписа, че пратката е в България. Обадих им се но ми казаха че днес не мога да я получа най рано утре
Цитирай

По желание на колегата Виктор издирих няколко оферти с червен цвят на POCO :Smile  Ако имате желание да поръчвате, задължително им пишете какво декларират за митнически цели, имат ли начини за избягване на митница и т.н., за да няма после излишни проблеми. Ето и офертите:

https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_...oodsDetail
https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_...oodsDetail
https://www.geekbuying.com/item/Global-V...03222.html
https://www.geekbuying.com/item/Global-V...03222.html


[-] 2 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • Be6i4, Victormihov
Цитирай

Идеално, скоро чакаме червената версия в Ми ГлобалSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

И днес никакво известие от пощи/митница. Някой митничар го е харесал. Big Grin
[-] 1 потребител изказва благодарност на airbus за това мнение:
  • nanobanano
Цитирай

Пристигна днес към 14:30 поръчания миналия понеделник през алито с доставка от Италия. Син 6/128. 600 лв с доставката. Ми изглежда прекрасно, ляга в ръката много добре. Сега се чудя на кой телефона е по стар от родата за да им поръчам Smile

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

Samsung Galaxy S II; Samsung Galaxy Mega 6.3;  Xiaomi Mi Max Prime 4/128GB, Xiaomi Mi Max 3 4/64GB

[-] 3 потребители изказват благодарност на salai за това мнение:
  • milenvn, suffer, Victormihov
Цитирай

Колеги,

Продължават перипетиите ми с MI Zealer.
18-ти ден още не са ми изпратили телефона. Първо ме излъгаха, че Шаоми не могат да произведат достатъчно черни Поко през този месец. И продължават да ме лъжат това, а в същия момент предлагат и те и другите търговци черни Поко. После ми предложиха да си канселирам поръчката, ама все едно вината е в мен и аз съм се отказал. После предложиха да ми пратят син вместо черен. Не че е фатален гърба особено скрит в кейс, но въпросът е принципен. Вчера ново предложение от тях - да доплатя 10 долара и да ми пратят 128ГБ вместо 64ГБ, което днес намалиха на 7 долара. Щели да ми го продадат без никаква печалба. Егати добрите самаряни. Да, ама нали се сещате, че ако се навия и като направя нова поръчка за 128ГБ версия, ще трябва да си платя вече и около 18 долара за доставка от Италия, а не безплатна, както бе към 8-ми октомври и ще трябва да чакам още 20 дни да обработят поръчката. И като нищо ще се окаже според италианските китайци,че и 128ГБ е проблем за произвеждане или има само червени, златисти, пембени или не знам си какви. И се чудя в същия момент как имат 99,1% рейтинг.
Моят съвет е да бягате далеч от тоя магазин.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

И аз имах проблеми с тях, но тела дойде най накраяSmile Във Варна тела го има за 630лв. Ако разликата не стъпва на повече от 50лв. си го вземи от БГ.
Цитирай

528 лв. ми излиза с безплатна доставка от Италия. Офертата бе повече от добра. Вече не е безплатна, а + 18 долара. Въпросът е кога ще дойде.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

Моя от зилъра за 12 дена дойде откакто го поръчах, но е син

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk

𝕊𝕒𝕞𝕤𝕦𝕟𝕘 𝔾𝕒𝕝𝕒𝕩𝕪 𝔸𝟝𝟜
Цитирай

А моят син от там дойде на шестия ден.
Цитирай

(2018-10-25, 09:48:35)gstavrev написа:  А моят син от там дойде на шестия ден.
От както ти го шипнаха ли защото чаках 5 дена да ми го шипнат

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk

𝕊𝕒𝕞𝕤𝕦𝕟𝕘 𝔾𝕒𝕝𝕒𝕩𝕪 𝔸𝟝𝟜
Цитирай

И на мен ми предлагаха син, вместо поръчания черен, щото Шаоми имали проблем с производството на черни и този месец нямало да произвеждат?! Откога един пластмасов капак е проблем? И то предполагам не се прави от Шаоми, а от някой техен доставчик на капаци нейде в Китай. Да бяха казали проблем с производството на процесори, сензори или дисплей иди-дойди.
Проблемът в моя случай и аналогични на моя е, че Зелърите бяха пуснали първоначално от склад в Италия с безплатна доставка. Явно им тежат тези 20тина долара и я включиха вече, а се чудят как да ни откажат нас от направените поръчки. ПРосто се правят на цигани и ако им мине номера.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

(2018-10-25, 10:00:56)niteone написа:  От както ти го шипнаха ли защото чаках 5 дена да ми го шипнат

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk

Платих го в петък, шипнаха го в събота и на следващия четвъртък беше доставен на работа Smile
Цитирай

Брат, само си трошиш нервите с цвета на задния капакSmile Вземай синия, сложи му черен кейс и готово. Явно са осрали нещо с бройките и сега замазват. Тела е много як, недей чака Smile)
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)