Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pocophone F1- Покупка

Пише, че пратката ти е отпътувала от Сингапур за България. Днес или утре би трябвало да пристигне в София. Проверявай тук.

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
Аксесоари

+1 от Телемор

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

(2018-12-03, 15:57:13)Friz написа:  Пише, че пратката ти е отпътувала от Сингапур за България. Днес или утре би трябвало да пристигне в София. Проверявай тук.

Днес официално вече е на българска земя. В момента седи със статус "Receive item at office of exchange (Inb)"

Това значи ли, че най-лошото (митница) предстои? Huh Grater
Цитирай

погледни го в сайта на БГ пощи:
bgpost.bg
Цитирай

(2018-12-04, 12:59:18)grgv написа:  Днес официално вече е на българска земя. В момента седи със статус "Receive item at office of exchange (Inb)"

Това значи ли, че най-лошото (митница) предстои? Huh Grater

Не. Не значи непременно митница следващата стъпка ако всичко е наред е "Insert Item Into Domestic Bag".

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай

Здравейте,
Искам да поръчам през италианския склад но в алито не виждам къде мога да избера от кой склад.
Благодаря.
Цитирай

Където има картинка EU Direct.
   

   
Цитирай

Имаше проблеми преди време с италианските доставки на зилър/зелър ли беше магазина.
От Mi Global Store минават през Англия срещу $27 и идват за 10 дни с DHL без проблеми.
Цитирай

Проблемите са: голямо бавене
Цитирай

Надявам се до дни да имам Поко от Теленор. Предполагам, че ще бъде една от първите бройки и дано няма проблемите с екрана

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай

Няма проблеми, аз си го взех онзи ден в Понеделник, произведен е Октомври месец. Има съвсееем лек блийд долу, но наистина е пренебрежимо малко и то на сив фон.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

Някой да сподели кой цвят изглежда по-добре на живо, синьо или червено? В техно веригите никъде няма изложено червеното за да сравня.
Цитирай

(2018-12-05, 16:06:59)kstavrev написа:  Надявам се до дни да имам Поко от Теленор. Предполагам, че ще бъде една от първите бройки и дано няма проблемите с екрана

и аз го взех от Теленор най вече заради гаранцията и цената, за сега всичко е ок
Цитирай

Само грей ли е варианта в Теленор?

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай

Гледам сега и син предлагат.
Цитирай

Здравейте,

За жалост тъкмо се зарадвах от показаното в тракинга и днес виждам това

Какво да очаквам оттук нататък? Bu
Цитирай

Направо отивай в митницата.
Цитирай

(2018-12-06, 12:16:21)grgv написа:  Здравейте,

За жалост тъкмо се зарадвах от показаното в тракинга и днес виждам това

Какво да очаквам оттук нататък? Bu

И се зареди с търпение, защото там се чака от гише на гише

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай

Здравейте,
Да споделя моята поръчка, която направих на 11.11 от Xiaomi Online Store за 277 USD, поръчката беше обработена и изпратена на 25.11 и доставена от пощата на адрес (не беше задържан от Митници) на 06.12, като бяха спазили условията да опишат стойност 15 USD и да го декларират като аксесоари за телефон. Пакета пристигна добре опакован не отварян напълно отговарящ на поръчката черен 64 гб.
[-] 3 потребители изказват благодарност на Babanka за това мнение:
  • gen.taco, grgv, suffer
Цитирай

(2018-12-06, 12:16:21)grgv написа:  Здравейте,

За жалост тъкмо се зарадвах от показаното в тракинга и днес виждам това

Какво да очаквам оттук нататък? Bu

(2018-12-07, 09:27:04)Babanka написа:  Здравейте,
Да споделя моята поръчка, която направих на 11.11 от Xiaomi Online Store за 277 USD, поръчката беше обработена и изпратена на 25.11 и доставена от пощата на адрес (не беше задържан от Митници) на 06.12, като бяха спазили условията да опишат стойност 15 USD и да го декларират като аксесоари за телефон. Пакета пристигна добре опакован не отварян напълно отговарящ на поръчката черен 64 гб.
Т.е. си рискувал, заради едни 27$?

(2018-12-06, 12:16:21)grgv написа:  Здравейте,

За жалост тъкмо се зарадвах от показаното в тракинга и днес виждам това

Какво да очаквам оттук нататък? Bu
(2018-05-06, 20:30:31)Friz написа:  Ще останеш доволен.

Sent from my MI 6 using Tapatalk


Какво се прави, ако стока е задържана от митница София, а човек не е от София?
Защо не поръча с DHL с опция без митници? Аз така направих, но вече 8_ми ден няма телефон. Май е някъде между Китай и UK.
Цитирай

Когато е задържана на митницата в София твоя пощенски офис трябва да те оферира да поеме оправянето на документите срещу допълнителни 15.50лв (ддс-то си го плащаш отделно)
Цитирай

(2018-12-05, 02:00:14)Vendeta написа:  Здравейте,
Искам да поръчам през италианския склад но в алито не виждам къде мога да избера от кой склад.
Благодаря.

Днес ми изписа в тракинга 17трак,че колета е пристигнал в България и се намира в център за колетни пратки.
Какво трябва да означава това 
П.С Поръчах от ми зеалер
Цитирай

(2018-12-11, 13:31:03)Vendeta написа:  Днес ми изписа в тракинга 17трак,че колета е пристигнал в България и се намира в център за колетни пратки.
Какво трябва да означава това 
П.С Поръчах от ми зеалер
Ще ти го пуснат с ИнтерЛогистика предполагам с кой доставчик си го поръчал?

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk

𝕊𝕒𝕞𝕤𝕦𝕟𝕘 𝔾𝕒𝕝𝕒𝕩𝕪 𝔸𝟝𝟜
Цитирай

Чрез Seller's Shipping Method което е GLS
Цитирай

(2018-12-11, 14:46:42)Vendeta написа:  Чрез Seller's Shipping Method което е GLS
Ем сигурно с интерлогистика чакайнобаждане идват на адрес

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk

𝕊𝕒𝕞𝕤𝕦𝕟𝕘 𝔾𝕒𝕝𝕒𝕩𝕪 𝔸𝟝𝟜
[-] 1 потребител изказва благодарност на niteone за това мнение:
  • Vendeta
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)