Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pocophone F1- Покупка
#51

Не съм я виждал никъде още, но я оповестиха на 29999 рупии, което е 702,50лв по днешен курс
Просто 840 е подигравка, 900 е гавра. Разбирам, че гаранцията е важна, но не си струва да се дават 200лв отгоре за гаранция
Цитирай
Аксесоари
#52

(2018-09-10, 11:21:58)suffer написа:  Не съм я виждал никъде още, но я оповестиха на 29999 рупии, което е 702,50лв по днешен курс
Просто 840 е подигравка, 900 е гавра. Разбирам, че гаранцията е важна, но не си струва да се дават 200лв отгоре за гаранция
Днес и аз го видях в Технополис, разочарова ме. Много евтино усещане и неудобен размер. Това MIUI също не ми допадна, изобщо посредствен телефон.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#53

За малко над 600 лева идва от алито нормалната 6/64 версия с dhl. С този хардуер, ако не броим изработката и липсата на някои екстри, в България не можеш да намериш на тази цена това съотношение. Както казва един потребител от мобайлбългария - това е “работен кон”. За служебен или пък за резервен е идеален. Винаги мога да зарадвам някой близък, ако нещо не ми допадне в началото. Вече дори се сещам за един. Относно компактността - този телефон е една идея по-удобен за държане дори от моя S9+, а лапите ми са огромни.

Samsung Galaxy S9+ Duos (64+128GB)
iPad (2017) 128GB WiFi only
Цитирай
#54

(2018-09-10, 12:15:22)Гeoрги написа:  Днес и аз го видях в Технополис, разочарова ме. Много евтино усещане и неудобен размер. Това MIUI също не ми допадна, изобщо посредствен телефон.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Teлефонът е създаден за определено нещо. Затова е оповестен и на 500лв в Индия.
Хората са си написали:
Даваме ти най-добрата производителност, след това сме наблегнали на дисплей, батерия, камера.

Не знам с какво го сравняваш, за да кажеш, че е посредствен, но ми кажи кой друг телефон за 500лв има снапдрагон 845...


Прикачени файлове Миниатюри
       
[-] 3 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • milenvn, velqn, Ванkата
Цитирай
#55

(2018-09-10, 12:39:14)Ванkата написа:  За малко над 600 лева идва от алито нормалната 6/64 версия с dhl. С този хардуер, ако не броим изработката и липсата на някои екстри, в България не можеш да намериш на тази цена това съотношение. Както казва един потребител от мобайлбългария - това е “работен кон”. За служебен или пък за резервен е идеален. Винаги мога да зарадвам някой близък, ако нещо не ми допадне в началото. Вече дори се сещам за един. Относно компактността - този телефон е една идея по-удобен за държане дори от моя S9+, а лапите ми са огромни.
И аз съм на същото мнение за цената и качеството, знам и за дискусията в Мобайл България, нали аз съм Карастоянов... Но от описания и ревюта, особености на Милен, очаквах нещо, което поне малко да прилича на премиум устройство.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#56

(2018-09-10, 12:39:14)Ванkата написа:  За малко над 600 лева идва от алито нормалната 6/64 версия с dhl. С този хардуер, ако не броим изработката и липсата на някои екстри, в България не можеш да намериш на тази цена това съотношение. Както казва един потребител от мобайлбългария - това е “работен кон”. За служебен или пък за резервен е идеален. Винаги мога да зарадвам някой близък, ако нещо не ми допадне в началото. Вече дори се сещам за един. Относно компактността - този телефон е една идея по-удобен за държане дори от моя S9+, а лапите ми са огромни.

Моят съвет, ако го взимате над 600, вземете го за 650 лв от АртМобил (ако ви смъкнат на 650), иначе там е 699 лв, но дават 2 години гаранция.
[-] 1 потребител изказва благодарност на velqn за това мнение:
  • Ванkата
Цитирай
#57

Мене ми е чудно, защо още няма някой BG дропшипър да е залял ОЛХ с бройки по 650-680 лв и да избие рибата.

Galaxy Nexus | LG Nexus 5 | Pixel XL 32GB | Pixel 2 XL 128GB
Цитирай
#58

(2018-09-10, 13:05:50)evil4o написа:  Мене ми е чудно, защо още няма някой BG дропшипър да е залял ОЛХ с бройки по 650-680 лв и да избие рибата.
Даваш ми идея за бързи пари...

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#59

(2018-09-10, 13:10:29)Гeoрги написа:  Даваш ми идея за бързи пари...

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Все още не изкарвам висок капитал, за да ги правя и аз тези дропшипърски схеми, но виж, ако го правиш ще мина ли на промо за 610 хаха Big Grin

Galaxy Nexus | LG Nexus 5 | Pixel XL 32GB | Pixel 2 XL 128GB
[-] 1 потребител изказва благодарност на evil4o за това мнение:
  • Гeoрги
Цитирай
#60

(2018-09-10, 13:32:47)evil4o написа:  Все още не изкарвам висок капитал, за да ги правя и аз тези дропшипърски схеми, но виж, ако го правиш ще мина ли на промо за 610 хаха Big Grin
Ще видим, ще видим, ще те запомня, ако ги започна тези схеми...

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#61

(2018-09-06, 22:11:56)nowhere написа:  Защото си го взел от гаражен магазин. То и от Али Експрес е глобална версия (то НЕ глобална няма). Все пак дано не ти налага да разбираш.

Да, това е ясно, не е купен от Mi.com или през Flipkart, но въпреки всичко, ако се скапе, може да изисквам гаражния търговец да ми покрие разходите по ремонта.

Но то стигнем ли дотам... : ))
Цитирай
#62

Колеги, откакто следя цената на Pocophone F1 в Алиекспрес имам подозрение, че китайците са въвели някакъв вид филтриране по  IP и други критерии и показват различни цени. Тази вечер най после ги хванах в крачка. Вижте линка на Тонке :  https://m.es.aliexpress.com/item/3291785...b370064fea

От компютъра като го отворя ми показва цена 350 долара, от телефона с мобилен браузер- 310 долара! Дадох от браузъра в телефона да презареди страницата в десктоп размер и цената пак я покачи на 350 долара!? 

Тествайте при вас как е, на телефон с мобилен браузър и ако ви излиза 310 долара, това са 520 лв! За съжаление Тонке предлага доставка само с обикновена поща, но все пак е твърде изкушаващо! 

Прилагам два скрииншота с цената от 310 долара!


Прикачени файлове Миниатюри
       


Цитирай
#63

Да, наистина и аз забелязвам такова нещо... Но когато го добавя за покупка, ми изла по-високата цена...

П.П. Някой знае ли как ще отказва поръчка от Giztop и се заявява refund?
Цитирай
#64

Не миля, че има конспирация. Алито често имат промоции, които са достъпни само от телефон или от приложението им.
Цитирай
#65

До този момент не беше известна цена за телефона от 310 долара - 520 лв в Алиекспрес. На който му допада--да поръчва Smile


Цитирай
#66

In Stock Global Version Xiaomi POCOPHONE F1 POCO 6GB 64GB Snapdragon 845 6.18" Full Screen AI Dual Camera 4000mAh Smartphone
http://s.aliexpress.com/MR7RNzQZ?fromSns=Copy to Clipboard

Изпратено от моят MI 5 с помощта на Tapatalk

Екстра цена

Изпратено от моят MI 5 с помощта на Tapatalk

Xiaomi mi4 & Xiaomi mi5 & Xiaomi mi 8
Цитирай
#67

(2018-09-11, 00:32:28)milenvn написа:  До този момент не беше известна цена за телефона от 310 долара - 520 лв в Алиекспрес. На който му допада--да поръчва Smile

Напротив, аз моя го поръчах за $300 с доставката, Xiaomi Online Store имаха купон $50 за един ден и от 350 стана на 300. И още един колега беше писал, че ще го поръчва, сега го чакам моя.
Цитирай
#68

В момента е на 310 долара в Mi Zealer и има над 25 сини бройки от Италия с 16 долара доставка .
Който иска да скача.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tzvetann за това мнение:
  •
Цитирай
#69

То и в Гизтоп имаше купон, с който ставаше от 350  на 300 долара . Хубаво е в Алиекспрес да се установи навсякъде цената от 300 долара. Това е реалната цена на телефона. За да може и българския потребител да го придобие на реална цена, а не на приумиците от дистрибутора за БГ.


Цитирай
#70

Пичове, на колко се връзва Kevlar версията? Бих продал моя и доплатил за Armored edition, доста приятно изглежда (по видеа).
Цитирай
#71

Само в Геърбест я намирам на преордер за 600 долара. Не си заслужава според мен. На официалното представяне казаха, че ще има кевларен гръб. Него бих тествал Smile

Най- добрите цени в момента:

От Италия: https://www.aliexpress.com/store/product...2b49I1eiW7

Беше 309 долара, но току що смениха на 340 долара. Наблюдавайте и като върнат старата цена, поръчвайте.

От Китай: https://www.aliexpress.com/item/In-Stock...autifyAB=0

312 долара с обикновена поща в момента.


Цитирай
#72

https://www.sunsky-online.com/view/73584...ersion.htm

Тук има и кевларена версия с 64гб памет, но я няма налична и не знам колко е реална, въпреки че продавача отдолу твърди, че има такава версия, при официалното представяне казаха, че кевлар ще има само във версията 8/256
Цитирай
#73

(2018-09-11, 12:35:20)milenvn написа:  Най- добрите цени в момента:

От Италия: https://www.aliexpress.com/store/product...2b49I1eiW7

Беше 309 долара, но току що смениха на 340 долара. Наблюдавайте и като върнат старата цена, поръчвайте.

Вдигнали са го на 341, но са го направили с фрий шипинг, т.е. 15-ина долара се е оскъпил  Smile
Цитирай
#74

За кевлара аз бих се доверил на официалното представяне, а не на някакъв измислен сайт. В Алиекспрес също никъде няма кевларена версия с 64 Гб памет.


Цитирай
#75

Кевларът е само 8/256

   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)