Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pocophone F1- Покупка
#76

То в Алиекспрес и кевларена 8/256 няма...
Цитирай
Аксесоари
#77

Няма все още 8/256, защото не е пусната от поточните линии. Това обаче съвсем не означава, че ще има кевларена версия 6/64, появила се единствено като картинка в някакъв измислен сайт.  Трябва да се отсява достоверната информация все пак.


Цитирай
#78

само при тестерите в Америка я има - Lewis от unbox therapy, MKBHD.
Според мен е достатъчно да пуснат калъфче в с този ефект. По-евтино ще е Smile
Цитирай
#79

(2018-09-11, 13:10:44)suffer написа:  Според мен е достатъчно да пуснат калъфче в с този ефект. По-евтино ще е  Smile

Нали на представянето обявиха, че ще има такъв калъф? Аз бих си взел официалния, въпреки че по принцип не нося калъфи.

Междувременно в Ми зелар свършиха всички бройки от Италия. Явно затова са вдигнали цената накрая, интереса е огромен Smile


Цитирай
#80

Колеги, внимавайте при покупката - при Pocophone F1 вече има единични случаи на партиди с дефект на дисплея: 

[Изображение: 7d33b05f3db63e8da6c3f59776aff36a-full.jpg] 
Източник: >>>>>>

 
Цитирай
#81

Е това вече ме замисли сериозно,дали да си го поръчам... А така се бях запалил,та май варианта с покопка от нета ми отпада :/ Благодарско за информацията Smile
Цитирай
#82

Ако ти е дефектен, по всяко време можеш да го върнеш, не се тревожи.
Цитирай
#83

Ми не съм много сигурен(от алито съм си патил) ,но вариант от бг магазин си ми остава... Вярно някой лев в повече ама поне някой ще го оправя, за сега ще изчакам ама си е супер цена за качеството (гледах го в техното)
Цитирай
#84

Колеги, магазина X Online в Алиекспрес предизвиква абсолютен фурор с офертите си за Poco F1. Освен че предлага 6/64 Гб версия за 312 долара- 530 лв., има и 6/128 ГБ версия за 350 долара- 595 лв.:

https://www.aliexpress.com/item/-/329163...b370064fea

До момента само от този магазин са продадени 450 бройки 6/128 Гб  и цели 1750 бройки 6/64 ГБ!!  За десет дни, от началото на  продажбите, доста впечатляващо постижение!


Цитирай
#85

16 сини бройки са налични в италиянския магазин за 341 долара- 575 лв. с безплатна доставка до Бг. Атакувайте Smile

https://www.aliexpress.com/store/product...2b49I1eiW7

П.П. 10 минути по-късно вече не излизат налични при мен. Кога ги разграбиха...

Ако цъкнете на страницата за feedback, ще видите 4 отзива до момента от български купувачи Smile


Цитирай
#86

(2018-09-12, 20:55:29)milenvn написа:  16 сини бройки са налични в италиянския магазин за 341 долара- 575 лв. с безплатна доставка до Бг. Атакувайте Smile

https://www.aliexpress.com/store/product...2b49I1eiW7

П.П. 10 минути по-късно вече не излизат налични при мен. Кога ги разграбиха...

Ако цъкнете на страницата за feedback, ще видите 4 отзива до момента от български купувачи Smile

Да знаете, че тук реално нямат наличност, каквато показват в уебсайта. На 8ми поръчах телефон с доставка от Италия, а още не е пратен и стои на seller is processing your order.
Цитирай
#87

И при мен е така. Няколко пъти им писах и само ме мотат.

LG G4
Цитирай
#88

(2018-09-13, 08:00:26)Brainless написа:  И при мен е така. Няколко пъти им писах и само ме мотат.

Писаха преди малко, че ще пратят до 3 дни. Ще пиша Smile)
Цитирай
#89

Здравейте колеги!
Някой пазарувал ли е с DHL от Китай ?
Интересува ме как стои въпроса с митниците.
Благодаря!
Цитирай
#90

Dhl ползваш само от търговец, който изрично е заявил, че пратката идва при теб от европа.
Било с банер, указващ как лети до англия и след това се препраща или по друг начин.

Иначе отиваш задължително на митница
Цитирай
#91

Ако си поръчаш от MI Gloal Store с DHL, няма митница. От Mi Zealer Store с поръчка от Италия - също.

 
Цитирай
#92

Благодаря!
Цитирай
#93

Не знам дали да се чувствам късметлия.. снощи в 12 реших да видя дали има налични в Италия и се оказа, че има. Платих един син и днес ми писаха, че е пратен Big Grin

п.п. Въобще нямам нужда от нов телефон, но на момента импулсивно реших да го купя Big Grin
[-] 1 потребител изказва благодарност на gstavrev за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#94

(2018-09-14, 14:29:44)gstavrev написа:  Не знам дали да се чувствам късметлия.. снощи в 12 реших да видя дали има налични в Италия и се оказа, че има. Платих един син и днес ми писаха, че е пратен Big Grin

п.п. Въобще нямам нужда от нов телефон, но на момента импулсивно реших да го купя Big Grin

И на мен днеска ми писаха, че е пратен от Италия. DHL били в почивка и праща с GLS express.
Цитирай
#95

(2018-09-14, 14:54:28)mkoev написа:  И на мен днеска ми писаха, че е пратен от Италия. DHL били в почивка и праща с GLS express.

Имам чуството, че си търсят оправдание, докато си попълнят "склада". Както и да е, моя също е на път. Да го видим що за чудо е.

LG G4
Цитирай
#96

(2018-09-11, 13:12:42)milenvn написа:  Нали на представянето обявиха, че ще има такъв калъф? Аз бих си взел официалния, въпреки че по принцип не нося калъфи.

Междувременно в Ми зелар свършиха всички бройки от Италия. Явно затова са вдигнали цената накрая, интереса е огромен Smile

Колега, има, пуснаха ги вече в индийските сайтове... не мога да намеря инфото, щото беше от телеграм, но 4 кейса или скина, не помня как го водеха...
[-] 1 потребител изказва благодарност на velqn за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#97

(2018-09-14, 22:28:08)velqn написа:  Колега, има, пуснаха ги вече в индийските сайтове...

Чудесно, значи да очакваме скоро кевларения кейс да се появи и в Алиекспрес   Smile


Цитирай
#98

Не мога да намеря тея официалните, в Mi.com има само един "hard case", но вижте на какво попаднах -> https://www.gadgetshieldz.com/xiaomi-poc...wraps.html

Ако не друго, поне визуализациите са интересни Smile
Цитирай
#99

Poco F1: трябва ли да ни притеснява това?

 
Цитирай

Някой успял ли е да вземе нещо различно от Син цвят от италия?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)