Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ползвате ли си писалката ?
#1

Замислям се последните дни, че май не я ползвам тая Химикалка толкова, че да си е струвало да взимам Note9 вместо S9+ примерно.

Два три пъти драсках в PenUP ама не съм следващия Рембрандт.
Я напиша някой лист за магазина, я не напиша.
Най-много я ползвам да избера текст от снимка и да го екстрактна в текстови формат

Опитах се да я "хакна", че да може да прави всякакви неща навсякъде с едно кликане и задържане, ама май докато не пуснат СДКто нищо няма да стане ...
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз си я ползвам стандартно както и при нот 3,текст,маркиране,превод.Въпроса е че вече писането отпада поради факта че клавиатурата слуша и пише а така е по мързеливо  Big Grin Big Grin

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
Цитирай
#3

Това е както го драснах набързо с писалката  Извлякох го и го постнах тук . Малките букви са където съм го корегирал

 И А3, но
ВЧЕРА МИ пот.
ТРЯБВА ДА ЗАПиша
А НЕЩО И
ГОДРАСНАх НА
ЕКРАНА ОТ
ТАМ СЕ ЗА ПАМ-
ЕТИ В БЕЛЕЖНИК.
А от там
В РЕМАЙНЕГЪРА
от където пък
го ПРАТИХ На
АОД ДИСПЛЕЯ
А от там ми
се появи и
В ЧАСОВНИКА
Е ВЕЧЕ НЯМА
ЗАБРАВЯНЕ

Щом моят кривопис разбра сравнително добре, а и става малко по бързо от писане с клавиатура 
Само ремайндъра как е разпознал Wink
Цитирай
#4

(2018-09-06, 12:14:51)rumo написа:  Това е както го драснах набързо с писалката  Извлякох го и го постнах тук . Малките букви са където съм го корегирал

 И А3, но
ВЧЕРА МИ пот.
ТРЯБВА ДА ЗАПиша
А НЕЩО И
ГОДРАСНАх НА
ЕКРАНА ОТ
ТАМ СЕ ЗА ПАМ-
ЕТИ В БЕЛЕЖНИК.
А от там
В РЕМАЙНЕГЪРА
от където пък
го ПРАТИХ На
АОД ДИСПЛЕЯ
А от там ми
се появи и
В ЧАСОВНИКА
Е ВЕЧЕ НЯМА
ЗАБРАВЯНЕ

Щом моят кривопис разбра сравнително добре, а и става малко по бързо от писане с клавиатура 
Само ремайндъра как е разпознал Wink
Не е ли по лесно да говориш и телефона да пише Tongue

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
Цитирай
#5

(2018-09-06, 10:14:49)PharahFFS написа:  Замислям се последните дни, че май не я ползвам тая Химикалка толкова, че да си е струвало да взимам Note9 вместо S9+ примерно.

Два три пъти драсках в PenUP ама не съм следващия Рембрандт.
Я напиша някой лист за магазина, я не напиша.
Най-много я ползвам да избера текст от снимка и да го екстрактна в текстови формат

Опитах се да я "хакна", че да може да прави всякакви неща навсякъде с едно кликане и задържане, ама май докато не пуснат СДКто нищо няма да стане ...

Имат разлика и в екрана и в батериите, вероятно и други. Писалката на ноут-а е по-скоро бонус.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)