Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Дисплея не реагира.
#1

Здравейте,Денес след отключване на телефона дисплея не реагираше на никакви команди.Имам в предвид никоя от иконите на началните екрани не е активна а също така на мога и да скролвам между началните екрани.А по пародоксалното беше  че при прокарване на пръст отгоре на доло лентата с известия и бързите бутони функционираха.И другата загатка беше ,че като светна дисплея със хардуерния бутони след това със лайд на горе се отключваше телсфона.
[-] 1 потребител изказва благодарност на i770514 за това мнение:
  • hapi6
Цитирай
Аксесоари
#2

Направи си хард резет.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Задържах хрдуерния бутон и ми позволи да го рестартирам от екрана,и сега всичко си работи.Задал съм му управление с жестове ако има някакво значение.
Цитирай
#4

И при мен сутринта, след отключване, ги нямаше иконите и екранът беше черен, но той такъв си му е тапетът. Сваляше се горната лента, тъч асистентът се виждаже отстрани и работеше. Рестартирах и засега няма грижи.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
[-] 1 потребител изказва благодарност на IoPetrov за това мнение:
  • i770514
Цитирай
#5

Очаквайте фиксове!

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на tiesto_pld за това мнение:
  • i770514
Цитирай
#6

И при мен е така. Това се появи след ъпдейта. Така ми е заспивал поне 4-5 пъти и се наага да го рестартирам. В глобалния форум също много се оплакват от този проблем.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на hapi6 за това мнение:
  • i770514
Цитирай
#7

Благодаря колеги,явно проблемат е масов не е само при мен.
Цитирай
#8

Поредните бъгове. Проблема с тъча при 5+, е от много време. Така и не го оправиха, а като че ли се влошава. Не знам, дали е само софтуерен проблема. Или са големи накадърници, писачите на софтуер в Xiaomi. Дори при бета версията на MIUI 10, има проблем с тъча.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#9

Аз до сега проблеми в предишните версии не съм имал сега като доийде последната с Ореото започнаха проблемите с тъча

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Явно наистина индийците не ги бива в писането

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#10

Бил си късметлия сигурно. От както взех моя Redmi 5, само за проблеми в тъча от различни естество чета, в глобалния форум. И след всеки ъпдейт, се увеличават. Кофти за иначе приличните телефони. Накрая ще останат само заклетите фенове.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#11

Забива System launcher като се рестартира от приложенията се оправя, случвало ми се е и преди последния ъпдейт.
Цитирай
#12

Те бъговете си се понатрупаха. Надявам се след пускането на 10ката повечето неща да са корегирани, че иначе определено ще е грехота. Телефоните са доста прилични за цените си, хатесва ми дизайна мисля и гривна тяхна да си взимам, но ако продължава това с гези бъгове ще си загубят много от почитателите.

Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай
#13

До колкото следя оплакванията, и при бета версията е голяма забава с бъгове на тъча.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#14

(2018-09-06, 17:23:05)tiesto_pld написа:  Очаквайте фиксове!

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk

А репортвате ли бъговете?
Цитирай
#15

В глобалния се грижат за това. Ама файда няма.

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай
#16

(2018-09-06, 18:58:34)zeit_x написа:  Забива System launcher като се рестартира от приложенията се оправя, случвало ми се е и преди последния ъпдейт.

Аз не съм със системния лънчър и ми случва за първи път, откакто имам телефона.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
#17

Аз също смених системния ланчър, но при положение, че  лентата горе работи, проблема с тъча не би трябвало да е хардуерен. Последния път като се случи смених системния ланчър с Нова ланчър от опциите и всичко проработи, след това върнах системния обаче си стоеше забил. В тази връзка понякога шорткътите за цял екран не сработват, например искаш да смениш приложението и плъзваш отдолу нагоре, но вместо това пишеш по клавиатурата.
Цитирай
#18

рестарт
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)