Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Звук за известията /има звук/
#51

(2019-02-25, 11:36:43)suffer написа:  Решението на проблема би трябвало да е тук:

https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1506446

Аз вече не използвам приложението, понеже има реклами в него.

Май по лесния вариант е да махна приложението изобщо и да търся някое което да ми обедини мейлите.
Цитирай
Аксесоари
#52

gmail Може да ги обедини, както и всеки друг e-mail клиент, НО тъй като при АБВ работи само РОР3 протокол те ще си стоят непрочетени в пощенската кутия при достъп от браузър или приложението
Цитирай
#53

(2019-02-25, 15:07:31)suffer написа:  gmail Може да ги обедини, както и всеки друг e-mail клиент, НО тъй като при АБВ работи само РОР3 протокол те ще си стоят непрочетени в пощенската кутия при достъп от браузър или приложението

Да така е, което е адски дразнещо.
Цитирай
#54

Въпросът е дали държиш да ти остават съобщенията на сървъра на ABV. Ако оставиш просто клиентът да ги изтегля и изтрива, няма да имаш нищо във входящата кутия. Ако все пак се налага да ги имате някъде извън устройството, на което проверявате, което е разбираемо, можете като e-mail клиент да използвате не конкретно приложение, а самия GMail. Настройте го да събира с POP пощата Ви от ABV и не поставяйте отметка на полето Leave a copy of retrieved message on the server. Така GMail ще събира писмата на 15 минути и те ще бъдат изтривани на сървъра на ABV. Когато бъдат изтеглени GMail ще ви ги предостави като получени съобщения в Inbox на GMail. Ще имате достъп до тях през GMail приложението, но така също и през mail.google.com и по всеки друг начин. Също така GMail ще маркира пощата ви от ABV с подходящ етикет - например акаунта в ABV.
Аз лично събирам всичките си пощи в GMail и оттам ги достъпвам през GMail приложението на телефона, GMail приложението на таблета, Mail приложението на служебния компютър под Windows 10 и Mail приложението на лаптопа ми под Windows 10. Всичко работи прекрасно, за всяко съобщение получавам нотификации и на телефона и на компютъра и когато го отворя на едно място се вижда прочетено отвсякъде.
Между другото това го предлагам по принцип, не само с конкретната имплементация с GMail. Почти съм сигурен, че ще работи по същия начин прекрасно ако събирам всичката си поща не в Google акаунта на mail.google.com, а в Microsoft акаунта си на outlook.live.com, като за да ги достъпвам използвам пак Windows Mail под Windows и Outlook приложението под Android но мобилните устройства. Просто не ми се е налагало да използвам този вариант.
Между другото и GMail и Outlook приложения има и за iOS.
Вариантът с конкретно приложение за всеки акаунт някъде е тегав не само защото малките доставчици по-бавно и по-трудно правят също толкова качествени приложения (то може да не е така), но най-вече заради факта, че по този начин ако имаш 10 акаунта ще се наложи да имаш 10 различни приложения на телефона, всяко работещо във фонов режим.
Разбира се, ако единствената поща, която използвате е ABV, тогава може и да предпочетете конкретното приложение.
[-] 2 потребители изказват благодарност на HSGeorgiev за това мнение:
  • milenvn, veso99
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)