Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със звук на известията
#1

От вчера ми се появи доста странен проблем. По 6-7 пъти на час се включва мелодията за известия (все едно получавам смс или уведомление от приложение), а всъщност нищо не се визуализира на екрана и нищо не съм получил. Рестартирах, никаква промяна. И на изключен екран го прави, и на включен. Никаква логика или схема не виждам, както си седи, и почва да писука, все едно имам известие. Супер дразнещо е. Ако се наложи, ще го ресетна, но мразя да го правя, после пак всичко наново, профили и т.н. Телефонът е с Орео, вивакомски е, с последния засега августовски пач, нищо не съм пипал или променял. Някаква идея как да проверя какво прави тези мизерии?

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз имах подобно с Вайбър - пиука, edge lighting мигва, но няма нотификация в списъка с нотификации, няма и badge count в иконата му. А като отворя Вайбър - ново съобщение. Оправих го, като махнах и пак настроих нотификациите му (вкл. и в приложението, то накрая в настройките на телефона си има More settings in App) и се пооправи.
Цитирай
#3

Аз съм с Note 8 и при мен имаше такова нещо след актуализация на Tapatalk. Аз съм му спрял известията, но въпреки това получавах само звуков сигнал без визуален. Влязох в настройките на приложението и му спрях push notifications.
Дано ти помогне

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

Спрях всякакви известия от менюто, абсолютно всички ги забраних, и пак се случва... Ама верно май откакто се ъпдейтна тапатолка започнаха мизериите, сега ще пробвам твоя метод...

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Да, оправи се, явно ъпдейта на тапатолк беше омазал нещо. Мерси, колега!

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)