Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Oneplus 6T - слухове и спецификации
#1

Тези дни в мрежата бяха пуснати първите снимки на следващия флагман на Oneplus - Oneplus 6T. Дава се възможност да се добие представа за това, как ще изглежда новото устройство. Вижда, че устройството има тънки рамки, като в горната част на дисплея се вижда дискретно ноч с капкообразна форма и гладки заоблени ъгли. Основната камера вероятно се състои от три фотомодула. Светкавицата на снимката не се вижда поради скритата дясната част на задния капак, но вероятно се намира там. Четецът на пръстови отпечатъци на задния капак липсва. По предварителна информация се очаква смартфонът да получи процесор Snapdragon 845, 6 или 8 GB RAM, както и 256 GB вътрешна памет. Очаква се презентация на OnePlus 6T да се проведе на 20-21 ноември 2018 г.  

    [Изображение: b7efa23c9b4e3b1a952e397a3bb71cf2-full.jpg] 
Източник: >>>>>>>

 
Цитирай
Аксесоари
#2

Ще го представят по-скоро около края на октомври и цената ще е с около 20 евро повече от 6та.
Лично мен единственото което може да ме откаже от телефона на този етап е липсата на стерео говорители.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#3

OnePlus 6T ще бъде представен на 17 октомври:  

[Изображение: dd02ad560d5e268c5e9544c0b101c4ac-full.png] 
Източник:>>>>>>

 
Цитирай
#4

Скенера за пръстови отпечатъци под дисплея също е потвърден съдейки по скрийншота

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#5

Вече има обявена цена на OnePlus 6T: 

[Изображение: aae1a7ad7045349da14dcde4f8bc813f-full.png] 
Източник: >>>>>

 
Цитирай
#6

Carl Pei е потвърдил пред Techradar, че няма да има жак за слушалки в 6T.
Споделил е също, че живота на батерията ще се подобри. Няма подробности дали загатва за по-голяма батерия или за някаква "нова технология" за пестене.

https://www.techradar.com/news/the-onepl...e-improved

В тази връзка днес OP обявиха слушалки Bullets v2 с type-c накрайник: https://forums.oneplus.com/threads/intro...ts.905246/
Цитирай
#7

Много тъпо решение. Въпреки, че казва че е направено с цел да освободи място, няма кой да се върже.
Бих приел това само в случай че има IP68, но съм сигурен че няма да е така.
Въпреки че самият аз много рядко ползвам жака, за мен е малоумно да го махат при предположение, че няма да добавят нищо което го налага. Определено xiaomi mi mix 3 почва да трупа солидни точки пред Op6T

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#8

Ехх тамън ми хареса модела от рендерите и сега ново 20-се с тоя жак .. време е да направят смислен и 2я сензор в тея телефони. Иначе по отношение на софтуера съм изключително изумен колко по-добре работи от тазгодишни топ флагмани, дори 3ката на жена ми която вече мина 2те години се държи уникално и продължава да си получава ъпдеити и да работи супер стабилно.
Цитирай
#9

Появи се калъф за 6T.
Виждаме, че липсва отвор за пръстовия отпечатък....и отвор само за 2 камери. Явно няма да е с 3.
Цитирай
#10

Пичове, намирисва че разликата с 6 ще е: вградения в дисплея скенер, подобрения дизайн с по-малкия ноч, махането на 3.5мм жак и може би безжично зареждане. И 20 евро повече пари.
За мен плюс горе изброените неща трябва да има още : стерео говорители, по-голяма батерия или IP67/68
Най-малкото стерео говорители.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#11

Един от малкото апарати, които са представени скоро, който ми харесва. Само да не беше с такъв дисплей, оливат се вече.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#12

Цялостен изглед на Oneplus 6T
https://www.androidauthority.com/oneplus...rs-907734/

За съжаление още не е ясно ще има ли stereo говорители и wireless charging
, а трябва да реша много скоро дали да избера Galaxy S9+ пред него Big Grin

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#13

(2018-09-26, 22:18:53)remixa92 написа:  Цялостен изглед на Oneplus 6T
https://www.androidauthority.com/oneplus...rs-907734/

За съжаление още не е ясно ще има ли stereo говорители и wireless charging
, а трябва да реша много скоро дали да избера Galaxy S9+ пред него Big Grin

Понеже ползвам S9+ и 5Т мога да ти кажа ,че софтуера на 5Т е по-добър за ръчкане и проби , а и малко по удобен в ръката.За всичко друго дисплей,камера,звук,мрежа в далечни райони,наличието на външна памет, а дори и батерията S9+/по тестове в мрежата е обратно,но аз съм изпробвал не еднократно / е напред с едни гърди. Вече цените са почти еднакви.
Цитирай
#14

За софтуера съм съгласен донякъде.
Последните 4 години бях с OnePlus One и Oneplus 3. Софтуерът е чист, но повечето базови програми, които ми трябват трябва да си ги търся сам. Също така често казано ми писна да си оправям бъговете сам, защото от Oneplus със всеки ъпдейт добавят нещо и развалят друго. Основни бъгове като лоша адаптивна яркост така и не го оправиха, прекалено тъмна е на изкуствена светлина. Наложи се да намеря решение с програмата Lux и да напипам правилните стойности, за да го оправя. Гледам сега с Android Pie за 6та пак са прецакали яркостта.
Подобряват си софтуера но въобще не е толкова добър колкото го изкарват. Също така до колкото знам 6 и 6Т са доста по-различни в ръката от предишните, които са метални.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

[-] 1 потребител изказва благодарност на remixa92 за това мнение:
  • vargala81
Цитирай
#15

OnePlus промени премиерната дата на новия си флагман. От компанията обявиха, че сменят датата на събитието, а причината за това е премиерата, която подготвя Apple. 

[Изображение: 7aad35456c8edba91699aa100b3e1dac-full.jpg]

 
Цитирай
#16

Как OnePlus 6T прави нощни снимки: https://www.androidauthority.com/oneplus...le-916403/

 
Цитирай
#17

OnePlus 6T - live-stream at: https://www.oneplus.com/bg/6t/launch

 
Цитирай
#18

Marques вече има ревю - https://www.youtube.com/watch?v=_6-XjSvbJsE

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#19

Пълна трагедия. Много се радвам, че дори след четири години с марката се махнах от тях. Вече просто не си струват....

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#20

Jerry пусна клип за издръжливостта на телефона

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#21

Едно по-реалистично ревю :
https://youtu.be/1Q1RA-Xl9hU

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#22

Продажбите на OnePlus 6T стартират на 1 ноември със съответните цени:  
6 + 128 GB - $ 549;
8 + 128 GB - $ 579;
8 + 256 GB - $ 629.

 
Цитирай
#23

Цените тук ще са същите, но в евро. Имайте го предвид защото разликата е значителна.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#24

Аз на 1ви ще поръчам една бройка която ще е за мой близък човек и ще видя що за чудо е. Човека за когото е в момента използва 3Т и се надявам да е добър ъпгрейд спрямо него.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#25

Определено ще е. Страхотно телефонче. Smile) In my wish list!

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)