Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Oneplus 6T - слухове и спецификации
#26

Нещо не съм впечатлен, въпреки че съм фен на марката и позлвам техните телефони от доста време. Основно ме разочарова камерата, като прегледах семпли направо останах без думи ..
https://www.gsmarena.com/oneplus_6t-review-1843p6.php
Конкуренцията дръпна доста и телефоните им изостанаха сериозно. Чисто хардуерно камерите са добре, защото на ръчен режим вадят уникално качествно.
Силната черта на този телефон за мен е перфектния софтуер, голямата батерия и бързото зарядно. Цената от 1130лв също е доста привлекателна на фона на другите, които вариарат от 1800+ лв говорим без договор, което има голямо значение.
Цитирай
Аксесоари
#27

OnePlus 6T Durability Test: 

 
Цитирай
#28

Ето и цените в различните региони на света.

.jpg 309йй.jpg Размер: 48.28 KB  Сваляния: 113

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#29

(2018-10-29, 21:35:47)CuBG написа:  Аз на 1ви ще поръчам една бройка която ще е за мой близък човек и ще видя що за чудо е. Човека за когото е в момента използва 3Т и се надявам да е добър ъпгрейд спрямо него.

За САЩ ако се вземе от TMob и върнеш стар телефон приспадат 300$ от цената: https://www.androidpolice.com/2018/10/29...lus-phone/
Цитирай
#30

Видях го това колега но искат нов двугодишен договор което не ме устройва Smile Тук така е устроено че предплатените им планове са същите като договорните с единствената разлика че с договор можеш наистина тънко да минеш с купуването на нов телефон ( и винаги заключени към мрежите им ). А ние пътуваме до България често ( сега през декември отново летя за месец ) и купуваме само отключени и се налага да си плащаме пълната цена в кеш за да е отключен директно от производителя.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#31

Няма ли да има нещо и за нас в ЕУ .. ? Да върнеш стар 1+ и да ти приспаднат от цената ..
Цитирай
#32

(2018-11-01, 08:48:54)don_gori написа:  Няма ли да има нещо и за нас в ЕУ .. ? Да върнеш стар 1+ и да ти приспаднат от цената ..
https://www.oneplus.com/bg/trade-in?from=block

Това е нещо подобно, но ме съмнява да останеш доволен...

Sent from my OnePlus 3T using Tapatalk
Цитирай
#33

90 паунда за S8 Plus....хахахахах..... за Ноут 8...112 паунда..

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#34

Тест камера OnePlus 6T vs Huawei Mate 20 Pro: https://androidinsider.ru/smartfony/huaw...chshe.html

 
Цитирай
#35

Вече могат да се правят поръчки за новия 6Т от тук

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Shortyoko
Цитирай
#36

Поръчах преди малко..ще видим като дойде

p.s Досега , не съм имал 1+......но съм глезен Smile и съм ползвал почти само флагмани от различни марки..

                                                                    
Цитирай
#37

(2018-11-07, 21:04:49)georgi4a написа:  Поръчах преди малко..ще видим като дойде

p.s Досега , не съм имал 1+......но съм глезен Smile и съм ползвал почти само флагмани от различни марки..

Честита поръчка! Гледам че в сайта им пише, че го ship-ват до 24 ч., докато миналата година за 5Т доколкото помня се споменаваха дни, така че сподели как е тази година процедурата около доставката, може би до седмица най-късно трябва да е при теб. 

Телефона отново изглежда страхотно за парите си, по-добре от 6, също както 5Т беше доста по-сполучлив от 5.
Цитирай
#38

10:00 ч сутринта е тръгнал от Полша с UPS

                                                                    
Цитирай
#39

И аз поръчах една бройка (8гб рам + 128гб ром) Midnight black + bullets wireless. Трябва да дойдат най-късно в сряда с priority shipping. В първите десетина дни ще преценя дали скока спрямо сегашния ми 3Т си заслужава иначе ще го върна.

Sent from my OnePlus 3T using Tapatalk
Цитирай
#40

Тези ме изумиха- днес към обяд ми донесоха телефона! Поръчан сряда, късно вечерта и днес, петък на обяд в мен вече Va
п.с. по късно и първи впечатления, че времето ми е оскъдно днес

                                                                    
[-] 1 потребител изказва благодарност на georgi4a за това мнение:
  • GH0STFACE
Цитирай
#41

(2018-11-08, 23:34:59)asbozh написа:  И аз поръчах една бройка (8гб рам + 128гб ром) Midnight black + bullets wireless. Трябва да дойдат най-късно в сряда с priority shipping. В първите десетина дни ще преценя дали скока спрямо сегашния ми 3Т си заслужава иначе ще го върна.

Sent from my OnePlus 3T using Tapatalk
Колега пред абсолютно същата дилема съм.. Да минавам от 3t на 6t, но доста ме блазни новия MiX на Xiaomi..

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

OnePlus 3T A3003  Android 9.  OxygenOS 9.0.5
iGO Primo NextGen 9.18.27.687519
Цитирай
#42

Аз се колебаех между Пиксел 3(малкия) и 6Т. За мен най-важното в един телефон е софтуера, а аз харесвам стоков(ванила) и затова въобще не поглеждам телефони на Xiomi или Huawei. Но всеки е различен..

Sent from my OnePlus 3T using Tapatalk
Цитирай
#43

(2018-11-09, 17:05:30)georgi4a написа:  Тези ме изумиха- днес към обяд ми донесоха телефона! Поръчан сряда, късно вечерта и днес, петък на обяд в мен вече Va
п.с. по късно и първи впечатления, че времето ми е оскъдно днес

Колко ти стъпа всичко, за коя версия, какъв бъндъл и до вратата ли?Smile)

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#44

"До врата" с UPS, само телефон 8/128 + транспорт 20 лв= 1151 лв

                                                                    
Цитирай
#45

Предполагам тия 20лв са за priority shipping иначе е безплатна ?
Цитирай
#46

Да, точно така, но предпочетох да се подсигуря, а и скоростта на доставка беше уникално бърза.

                                                                    
Цитирай
#47

Честито и от мен ,ще споделиш ли какви са ти впечатленията от телефона , казваш че си имал доста флагмани, сподели инфо за колегите ти Wink
Цитирай
#48

Виж съседната тема https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1516767

                                                                    
Цитирай
#49

Колко часа работи OnePlus 6T с едно зареждане: 
[Изображение: 6ab02ff61f98cb8bb47d073bffc16c9d-full.jpg]
Източник: >>>>>>

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • GH0STFACE
Цитирай
#50

OnePlus 6T Review:


 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)