Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос за стъклата на Huawei P20
#1

Здравейте драги съфорумници,

Миналото лято щях да си взимам нов телефон (HTC 10), но с течение на обстоятелствата не успях да си го купя и чак сега ще си взимам новия телефон. В понеделник ще ходя да избирам на място между Huawei P20, Samsung Galaxy S8 или S9.

Въпроса ми за стъклата на P20ката е следният: дали има компромис в качеството, тъй като официално не са Gorilla Glass, а някакво тяхно силикатно, подобно на използваните в Айфоните. Та пак да кажа: тъй като мразя да слагам протектор на предното стъкло, а обичам да си нося телефона само с кейс, ще имам ли проблем с драскотини от ключове, камъчета, песъчинки? Не знам дали сте гледали ревюто на Jerryrigeverything, ето и линк към него -> https://www.youtube.com/watch?v=ax2qnnS-LmQ . По скалата на Мо, дисплея издържа на надраскванията, но интересното е, че телефона при огъване му се  счупи стъклото през една от драскотините.

Трябва ли да ме притеснява че няма Gorilla Glass или стъклото е достатъчно здраво за daily uses?
Цитирай
Аксесоари
#2

Без протектор, всяко стъкло рано или късно ще се надраска, поне едно фолио сложи, мое мнение. Имал съм и S8 и Note 8, без протектор няма шанс.

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#3

Той стандартно си идва със залепено фолио на екрана. Друг е въпроса че много бързо полепват по него отпечатъци и много трудно се почистват така че по-добре да се махне.
Цитирай
#4

Аз също мразя протекторите! Първата ми работа е да ги махна, ако ги има! Smile С P20 Pro съм и го нося без протектор и калъф, но винаги внимавам да го сложа в джоба без ключовете! Smile За сега няма никакви следи по дисплея и гърба!

Xperia 1 V
ОТ ОГЪНЯ НА ЧУЖДАТА ОМРАЗА ОСТАНА САМО ПЕПЕЛТА. НАШАТА ЛЮБОВ Е ВЕЧНА,ВИНАГИ ЩЕ ИМА ЦСКА!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)