Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

За Samsung Pay

Опитах да си поръчам карта с доставка на адреса на ggbg, но отхвърлиха заявката ми. Може би заради дск картата и бг личната ми карта, които сканирах в приложението?

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Аз нямах проблем, регистрирах се с Българска лична карта. Като първа дебитна добавих карта на револют, но после без проблем си добавих и Българските банкови карти. Но картата на Curve я поръчах на Английски адрес, на който живеех преди време. И от там приятел ми я изпрати с куриер, но беше преди година и половина, сега може да са се променили нещата.

Изпратено с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2021-03-07, 08:58:43)rudizlz написа:  Опитах да си поръчам карта с доставка на адреса на ggbg, но отхвърлиха заявката ми. Може би заради дск картата и бг личната ми карта, които сканирах в приложението?

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk

Тъкмо вчера се замислих, че едва ли съм първата, която се регистрира с адреса на GGBG и какво ли ще стане, ако на доста хора адресите са еднакви
Как разбра, че са отхвърлили заявката ти? Че аз я направих преди 3-4 дни и за сега уж всичко е наред... Или не съм разбрала и да са я отхвърлили... А къде сте сканирали лична карта? Не ми е искало такова нещо...
Иначе си добавих дебитна карта без проблеми.
P.S Даже ми показва, че е шипната....
Цитирай

Здравейте,
направо на въпроса?
Samsung Pay за Австрия не фигурира в листата https://de.wikipedia.org/wiki/Samsung_Pay,въпроса ми е има ли някакъв друг начин който може тоя апп да се инсталира и конфигурира на Ноте 9 или 10+ ?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Начина е само със смяна на региона-CSC на телефона, с такъв в който се поддържа. Примерно с THL или BTU- Английски регион, но трябва първо с Odin да се инсталира и ром на съответния регион, после се набира код, който променя CSC. Колегата Чо, по нагоре в темата е описал подробно как се променя регион. При мен се получи без никакви проблеми.

Изпратено с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Spown за това мнение:
  • Compare
Цитирай

(2021-03-07, 23:40:52)any9 написа:  Тъкмо вчера се замислих, че едва ли съм първата, която се регистрира с адреса на GGBG и какво ли ще стане, ако на доста хора адресите са еднакви
Как разбра, че са отхвърлили заявката ти? Че аз я направих преди 3-4 дни и за сега уж всичко е наред... Или не съм разбрала и да са я отхвърлили... А къде сте сканирали лична карта? Не ми е искало такова нещо...
Иначе си добавих дебитна карта без проблеми.
P.S Даже ми показва, че е шипната....
Ами през приложението. Накараха ме да си симам документ за самоличност и да им изпратя и селфи. И накрая отказаха

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Хм.... Кога се случи това? В смисъл, колко време след като сте се регистрирали? Не ми е искало такова нещо... Тоест аз ли не съм направила нещо както трябва или.... За това ще се радвам да обясните по-подробно...
Цитирай

(2021-03-08, 10:48:08)any9 написа:  Хм.... Кога се случи това? В смисъл, колко време след като сте се регистрирали? Не ми е искало такова нещо... Тоест аз ли не съм направила нещо както трябва или.... За това ще се радвам да обясните по-подробно...
В момента на регистрацията.

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)