Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

За Samsung Pay
#26

(2018-09-11, 16:46:42)vladdark написа:  Едно и също са. Аз и от леупей и от пиб съм доволен.

Имал ли си проблем с плащанията с дигиталната на ПИБ в определени ПОС терминали, например в DM и Lilly?


[Изображение: k61qDIQ.jpg]

Samsung Note20 Ultra 5G, Samsung Note9, Samsung S8, HTC 10, HTC One M9, HTC One, HTC Sensation, HTC HD2
Цитирай
Аксесоари
#27

Аз имах проблем онзи ден в лидл с Fibank приложението.на телефона не изписва нищо,но на терминала веднага дава неизвестна грешка.Ще минавам на a1 wallet.При Fibank приложението ми харесваше,че извършва плащането по-бързо от дебитна карта

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#28

В Lidl нямам проблеми, но в определени вериги, магазини не става по-принцип. И аз смятам да тествам A1 Wallet.

Samsung Note20 Ultra 5G, Samsung Note9, Samsung S8, HTC 10, HTC One M9, HTC One, HTC Sensation, HTC HD2
Цитирай
#29

Нямал съм проблеми с ПИБ, но не съм пазарувал от магазините за които пита колегата @bnn.
Дразнят ме обаче доста неща в обслужването и в приложението на Първа инвестиционна. Ще си продължа да си ползвам Leupay, което си е братче на А1Wallet и iCard.
Цитирай
#30

И аз нямах проблеми докато не деинсталирах приложението. Инсталирах го и пак се почна ходене по клоновоте да го активирам и явно не го оправиха.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#31

(2018-09-27, 21:21:27)nanobanano написа:  И аз нямах проблеми докато не деинсталирах приложението. Инсталирах го и пак се почна ходене по клоновоте да го активирам и явно не го оправиха.

Мда, изисква софтуерен или хардуерен токън за да си пуснеш активното банкиране.

Samsung Note20 Ultra 5G, Samsung Note9, Samsung S8, HTC 10, HTC One M9, HTC One, HTC Sensation, HTC HD2
Цитирай
#32

Някой ползващ icard да има проблеми след последния ъпдейт на приложението? Само премигва екрана с картите и не може да зареди. Телефона загрява зверски.
Цитирай
#33

Вчера платих в лидъл с А1 вайлет всичко точно за секунди.

Samsung S23 Ultra 
Цитирай
#34

Ще има ъпдейт. Писах им. Работят по бъга.
Цитирай
#35

Знаете ли как се прави регистрация за ползване на приложението MyFibank? В приложението има само опция "Вход" , за регистрация няма. Ще го ползвам са справка по наличност в картата. Няма да плащам през приложението.

Сърцето на глупавите е в устата, а устата на мъдрите е в сърцето!
Цитирай
#36

Регистрацията си я правиш през сайта.
Изтрих линка за да се чувстваш по-сигурен Wink

Отваряш сайта на банката, цъкаш горе в дясно на "Онлайн банкиране", "моята фибанк" и пак горе в дясно "регистрация"

Pixel 7 Pro Hazel 
[-] 1 потребител изказва благодарност на nanobanano за това мнение:
  • Герчев
Цитирай
#37

Благодаря, оправих се!

Сърцето на глупавите е в устата, а устата на мъдрите е в сърцето!
Цитирай
#38

Изключително неприятен проблем с iCard. Нареден трансфер преди два дни от чужбина не пристига. Чак след като се свързах с тях благоволиха да ми кажат, че трансфера ще бъде върнат. Българска работа отново.

Нещастници.

Здравейте,
Благодарим за Вашият имейл.

Бихме искали да ви уведомим, че порари теьнически затруднение транферът, който сте наредил, ще бъде върнат обратно.

Извиняваме се за причиненото неудобство и благодарим за проявеното разбиране. 
Когато проблемът бъде отстранен, своевременно ще се свържем с Вас на този имейл
Цитирай
#39

Phyre изискват много документация и заради това мен лично ме отказаха, другите 0.5 процента на 400 лева зареждане например са 2 лева за удоволствието да ползваш парите си, не е особенно рентабилно особенно когато можеш да получиш същия резултат с безконтанктната си карта за която така или иначе си плащаш на банката.

Самсунг Пей не работи в България
Цитирай
#40

От днес Phyre вече има и оторизация чрез пръстов отпечатък. 
Тия  младежи направиха уникален финансов продукт за изключително кратко време. Дори обмислям да се откажа от физическите си карти от всичките си сметки. Поръчах си такава от Phyre и днес я изпробвах. Всичко работи на ура... За мен това е допълнителна сигурност. Няма нужда да размахвам пластиката на която и да е от сметките ми ако искам да платя или да изтегля пари в брой. Буквално 10 секунди преди да изтегля пари или да платя нещо чрез телефонът си зареждам сметката си в Phyre и готово.  Не е нужно да държа големи суми в нея, а това ми харесва....
А черешката на тортата е изпращането на пари до номер от контактите ти. Просто е върхът. Отнема по-малко от минута цялата операция ие без никакви такси... Това няма аналог... Само руската Сбербанк има нещо подобно в своето приложение, но не съм сигурен дали е без такса...
Браво на екипа...

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
[-] 2 потребители изказват благодарност на nedelchev nikolai за това мнение:
  • bobo1973g, hgeorgiev
Цитирай
#41

Вчера попаднах на това:
[Изображение: c85e452211b7d321fbdd9867613b9a5d.jpg]

Изпратено с помощта на Tapatalk
Цитирай
#42

Човека взе парите, каза -"Ще видим"

Samsung Note20 Ultra 5G, Samsung Note9, Samsung S8, HTC 10, HTC One M9, HTC One, HTC Sensation, HTC HD2
Цитирай
#43

"Заучени" отговори. Какви тестове...те и сега си работят с пос терминалите които не ползват Борика.
Цитирай
#44

Отдавна съм се отказал да чакам Samsung pay. Особено откакто имаме Phyre. Това приложение има много повече възможности. Всъщност няма аналог в България, а може би и в света Wink

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
[-] 2 потребители изказват благодарност на nedelchev nikolai за това мнение:
  • draziw, slavia_13
Цитирай
#45

(2018-12-14, 10:50:27)nedelchev nikolai написа:  Отдавна съм се отказал да чакам Samsung pay. Особено откакто имаме Phyre. Това приложение има много повече възможности. Всъщност няма аналог в България, а може би и в света Wink
Глупости. Имаш ли банкова сметка в Phyre? По която да ти приведат сепа плащане в евро?
Цитирай
#46

Revolut е най-гъвкавото за сега приложение, но за съжаление все още няма плания с NFC на телефона.

Samsung Note20 Ultra 5G, Samsung Note9, Samsung S8, HTC 10, HTC One M9, HTC One, HTC Sensation, HTC HD2
Цитирай
#47

(2018-12-14, 18:25:43)bnn написа:  Revolut е най-гъвкавото за сега приложение, но за съжаление все още няма плания с NFC на телефона.
Revolut не влиза в Google и Apple pay.
N26 е по добро и по този показател.
Цитирай
#48

(2018-12-14, 17:22:14)hgeorgiev написа:  Глупости. Имаш ли банкова сметка в Phyre? По която да ти приведат сепа плащане в евро?

Може и да са глупости !
Но аз не знам друго приложение с същите възможности и бързина. 
Сигурно знаеш такова?

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#49

Icard примерно. Не, че съм му фен но за сега по функционалност превъзхожда Phyre.
Казах ти. Искам да ти преведа пари от чужбина по сметка в Phyre. Кажи ми как да го направя?
За да направя плащане с Phyre първо трябва да си прехвърля пари от някъде си в сметката след което да правя плащане. Кое точно е функционалното тук?
Цитирай
#50

(2018-12-14, 21:27:51)hgeorgiev написа:  Icard примерно. Не, че съм му фен но за сега по функционалност превъзхожда Phyre.
Казах ти. Искам да ти преведа пари от чужбина по сметка в Phyre. Кажи ми как да го направя?
За да направя плащане с Phyre първо трябва да си прехвърля пари от някъде си в сметката след което да правя плащане. Кое точно е функционалното тук?

Аааа... Виж сега, ти само кажи, че искаш да ми преведеш пари, аз ще ти кажа как да го направиш за 10 секунди...
А ако трябва да ти отговоря сериозно - снощи с съпругата ми си тествахме такъв превод Русия-България и обратно...
Отнема 10 секунди...
Освен това прехвърлянето от твоя сметка в сметката ти в Phyre отнема 5 секунди! Да, да... Точно 5 секунди! И веднага след това можеш да ги теглиш на банкомат. Да плащаш с виртуална карта. Да плащаш с физическа карта. Да плащаш с телефона...
Ползвам няколко мобилни финансови продукта, но засега Phyre ги удря в земята всички...

А иначе така изглежда на практика...
Екатеринбург, Русия - Пазарджик, България и обратното...
[img][Изображение: 20181214-231227.jpg]free photo upload[/img]

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)